7 LO

I tak z roku na rok opinia o szkole sie wam zmieni tak jak pewnie zmieni sie część kadry nauczycielskiej (tak ja przynajmniej miałam)

Co co ww nauczycieli to racja ;) :P

Cytat Coda :
I tak z roku na rok opinia o szkole sie wam zmieni tak jak pewnie zmieni sie część kadry nauczycielskiej (tak ja przynajmniej miałam)

Co co ww nauczycieli to racja ;) :P

opinia o 7LO zwykle się nie zmienia, chodzą tam zawsze kolorowi zakręceni ludzie, ja polubiłem tę szkołę od pierwszego miesiąca i jeżeli o szkołę to spędziłem w niej najlepsze 3lata życia i chociaż jestem na studiach, to powiem iż stwierdzeni że najlepsze lata sie spędza na studiach dotyczy tylko osób którzy nie chodzili do 7LO,

Ja też jestem za VIII LO :) Szkoła nowoczesna, dobrzy nauczyciele i wysoki poziom głównie z przedmiotów humanistycznych i oczywiście super atmosferka

Cytat pol :
napiszcie czy to dobry wybor jaki profil najlepszy jaki prog punktowy jaka atmosfera nauczyciele itd ..plz

hmmm…. ciężko powiedziec jaki profil najlepszy!!! to zalezy jakie rozszerzenia Cię interesują!!! ale z tego co słyszalem to VII nie stoi raczej dobrze w rzeszowskich rankingach!!!! a poza ty chodzi sie tam na 2 zmiany;/;/;/ a to kicha!!! może zastanów sie nad VIII Lo!!! sprawdz sobie spoko oferte jaka maja!!!! ja wybieram sie do klasy jezykowej!! i lekcje od 8.00 do 16.00!!!

ja wybieram sie do VIII LO!!!! na do klasy lingwistycznej!!! poniżej masz temat ktora klase wybieracie w VIII LO?? sprawdz sobie jakie maja spoko klasy!!! też jest dziennikarska i turystyczna!!!! i VIII jest lepsze niż VII pod wieloma względami!! ale to tylko moje zdnie!!!!decydujesz Ty:))!!

napiszcie czy to dobry wybor jaki profil najlepszy jaki prog punktowy jaka atmosfera nauczyciele itd ..plz

Cytat uczniak4 :
Cytat pol :
napiszcie czy to dobry wybor jaki profil najlepszy jaki prog punktowy jaka atmosfera nauczyciele itd ..plz

hmmm…. ciężko powiedziec jaki profil najlepszy!!! to zalezy jakie rozszerzenia Cię interesują!!! ale z tego co słyszalem to VII nie stoi raczej dobrze w rzeszowskich rankingach!!!! a poza ty chodzi sie tam na 2 zmiany;/;/;/ a to kicha!!! może zastanów sie nad VIII Lo!!! sprawdz sobie spoko oferte jaka maja!!!! ja wybieram sie do klasy jezykowej!! i lekcje od 8.00 do 16.00!!!

a wybierasz sie tez do tej szkoły?? Ja mysle nad pofilem ogolnym a jak nie ten to janwyzej dziennikarski lub turystyczny nie jestem jeszcze zdecydowana ;/

Jak już pisałem nie da się obiektywnie napisać która szkoła jest lepsza jeżeli uczęszcza się do jednej z nich :) co jak co Daro ma racje human jest na wysokim poziomie w VIII :).

jesli chodzi o VII LO -zaj…szkola i tyle
i pod jakimi niby wzgledami VIII jest lepsze??:Dpozdro

hehe Krzywcio co do tych nauczycieli masz racje:)wspolczuje komus jesli na nich trafi:)
P.Lizak co prawda jest okropny trzeba siedziec cicho i co do panienek nie wyrozniac sie bo bedzie nie fajnie ale mozna go polubic hehe:D
a lekcje z P.szpunar to nie sa wcale lekcje tylko jakas meczarnia straszna:[
szkola ogolnie jest zaje…
i mozna ladnie poszydzic z "Tereski" w szatni<lol2>
a najlepsze jest to ze zaraz obok jest metro:D:D:D
rozpoczecie jest o 10 no chyba ze sie ktos do kosciola wybiera to na 9 hehe:D

heheh ale za to rodzice chyba zabardzo za nim nie przepadaja<lol2>i nie dziwie sie

Tak szczerze to załamałam się jak przeczytałam, że do LO chodzi się na zmiany. Nie pisało o tym nic na ulotce!
Od poniedziałku idę do 1 klasy. 1m dokładnie.
Mam pytanie – pierwsze klasy mają ubrać się eleganco czy tak bardziej na luzie? Bo kurcze nie znam nikogo i nie chcę wyróżniać się już na samym początku.
Poza tym – ciężko jest? Jestem na profilu dziennikarskim (czy humanistycznym).
I jeszcze jedno! Gdzie pierwsze klasy mają rozpocząecie roku?
Mógłby mnie ktoś oświecić?

Taak, przez te dwa tygodnie zdążyłam poznać już p.Lizaka i jego chore pomysły. Koleś jest chyba jakiś psychiczny, ale dobra. Cicho, jest dobrze.
Szkoła ogólnie zaj*eb*ista! No, kurcze lepiej chyba trafić nie mogłam :D.
Otrzęsiny bardzo fajnie zorganizowane, ale były przekręty w punktacjach. Jak wszędzie. Ale ok. Liczyła się dobra zabawa.
A ten kabaret. No stałam i lałam normalnie. Genialny!
Ogólnie super szkoła. I polecam :) :) .
Pozdrawiam :smile:

A ja mam pytanie do obecnych uczniów 7 LO. Czy ktoś wie co jest p. Lizakowi? Nie ma go już drugi tydzień. Nie żebym teskniła, ale chodzi o nim tyle plotek, że nie wiadomo w końcu co jest prawdą. Trafił do szpitala?

Szkoła jak każda inna trzeba się uczyć i tyle chyba ze sie trafi na lajtowych nauczycieli jeśli sie wam trafi Lizak to najlepiej siedzieć cicho i słuchać tego co koleś gada bo pytaniami to potrafi zagiąć ale czasem jest lajcik nie tak jak parę lat temu ze strasznie wszystkich tępił, jeśli trafi sie wam pani Szpunar to masakra historia to będą godziny ślęczenia w książkach zeszytach dodatkowych materiałach ściągi obowiązkowo chociaż ciężko ściągnąć cokolwiek najlepiej sie w ogule nie odzywać na lekcji bo jeśli sie odezwiesz jednym zdaniem to potem przez całą lekjce można być pytanym i ocenka więc jak sie nie przygotujesz siedź cicho :D
strasznie dużo babka każe pisać i trudne prace domowe dużo wymaga aż za dużo oprócz tego podobno z panią peperą mogą być przypały ale ona mnie nie uczyła ale za to Czyżewska tak jak ona się uczepi to masakra najlepiej się z nią o nic nie kłócić bo potem potrafi męczyć do ostatniego dnia przed klasyfikacją i jak będziecie mieli z dawki uczcie się wszystkiego nie to co wam tylko zada bo to jest trochę wredna, reszta nauczycieli jest normalnych jak w każdej szkole jak sie wam z histori trafi Bogusław to chłopaki będą wiele częściej pytane ale lajcik z nim jest zajebisty.
Jeśli zamierzacie iść na labę to nie oddawajcie ubrań do szatni bo nie odda :P, laba najlepiej smakuje w Metropolis zaraz koło przystanku koło szkoły 8)

Małe pytanko o której jest rozpoczęcie roku bo zapomniałem sprawdzić ktoś się tam wybiera na studium administracji ?? :lol:

Dzięki wielkie :*:*:*:*:* bo miałem zamiar wpaść do szkoły o 9 to bym siedział z godzinę :x, jak dziewczyna jest bez kolczyków pierścionków i nie ma tipsów na 2 centymetry to się nie czepia inaczej można sie osłuchać no i Tadzik lubi widywać sie z rodzicami uczniów lepiej sie nie kłócić bo będzie tępił strasznie sam sie przekonałem pan Lizak ma zawsze racje i koniec :P , a faceci lepiej niech sobie odpuszcza łańcuchy na szyi czaszki na koszulkach i tym podobne wyróżniacze z tłumu nawet jak sobie z żelem na włosach człowiek chodzi to już
koleś inaczej na ciebie patrzy znam z doświadczenie :D

moja starsza się z niego śmiała potem i tak większość starszych moich znajomych :lol:

Pewnie ze dobry wybor – to jeden z najlepszych wyborow w moim zyciu hehe. Co do nauczycieli – uogolniajac kadra jest super. Faktycznie pan Lizak ma swoje zasady, ale wystarczy troche pomyslec i bez problemu odpowie sie na jego pytania, albo napisze sprawdzian na 4. Pani Szpunar to dopiero jest pieklo! Co bys nie napisał na sprawdzianie i tak dostaniesz 2 lub 3 :D

Reszta nauczycieli jest naprawde w porzadku :) Polecam szczegolnie Pania Kataniak z angielskiego. I to nie prawda, to co niektorzy mowia, ze w 7Lo jest niski poziom. Tez tak myslalam jak tam szlam a teraz po 3 latach moge stwierdzic ze jednak trzeba sie uczyc.

Nie ma juz podobno systemu 2 zmianowego. Tzn jest ale kiedys przerwy trwaly 5,10,15 lub nawet 25 minut a teraz jest tylko jedna 15 minutowa a reszta 5cio. Zeby papierosow nie palic na polu;) Wiec max konczy sie o 16.

Zreszta ten system dwu zmianowy to bylo niebo w porownaniu z tym co sie ma na studiach, przerwy po kilka godzin i wracaj sobie na uczelnie o 18…

Chetnie bym wrocila do tej szkoly :)

Pozdrowienia dla szatniarki T :) hehe

Z tego co wiem (a juz nie chodze do 7 lo) mial zawal….

1 Enlightened Reply

Trackback  •  Comments RSS

  1. eloelo pisze:

    Czy trudno jest się tam dostać na profil humanistyczny? :)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top