3 technikum co robić duzy problem!

Programowanie to samemu sie nauczy, wystarczy poszukać na necie dobrze i sie fajne poradniki itp. znajdzie i można c++ okiełznać w tydzień, a do 3 języków podstawy w miesiąc :D
venomjeśli w tej szkole trzyma Cie tylko przywiązanie do kolegów, ale tak źle ci idzie to lepiej sie przepisz. Ale też sie zastanów czy w innej szkole sobie byś lepiej radził, czy tak samo ciężko by było. Decyzja ostatecznie zawsze należy do Ciebie :wink: Jednak ja pewnie bym sie przepisał na twoim miejscu.

No to fakt może być z materiałem do przodu, ale jak popytasz sie dowiesz jak jest z materiałem do szkoły do której ewentualnie byś szedł.A jak już to przemęczyć te 2 lata pozostałe :razz:

Niewiem jakie Ci moge polecić, bo niewiem jaki materiał przerobiłeś w swojej szkole i jak jest w innych szkołach, ale napewno nie licea 1-4, i nie ZSE. Więc tylko moge Ci odradzić a nie polecić ;]

Cytat venom :
mialem na mysli cos zwiazanego z komputerami niestety przeliczylem się ,czysta elektronika -a z komputerazmi to tylko mialem żenująca informatyke na 1 roku

Podstawy Informatyki w ZST to rzeczywiście porażka ale jest to przedmiot przygotowany z myślą o ludziach którzy mają pierwszy raz styczność z komputerem.

Cytat venom :
jade na dopach z prawie wszystkich przedmiotow z elektroniki…

Dziwne. Za moich czasów to ZST było najbardziej lightową szkołą w mieście. Trzeba się było naprawdę starać żeby mieć problemy z zaliczeniami. Zwłaszcza z przedmiotów technicznych gdzie zarówno na zajęciach teoretycznych jak i na pracowniach wszystko było robione tak żeby dać pozytywną ocenę przy jak najmniejszych komplikacjach.

Nie wiem czego Wy ludzie oczekujecie. Że jak sobie weźmiecie coś z komputerami to na dzieńdobry będziecie siedzieć i pisać programy? To tak nie działa. Ani w szkole średniej ani (albo zwłaszcza) na studiach. Pierwszy rok studiów na elektrotechnice/informatyce/telekomunikacji na PRz to jest właśnie matma, fiza i podstawy elektrotechniki/elektroniki. Dopiero później zaczynają się przedmioty związane z programowaniem (przy czym też nie zawsze są to komputery – w ZST były sterowniki przemysłowe Siemensa i mikroprocki 51).

aaaa znam to uczucie… poszedlem do ZSE i tylE!!! nie wiem co ja oczekiwalem idac do tamtej szkoly przeciez elektornika mnie w ogole nie interesuje. jakies rezystory i inne diably!? ledwo sobie poradzilem z promocja do drugiej klasy i chce sie przepisac do liceum.. no wlasnie chce sie przepisac ale czy mi sie uda? mam teraz srednia ledwo 2.8 jak ja z taka srednia mam isc do 7lo. jak mysliscie przyjeli by mnie tam? bo cos mi sie nie chce wierzyc. chodzi ktos z was do tamtej szkoly!?

Właśnie zdałem z bólem do 3 klasy ,uczęszczam do technikum elektryczno -elektronicznego przy ulicy Matuszczaka ,dostalem sie do tej szkoly mając 110 punktow skladalem też podania na hetmańską ,myslac idac do tej szkoly mialem na mysli cos zwiazanego z komputerami niestety przeliczylem się ,czysta elektronika -a z komputerazmi to tylko mialem żenująca informatyke na 1 roku ,jade na dopach z prawie wszystkich przedmiotow z elektroniki ,szczesciem jestem w 3 klasie ,marne szanse bez sil wyzszych na zdanie egzaminu zawodowego, z matematyki chyba jest najcieżej poprostu masakra jeszcze przy moim poziomie, za to to co wczesniej mi szlo teraz tez idzie czyli np J,polski ,J.Ang ,J,Niem ,nawet nawet biol ,,,,niewiem co robic po wakacjach trafiam do 3 klasy -czy pozostac czy przepisac się? do innej szkoly technikum -liceum-czy jest sens do klas maturalnych? ,o przepisywaniu myslalem od 1 klasy ale czym dalej brnąłem tym bardziej sie przywiazalem do klasy ale teraz zdrowy rosadek o moja przyszlosc sie odzywa -napewno nie wyobrazam sobie studiów z jakaś matma ,fiza chemia,czy cos czysto elektronicznego -chyba ze na naprawde łątwym poziomie-o studiach platnych -drogich nie mam co chyba myslec ,ale na to jeszcze mam czas ,teraz musze zdecydowac czy zostac w 3 klasie i liczyc na łud ponowny szczescie promocji do 4 i wymeczyc te szkole ,czy zmienic ja na inne technikum
bądż liceum/>>?? ,

No ale wiesz to już 3 klasa po wakacjach niewiem czy jest sens do liceum do klasy maturalnej ,, przeciez oni sa chyba do przodu z materialem co nie? a do technikum innego ? tylko jakiego i czy wogole jest sens po tych 2 latach łażenia

a jakie szkoły możesz polecić? dla mnie

ejjjjjjjjjjjj wiem co zrobie jest wyjście z tej sytuacji POWIESZĘ SIĘ jeeeeeeeeeehaaaaaaaaaaaa nara wszytskie NARA!!!!!!!

po prostu przepisz się na profil językowy (bo pisałeś że z tym sobie dobrze radzisz) do liceum (do 2 klasy), odrobisz zaległości przed maturą

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top