Dietetyk

Czy zna ktoś namiary na profesonalnego dietetyka?
Od lat borykam się z problemem nadwagi. Sama jestem co prawda w stanie zrzucić kilka kilogramów stosując różnego rodzaju diety głodowkowe, ale niestety… efekt jojo już po miesiącu od zakończenia diety. Mam już tego dość. Ratunku!

Ja byłam ostatnio w Poradni Dietetycznej Nutripoint na ul. Fredry 8 – NutriPoint-Centrum Dietetyczne Rzeszów . Jestem bardzo zadowolona. Diety układane są indywidualnie dla każdego z osobna i uwzględniają w nich nawet ulubione produkty i potrawy (jeśli są dozwolone oczywiście:)
Podadto przewidziane są wizyty kontrolne, wiec jestem pod stałą opieką.
Już waże 3 kg mniej, a dietkę stosuję dopiero 2 tyg. Czuję się super!
Polecam.

Witam!
Chcesz schudnąć? Pomogę Ci!Sama dużo schudłam, ale nie dam Ci nowej diety cud!Pomogę Ci schudnąć racjonalnie, bez efektu jojo!Będę kontrolowała Twoje wyniki i Cię wspierała!chcesz dowiedzieć się więcej, napisz:

kamila.wrobel88@wp.pl

Czy mogłabyś mi powiedzieć ile kosztowała wizyta i czy długo czekałaś na przyjęcie od zapisania na wizytę?

are you a game player?Y/N? come and have a lookmaplestoryer.com provide quick and safely maple story items maple story mesos maple story power leveling service.come and try!

2 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

  1. Aneta pisze:

    Chcę schudnąć do lata i w związku z tym odwiedziłam gabinet Projekt Zdrowie w Rzeszowie. Pani Barbara jest po prostu świetną osobą i świetnym, doświadczonym specjalistą. Długi wywiad, rozmowa o moim trybie życia, dostosowanie diety, naturalna suplementacja, dokładne wytłumaczenie co mogę jeść, a czego nie powinnam. Jednym słowem profesjonalizm i pełna edukacja pacjenta. Taka właśnie powinna być wizyta, a nie, jak to się spotyka, gotowe diety. Dlatego polecam każdemu, kto szuka kogoś dobrego i godnego polecenia. Pozdrawiam!

  2. Karola pisze:

    Ja z Rzeszowa polecam panią Anię z Dieto-Med. Świetny dietetyk, który profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Dieta bardzo dobrze przygotowana, uwzględniona również z moimi wskazówkami czego nie lubię itp.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top