Szkoły językowe

Proszę bardzo :arrow: www.empik.edu.pl – już bardziej w centrum nie może być :) Ceny za roczny kurs w okolicach 1400zł, możliwość płatności w ratach. Miła atmosfera, najlepsi lektorzy i mini-kafejka internetowa dla słuchaczy za darmo oczywiście :)

albo dwa razy w tygodniu po 90minut albo raz w tygodniu w sobotę 180 minut

a mój znajomy ostatnio z SJO LINGUA zrezygnował, bo tweirdzi, że nie można się tam niczego nauczyć… :roll:

ja sie zapisalem do AWANSu. Jestem popierwszych lekcjach i jestem zadowolony. Ucza tam metoda Callana. Jedna godzina kosztuje 10zl. jest 4 godziny w tygodniu.

prosze o jak najaszybszą odpowiedź szkoły o ktorych slyszeliscie do ktorych uczeszczacie gdzie bylo najlepiej jakie ceny i najwazniejsze najbardziej interesuja mnie te w centrum !

hmm a ile razy w tygodniu io ktorej ?

JA chodze do SJO LINGUA>..i jestem bardzo zadowolona,…chodze tam juz 5 lat

ja sie zapisalam do empiku wlasnie dzis :smile: 10%znizki dla studentow i jeszcze torbe na ksiazki dostalam za zapisanie sie :lol: nie no fajnie fajnie blisko, a jaki poziom nauczania to sie okaze

Jeżeli chodzi o szkoły w ścisłym centrum rzeszowa to mogę coś polecić:o chodzę dwa lata do Professional English School i jestem baaardzo zadowolona.

Tak naprawdę w każdej szkole najwięcej zależy od nauczycieli i atmosfery…

Warto pójść na lekcje próbne do kilku szkół i porównać oferty, ja tak zrobiłam i nie żałuję…

Polecam:tuptup_na:

Czy ktoś z Was ma jakieś doswiadczenia ze szkoła Artcom??

Dobra szkoła językowa to Germanitas- świetny poziom i młdzi nauczyciele :ceny ok

W atcomie uczyłem się dobrze przygotowani lektorzy,ale zimą zimno tam! To szkoła dla morsów. Chorowałem całą wiosnę

Cytat agape;18869 :
Dobra szkoła językowa to Germanitas- świetny poziom i młdzi nauczyciele :ceny ok

Potwierdzam, uczyłem się tam zarówno niemieckiego jak angielskiego. Lokalizacja w ścisłym centrum, niskie ceny i bardzo sympatyczni i świetnie przygotowani lektorzy. Polecam

Moja siostra od października będzie chodzić na kurs z języka angielskiego, bo przygotowuje się do matury. W szkole nie nauczy się języka, wiec trzeba się dokształcić poza szkołą. Kurs nie jest taki drogi, bo tylko 8 zł za jedną lekcję, a prowadzić go będzie doświadczony nauczyciel. Jak chcielibyście zapisać swoje dziecko, to należy przesłać formularz zgłoszenia na adres szkolenia@b4.org.pl dostępny na stronie: http://b4.org.pl/pr_73.htm

Ja chodziłem na kurs angielskiego do Masterschool. Swoją opinię zamieściłem tutaj: http://tomasz255.blog.onet.pl/Ucz-sie-jezykow-Polecam-egzami,2,ID440547033,n

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top