biol-chem w rzeszowskich liceach plz o odp ;)

Polecam 3LO. Jeœli trafisz na dobrš kadrę nauczycielskš (czyli przy odrobinie szczęœcia) to będziesz dobrze przygotowany do matury. Poziom jest wysoki. Atmosfera… no tu już zależy jak trafisz. U mnie jest ok :)
Ogólnie pozytywna szkoła.

6Lo w rankingach maturalnych zawsze wypada kiepsko, biologię i chemię od zawsze dobrze w pierwszym uczyli, moi znajomi polecają tą szkołę, najmniej polecam 2LO to szkoła do która ma zawsze dobrych uczniów ale niewiele ich tam uczy.

Cytat kaczuszka_91 :
Wiesz co, mam mloda nauczycielke ktora chodzila do 1 LO na bio- chem i mowila ze jak ktos chce isc na na ten profil to na pewno nie do 1. A jak mowi to nauczycielka to cos musi w tym byc ;) Ja osobiscie polecam 6 LO bo wlasnie sie tam wybieram :)

tez slyszalam ze w 1 LO biol chema nikt nie poleca:P

ja chodze do 8LO i biol chema tez nie polecam u nas (jestem na innym profilu, ale na biol chemie mam wielu znajomych) i obie nauczycielki i od chemii i od biologii sa bardzo wymagajace, ze ludzie ledwo daja rade (nawet na podstawowym, nie wspominajac o rozszerzonym) ) i strasznie narzekaja jak to maja ciezko:P

interesują mnie różne opinie osób chodzących teraz i wcześniej na rzeszowskie biol chem do liceów 1,2,3,4 moze to ostatnie tak nie bo nie mam przekonania do tej szkoly, ale chetnie poslucham. A do tych ktorzy ukonczyli juz szkole czy byly trudnosci w dostaniu sie na studia? nie chodzi mi tu tylko o medycyne tylko wszystko związane z zagadnieniami biologiczno chemicznymi. z góry bardzo dziękuje ;)

3;)

Wiesz co, mam mloda nauczycielke ktora chodzila do 1 LO na bio- chem i mowila ze jak ktos chce isc na na ten profil to na pewno nie do 1. A jak mowi to nauczycielka to cos musi w tym byc ;) Ja osobiscie polecam 6 LO bo wlasnie sie tam wybieram :)

Też mam ten problem, idę na biol-chem do 1, 2 lub 4… Muszę się zdecydować, ale na razie najlepsze opinie słyszałam o 2. :)

Witam! Z tego co mówią moi znajomi w 2 biol-chem rzeczywiście jest kiepski… Ja jestem w 3 na biol-chemie i jestem zadowolona. Kadrę mam w skali od 1-10 na 8, więc nie jest źle ;) więc którą szkołę wybrałaś/eś ?? pozdrawiam… :D

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top