liceum sióstr

Ostatnio czytałem gdzieś o rankingu szkół średnich i "katolik" jest pierwszy na Podkarpaciu i chyba szósty w Polsce, to chyba nieźle. Oczywiście trzeba brac pod uwagę kryteria oceny… Idąc do tej szkoły wydaje mi się że trzeba się spodziewać pewnych zasad, które nie obowiązują lub nie są tak rygorystycznie przestrzegane w liceach świeckich.

Cytat michalek_j15 :
czy mógłyś mi podać linka do rankingu ???

A zdajesz sobie sprawe z tego, że nie do wszystkiego istnieją linki? A zresztą czytałem O RANKINGU a nie ranking. Dla mnie to różnica.

zastanow sie dobrze! poki mozesz to wybierz jakas inna lepsze szkole :D

hmm a na jaki profil sie wybierasz?
zgadzam sie z przedmowca.. nalezy sie nastawic na pewne restrykcje i to czesto dosc absurdalne ;|

co za kumpela heh :grin:

generalnie to nie wiem jak tam jest ,gdyz sama tam sie nie edukowalam jest ale sam fakt ze wszyscy moi znajomi ktorzy chodzili tam do gimnazjum chociazby to do liceum nie chcieli isc za zadne skarby,,, :)

przezylem tam 3 lata moja sisotr 6 .. w szkole jest duzo naprawde wartosciowych pedagogów… jednak sa oni pionkami w ręce pewnej osoby … nie bede wymineial z nazwiska bo to nie ladnie… szkoła ogolnie wypas relacje miedzy uczniowskie pozytywne kazdego znasz … tylko niekotre reguły szkoły poporstu sa bezsensowne i do dzisiaj po 4 latach nie moge ich zrozumiec

nie nie nie nie nie nie

prezentek oczywiście :mrgreen:

jak tam jest?
pytam się bo moja kumpela tam idzie, a nie jest za bardzo wylewna jeśli chodzi o ten temat :?
chodzi ktoś albo ma znajomych?

pozdrawiam niekochanych :D

Cytat heartache :
sam fakt ze wszyscy moi znajomi ktorzy chodzili tam do gimnazjum chociazby to do liceum nie chcieli isc za zadne skarby,,, :)

cóż. a z kolei moja dobra znajoma chodziła tam do gimnazjum i raz: jest bardzo zadowolona, dwa: miała sporo problemów, bo hm. powiem delikatnie – lubiła niestosować się do ich regulamimu, a mimo to ma o tej szkole zdanie bardzo dobre i trzy: chciała iść do liceum, ale po wielu dylematach wybrała II LO.
czy żałuje? chyba trochę, ale zawsze się może przepisać. :D
aha i słyszałam, że ludzie są tam świetni? :>
nie wiem, nie znam, nie chodziłam. :P

moja znajoma tam chodzi ( jest w drugiej klasie) i mówi, ze atmosfera nieciekawa troche, a z jej 30 osobowej klasy zostało 19 osób, po za tym załuje tego wyboru i tez zastanawia sie nad przepisaniem.
a z tych dobrych stron co moge powiedziec, to że jest tam bardzo fajny nauczyciel wf-u (znam sie osobiscie z nim)

Nana_Na ja też sie zastanawiam nad humanem u prezentek. Mam znajomych, którzy chodzi i nie narzekają… i z ich opowiadan nie jest tak źle… oczywiście sa pewne zasady itp.

A może ktoś wie coś o rozmowie kwalifikacyjnej? Chcę złozyć podanie do tej szkoły, ale niestety w tym przypadku same dobre oceny i prawdopodobnie (licze na to!) wysoki wynik z egzaminu :roll: nie wystarczą. :roll:

Zaczynma sie bac… :grin: :grin: Jest aż tak źle?

Na humanistyczny :grin: Tylko nie wiem czy sie dostane…Najwyżej ominie mnie kilka…restrykcji

1 Enlightened Reply

Trackback  •  Comments RSS

  1. Filip pisze:

    TOP MIEJSCE ILOSCI SAMOBOJSTW W RZE Najlepsza szkola ale czy to problen zrobic najlepszych uczniow w prywatnej szkole wybierajac tych z samymi najwyzszymi notami? Byly sytuacje gdzie np. trzeba sie uczyc lewych i prawych doplywow wisly na geografie, ktorych bylo po 30 i kazdy musial byc po kolei. Albo w drugiej klasie pisalismy egzamin probny z trzeciej klasy moglismy znac dwa pytania bylo ich siedem. Jak ktos mial trzy pytania to dwoja. Pewnien nauczyciel historii potrafi na jednym odpowiadaniu ustnym wystawic 1 z odpowiedzi i 1 z mapy. Szkola kultywuje wartosci katolickie, ja takie przedstawialam natomiast hasla w styly glosujcie na pis od nauczycieli czy zwolnienie nauczyciela za to ze wzial rozwód z zona to nie pasowalo mi. Rekolekcje? Prosze bardzo w planie dla rodzicow 4 godziny modlenia w praktyce 10.ksiadz egzorcysta opowiada na rekolecjach zeby nie chodzic do sklepu lewiatan bo lewiatan znaczy szatan i moze to czlowieka opetac. Poziom wysoki zgadzam sie z tym, ale za wysoki. Pewnie nikt wam nie powie dlaczego w tej szkole jest najwiecej samobojstw w calym rzeszowie. Ja tez wam nie powiem, ale dostalam mocnej depresji chodzilam do psychologa psycholog mowi zebym nie szla tam do liceum bo bedzie ze mna marnie nawet mi zabronil. W szkole jest zakaz zucia gumy nawet na przerwach, chlopcy nie moga miec dlugich wlosow niestostne ze Jezus takie mial. Nie mozna miec kolorowych spodni obowiazuja mundurki zwane jako szmaty przez nas.malo tego na mundurku musi byc imie i nazwisko ucznia, brakuje numer z Auschwitz. Ja jestem wdzieczny szkole ze poznalam wartosciowych ludzi i duzo sie nauczylam ale to nie bylo tego warte

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top