Liceum Wojskowe

Cytat Kamilo933 :
na prawdę jest takie złe??

A zastanów się co można po tym zrobić, jakie studia? No chyba że łatwiej Ci będzie w zasadniczej służbie wojskowej… Chcesz zostać oficerem w WP to skończ jak najl;epsze liceum i staraj się dostać na wyższe studia prowadzone przez armię a nie cywilów…

Cytat Kamilo933 :
wiesz coś na temat tego liceum?? Jeśli tak to prosze napisz mi jak to mniej więcej wygląda. Z góry dzięki:)

Pierwszy raz słysze o takim profilu. Ale powiem szczerze że mi to brzydko pachnie

Szajs! Ta szkoła nic nie daje :/ Marna wiedza ogólna i żadnych preferencji po ukończeniu. Kto wymyślił taki profil ?!

Witam ;)
Składam papiery do Liceum Wojskowego na Mjr. Sucharskiego 4 a przynajmniej mam taki zamiar;) tylko niestety oprócz ich głownej stronki nic wiecej nie wiem i stad moj temat;)
Jakbyscie cos wiedzieli to napiszcie ;) napewno będe wdzięczna ;)
Pozdrawiam i licze na odp :)

na prawdę jest takie złe??

wiesz coś na temat tego liceum?? Jeśli tak to prosze napisz mi jak to mniej więcej wygląda. Z góry dzięki:)

Nobo widzisz ja tu własnie miałbym ochote pójść do takiego liceum wojskowego gdyż chciałbym swoje życie powiązać z wojskiem jak najwcześniej (bynajmniej narazie tak myśle). Tyle że wacham się troche bo różne są opinie na ten temat i więcej się spotyka tych gorszych:/ Z tego co czytałem to niby łatwiej jest się później dostać na studia oficerskie, tyle że praktycznie to liceum nic mi na kwalifikacjach nie da. Wszędzie można znaleść takie informacje. Pozatym jak każda stronka chce promować swoje liceum najlepiej i niewiem czy aby niektórych rzeczy nie wyolbrzymia. Jest to najwyraźniej nowy profil ponieważ prowadzi dopiero drugi nabór:/ Chciałbym tam bardzo pójść ale nie chce przeżyć wielkiego zaskoczenia i tzw niewypału. W internecie mało jest informacji na ten temat. Jeśli ktoś wie coś więcej na ten temat to prosze niech napisze coś kolwiek bo jak do tej pory (jak narazie chodze do 2 gimn ale chce wiedzieć jak najwięcej) to mało mi mówi tamta stronka.

Witam wszystkich mam pytanie co do poziomu nauczania :P jaki jest nacisk na nauczanie ?? I czy jest fajnie w takiej klasie ?? jednym slowem czy sie oplaca :)

Cytat Kamilo933;14663 :
Nobo widzisz ja tu własnie miałbym ochote pójść do takiego liceum wojskowego gdyż chciałbym swoje życie powiązać z wojskiem jak najwcześniej (bynajmniej narazie tak myśle). Tyle że wacham się troche bo różne są opinie na ten temat i więcej się spotyka tych gorszych:/ Z tego co czytałem to niby łatwiej jest się później dostać na studia oficerskie, tyle że praktycznie to liceum nic mi na kwalifikacjach nie da. Wszędzie można znaleść takie informacje. Pozatym jak każda stronka chce promować swoje liceum najlepiej i niewiem czy aby niektórych rzeczy nie wyolbrzymia. Jest to najwyraźniej nowy profil ponieważ prowadzi dopiero drugi nabór:/ Chciałbym tam bardzo pójść ale nie chce przeżyć wielkiego zaskoczenia i tzw niewypału. W internecie mało jest informacji na ten temat. Jeśli ktoś wie coś więcej na ten temat to prosze niech napisze coś kolwiek bo jak do tej pory (jak narazie chodze do 2 gimn ale chce wiedzieć jak najwięcej) to mało mi mówi tamta stronka.

wiadomośc kieruje do przyszlych roczników chcących iśc do na taki profil
kolego zastanów cie to ty gadasz jeżeli przypuścy ze w Dęblinie jest 60 miejść
odejmijmy z tego kilka dla osób które dostaną sie po zanjomości to jakie sznase ma osoba z kiepsko napisaną maturą z matematyki w stosunku do panów z rozszerzoną? zadne i nie ma tu znaczenia czy chodziles do szkoły o profilu wojskowym do jakiegoś kiepsiego lo czy też do najlepszego w rzeszowia
IV liceum im M.Kopernika na mat-fiz liczy sie MATURA!! o nadgonieniu punktacji z testów sprawnościowych możecie zapomnieć
koleś jak nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj, nie wiem jak jest w z tym profilem wojskowym ale po takiej szkole to możesz iśc chyba tylko na szeregowego :] taka klasa ma chyba więcej po i wf czyli nic przyszlościowego przez 3 lata siedzą i piją wódke na tym polega edukcja w takiej klasie
odradzam jeżeli ktoś myśli o studiach oficerskich niech wali do najlepszych lo w okolicy na mat-fizy i niech sie uczy matmy i angielskiego plus trening w bieganiu i podciągani przez całe 3 lata lo a nie 3 miesiące przed złożeniem papierów
pozdro

no to w tym momencie zawaliłęś do jakiego gim chodzisz? dasz rade na 5 wyciągnąc z matematyki przynajmniej? i nie mów ze nie masz głowy czy coś bo głowa to jedno a uważanie na lekcjach i najważniejsze rozwiązywanie zadan to drugie bez zadań w domu samemu nie bedzie z ciebie Pitagoras kumpel mi mówił jak to wygląda ten profil w ZST szkoda gadac| w skrócie banda bydła jeśli chcesz dobrze skończyć to sie poczucz przez to półrocze ewentalnie jak cie nie wezmą do lepszych lo w rzeszowie to idze do elektronika koło wsk powinni cie tam przyjąc z czwórkami na koniec

idz ty lepiej do technikum niż do takiego lo tyle ci powiem na zakończenie bo chyba mojej pierwszej odpowiedzi nie zytałeś dokładnie

a jeżeli ja jestem cienki z matmy i fizyki ? To co ? Mam robić ? Kończe gimnazjum a na pierwsze pół rocze miałem z matmy 3 i z fizy też 3 to co tez mam isc do liceum z rozszeżonom fizą i matmą ?

ale ja jestem z pomorza i co ty myslisz że jak ty tak dobrze sie uczysz to teraz mozesz pisac że wszystko sięda jak się chce poprostu ci łatwo wchodiz a innym trudniej i z gorszymi skutkami ja mam średnią 4,16 i jest ok .

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top