pedagogika

no cóż jest niż demograficzny i połowa studentów po pedagogice będzie musiało zmienić zawód,
ja nie pójdę – nie nadaję się na nauczycielkę :grin:

Odradzam wszystkim ten kierunek-totalna badziewa. Studiuje i marze o tym kiedy juz opuszcze mury tego przedszkola -bo tak mozna nazawac tą uczelnie!
Niedouczeni wykladowcy, a ludzie studiujący-to nie studenci tylko posągi tchórzliwe, bez wyrazu i wlasnego zdania. Ogolnie licza sie tylko lizusi z nosem w ksiazkach. Totalny zamet, chaos, brak perspektyw na przyszlosc!

Cytat gleba :
kuurcze…niefajnie to czytać gdyż złozyłam papiery na UR – edukacja medialna, nowy kierunek i jesli stare kiedunki są,ze tak powiem niedorobione to jak bedzie wygladać całkiem nowy?
póki co nie chce o tym mysleć, póki sie nie dostane potem bede sie martwić.

No raczej nie wszystkie kierunki są do bani, temat jest o pedagogice i sam słyszałem że kierunek jest do bani. Ale może do nowego kierunku ktoś się przyłoży. Coco jumbo i do przodu!

a ja i tak chcę się tam dostać :P

ja się powtórzę – jutro ide papiery złożyć…

nie dostałam się, składam na psychoprofilaktykę społeczną

ja teraz uderzam do Kolegium Pracowników Służb Społecznych – i tam chce sei dostać :D

ja miałam 24… :lol:

tylko podstawową brali pod uwage – tak przynajmniej pisze na stronce….

a ja uderzam do Kolegium Pracowników Służb Społecznych

Cytat kakasia :
Odradzam wszystkim ten kierunek-totalna badziewa. Studiuje i marze o tym kiedy juz opuszcze mury tego przedszkola -bo tak mozna nazawac tą uczelnie!
Niedouczeni wykladowcy, a ludzie studiujący-to nie studenci tylko posągi tchórzliwe, bez wyrazu i wlasnego zdania. Ogolnie licza sie tylko lizusi z nosem w ksiazkach. Totalny zamet, chaos, brak perspektyw na przyszlosc!

Ja też tam studiuje i wiem że ta uczelnia i ten wydział nie jest idealny….ale cóż…nikt nie jest i nigzie nie jest idealnie. A pojęcie POSĄGI TCHÓRZLIWE bardziej mi pasuje do ciebie- zastanów sie, co ty tam w ogóle robisz??? Tkwisz w czymś, w czym żadnego sensu nie widzisz.
I właśnie w taki sposób mamy tych "boskich pedagogów", niczym z najnowszej reklamy (chyba) PLUS GSM. Zrezygnuj dziewczyno z tych studiów a wielu to wyjdzie na zdrowie!

Przyłaczm się do opini Kakasi. Skończyłem pedagogikę w tym roku i wielce nie polecam. Bardzo niski poziom, wkołko te same przedmioty tylko nazwy zmieniają, nie mają kadry.

Właśnie się wybieram na pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną, czekają mnie egzaminy praktyczne, może mi ktoś powiedzieć czego będą ode mnie żądać na tym egzaminie? Czy jest się czego bać? :shock:

Cytat Kitzai :
No raczej nie wszystkie kierunki są do bani

pewnie, że nie! np historia jest całkiem fajna!! dopóki samemu sie jej nie zacznie studiować ;)…

niezgodnie z tematem odpowiem: osobiscie nie studiuję, ale miałam na I roku wykłady z archeologii – semestr, który można określić tak: NUDY. oprócz tego, strasznie dużo informacji typu jaka kultura, jakie garnki lepiła, gdzie i jak. choć znam też wiele osób, studentów archeologii, którzy życia sobie nie wyobrażają bez tego. szczerze ich za to podziwiam.

jedyne co mi sie podoba w pedagogice to to ze studiuja tam bardzo fajne dziewczyny :)

a ja bym chciała na KUL….:)

Też się nie dostałam.Składałam na resocjalizację. Nie wiecie może jaka była minimalna średnia od której przyjmowali? I Czy będą wyniki na necie wogóle?

A jaką miałaś średnią ? Bo jestem ciekawa od jakiej średniej mniej wiecej przyjmowali.

kuurcze…niefajnie to czytać gdyż złozyłam papiery na UR – edukacja medialna, nowy kierunek i jesli stare kiedunki są,ze tak powiem niedorobione to jak bedzie wygladać całkiem nowy?
póki co nie chce o tym mysleć, póki sie nie dostane potem bede sie martwić.

haha dobrze powiedziałeś! 8) z jednej strony to źle , ale dla takich co sie nie lubia uczyć (czytaj: JA) to jak najbardziej git :D
No nie chce cfaniakować, bo jeszcez mnie nie przyjęli, ale jakby co to ja tam porządek zrobie :twisted:

Może to nie zbyt zgodne z tematem, ale nie bede zakładac nowego…mam małe pytanie czy studiuje ktoś z forum archeologie?! jestem ciekawa jak ten kierunek wygląda na UR!

kuźwa! co słysze to nikt się nie dostał, TO KOGO ONI TAM BIORĄ!?
ja nawet tam dziś nie dzwoniłam, pieprzę ich!
co to ejst ten drugi rzut ?!
Nati gratulacje :D

Ehhh.. I co teraz? Jakie plany? Jutro podobno drugi rzut.. Moze akurat :)

byly te wyniki na pedagogice ?? i czy sa gdzies w necie dostepne ??

a wiec byly wyniki a sa gdzies w necie dostepne ?? sorry ze tak sie pytam ale ja z daleka :)

jaka byla srednia z jaka przyjmowali

ja mialem po przeliczeniu tych punkickow to 21 i mnie wyrzucili

ci ktorych nie przyjeli co planuja dalej ??

Cytat TearsBlink :
ja się powtórzę – jutro ide papiery złożyć…

hej ja złożyłam i sie dostałam na kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, a Ty na jaki? i według mnie wcale nie musi byc tam tak jak niektórzy tutaj pisza, rozmawiałam z dziewczyną która skończyła własnie ten kierunek i nic złego mi nie powiedziała.

nie wiem czy beda wyniki na necie, w sumie na innych kierunkach już są, ja tam zadzwoniła i sie dowiedziałam ze sie dostałam,a nie wiecie jaki był limit osób?? jutro jade tam by potwierdzić, dostałam sie tez gdzie indziej na pedagogike ale więcej "za" jest za rzeszowem, mam nadzieje ze nie bede żałowala i ze beda tam fajni ludzie:D

na necie nie ma tych wyników, i chyba nie beda nie wiem, oczywiscie dla wszytski ułatwienie by było gdyby były na necie, bo dodzownić sie na uczelnie zazwyczaj nie można bo jest zajęte:/ ja jakos sie dodzwoniał i jutro tam jade, mam autobusem ok.2,5 godz …ja sie zdziwiłam ze mnie przyjeli moja matura nie poszła az tak rewelacyjnie, myślałam ze sa lepsi …

a tą średnia liczyli razem z matura rozsz czy bez ? moze na wasze kierunki było dużo chętnych, byłam tam dziś i listy przyjętych sa tam wywieszone wiem ze na studia stacjonarne zeby potwierdzic to dziekanat jest otwarty od 8.00-12.00 a na niestacjonarne od 10.00-14.00, w soboty od 9.00-14.00 a w poniedziałki jest zamkniete.

a ja sobie studiuje i powiem wam ze jest fajnie, sesja zaliczona bez problemu choc z duzym stresem (chodzi o biomedyke), ale ogolnie jest fajnie ludzie super,wykladowcy sympatyczni. Nie zmienilabym tego kierunku ! Gorąco polecam!

Cześć wszystkim. Ponieważ od niedawna mysle o Uniwersytecie Rzeszowkim, a dokładniej o kierunku pedagogicznym, chciałabym się dowiedzieć jakie są wasze wrażenia na temat tej uczelni ? Czy ktoś wie czy trudno jest się dostać ? Z góry dzięki za zainteresowanie i odpowiedż. ;-) :)

Buraczku, na niektóre Twoje pytania moge odpowiedzieć, bo sama byłam ciekawa np. jakie przedmioty trzeba zdawać, bo na samej stronie mało jest na ten temat informacji. Dzwoniłam do sekretariatu i tam powiedziano mi, że średnia obliczana jest według 3 przedmiotów na poziomie podstawowym( chyba ,że masz zamiar zadwać rozszerzony to podobnie ) a te przedmioty już są do własnego wyboru. Nie trzeba zdawać konkretnie ustalonych przez uczelnie. :P Pozdrawiam

Buraczku, ja mysle o pedagogice opiekuńczo- wychowawczej lub psychoprofilaktyce społecznej, a Ty nad jakimi się zastanawiasz? A powiesz mi coś dokładnie o tych dniach otwartch ? ( kiedy są, itp .? ) Pozdrawiam :)

Dzięki wielkie Nati za odpis. To teraz jeszcze bardziej nabrałam ochoty na ten Uniwersytet, tylko coś mam złe przeczucia, że nic z tego nie będzie. Nati a Ty na jakim kierunku jesteś ? Według Ciebie trudno jest się tam dostać ??Pozdrawiam :wink:

wsumie chce się zapytać o to samo co sowa-inez. A oprucz tego pytanie do osob na Pedagogice którzy zdawali nową mature. Jakie przedmiotyu trzeba zdawać na maturze żeby się na pedagogikę dostać? Bo nigdzie to nie jest napisane. I czy bardzo oblegany jest kierunek edukacji medialnej? Odpowiedzcie ;)

Sowa-inez wielkie dzięki za info, bo właśnie nad tym najbardziej się zastanawiałam :) a na jaką specjalność masz zamiar składać papiery? W kwitniu są dni otwarte URz więc mam nadzieję, że tam się coś więcej dowiem :) Pozdrawiam

Ja mam zamiar się wybrać na edukcje medialną, ale sie boję że sie niedostanę :( a nie chcś iść nigdzie indziej niz do rzeszowa. A co do dni otwartych to są 13,14 kwiecień. Dokładniejsze informacje są na stronce URz. :grin:

[ Dodano: 2007-03-26, 17:07 ]
Mam jeszcze jedno pytanko. Powiedzmy że jak złoże podanie na pedagogike na jedną specjalność i akurat na nią się nie dostanę a bedę miała wystarczająco punktów żeby sie dostać na inną to mnie automatycznie przeżucą na nią czy będę musiała składać dwa podania na dwa kierunki? I na jaką specjalność się jest najłatwiej dostać? Z góry dziękuje za zainteresowanie Pozdrawiam :grin:

Czy Edukacja Medialna lub Resocjalizacja mają duże powodzenie ? Zarówno jeden jak i drugi mnie interesują, ale jasna rzecz wybiorę ten gdzie będę miał większe szanse ;).
Proszę o odpowiedz.

Witam wszystkich ;)
w tym roku bede zdawac mature i zastanawiam sie nad studiowaniem w rzeszowie . Chciałabym pozniej pracowac z chorymi dziecmi jak myslicie czy edukacja zdrowotna to dobry kierunek ? Czy trudno sie tam dostac i jak dokladniej wyglada rekrutacja bo chcialabym wiedziec cos wiecej niz ejst na stronce Mogłby mi ktos pomoc ? Z gory bardzo dziekuje ;)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top