Komunikacja Masowa

Mam problem ze znalezieniem tematu, aby napisać pracę z komunikacji masowej na prawie zaocznym. Bardzo proszę o jakąś podpowiedż lub propozycję, abym mogła chodż ruszyć zmiejsca. Z góry dziękuję.

Cytat Angel77 :
Mam problem ze znalezieniem tematu, aby napisać pracę z komunikacji masowej na prawie zaocznym. Bardzo proszę o jakąś podpowiedż lub propozycję, abym mogła chodż ruszyć zmiejsca. Z góry dziękuję.

Na zajęcia trzeba było chodzić ….

Możesz napisać np. o Radiu Internetowym lub o Telewizji satelitarnej :)

Niestety byłam na wszystkich wykładach, a wykładów z komunikacji masowej nie było wcale. Raz wykładowca przyszedł na 5 minut i powiedział: "Napiszcie na JAKIŚ temat". Dlatego mam problem, bo nie wiem od czego zacząć. To ma być coś w stylu: "Internet jako forma wspomagająca pracę np. prokuratora". Nie mam NIC, a termin coraz bliżej. Proszę o pomoc!

Cytat Angel77 :
Niestety byłam na wszystkich wykładach, a wykładów z komunikacji masowej nie było wcale. Raz wykładowca przyszedł na 5 minut i powiedział: "Napiszcie na JAKIŚ temat". Dlatego mam problem, bo nie wiem od czego zacząć. To ma być coś w stylu: "Internet jako forma wspomagająca pracę np. prokuratora". Nie mam NIC, a termin coraz bliżej. Proszę o pomoc!

To napisz np. o piractwie TV satelitarnej lub np. "Jak namierzyć skradzioną komórkę? Współpraca operatorów GSM z Policją" lub jakiś podobny temat.

Komunikacja masowa to przedmiot o mediach. Ja pisałem o rozwoju TV Satelitarnej w Polsce. Inni pisali o radiu i Telewizji. Możesz napisać coś o brukowcach.
Trudno podać jakiś temat … trzeba samemu sobie wymyślić :P

ja byłam w listopadzie w Promarze na europejskim dniu języków i był ciekawy wykład jakiegos redaktora o języku, którego używają różni dziennikarze w różnym stacjach radiowych

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top