Klasa biol-chem

z biologi fajna jest p. Nycz… a ta dóga to ppodobno masakra kaze ksiązke przepisywać … serycznie

nom dokladnie:D ona mnie niestety uczy:P tzn. p. Ania:P notatke nam dyktuje przez prawie cala lekcje i polowa jest z podrecznika a polowa z jakis jej encyklopedii (prawie jak medycyna;) ), a jak pyta kogos do odpowiedzi to przez jakies 15 minut:D i to tak ze wiesz- Ty caly czas gadasz na jakis temat:P czasem Ci tam Ania jakies pytanie pomocnicze zada, a reszte sobie sama referujesz:D i conajwyzej siadasz z 3 w dzienniku:D bo u niej dostac 5 z odpowiedzi to trzeba kuc na blache zdanie w zdanie nie tylko z ksiazki ale tez to z zeszytu co jest nieco poza program… tzn. ja jestem na profilu humanistyczno-prawniczym:D ale niestety mnie "podstaw" uczy:D ale w klasie biol – chem mam duzo znajomych i ona im nie dyktuje notatek tylko daje do skserowania kilka kartek co jest na temat danej lekcji ktore sie kseruje na koszt wlasny i jakby tego bylo malo to trzeba to recznie przepisac do zeszytu… a tego jest sporo i co jakis czas jest kontrola czy wszystko przepisane:D wiesz ja Cie nie zniechecam ale taka jest prawda:P nio ale wiesz potem na studiach bedziesz miec jak z gorki bo juz wszystko po liceum z biologii bedziesz miec opanowane;)

lekcje w roku 2007/2008 bedą zaczynac sie najwczesniej o 8:00 a najpozniej bedziecie konczyc o 15:50 :)

no ja tak mam wlasnie ze teraz odkąd nie ma 3 klas kończe 2 razy o 15, a zaczynam o 8 :/ a wczesniej tak nie mialam… nio ale lekcje do 15:50 to napewno tylko 1 klasy będą mialy:D:D

cos Cie na gg złapac nie moge ;) heh ja jutro mam do 15 ale moze sie wczesniej urwę bo nie wysiedzę tyle w taki upał. a 2 infy to zeczywiscie masakra my od miesiąca mamy wolne infy tzn. buszujemy po necie kto gdzie chce i tyle :) a ja sie dopiero wczoraj dowiedzialam ze juz wiecej infy nie bedzie w nastepnych klasach czyli ocenka z tego roku bedzie na swiadectwie maturalnym heh :)

ocenki juz wystawione wiec do szkołki chodzic nie trzeba… :D

a to spoko;) ok kiedys sie tam odezwe na gg :D w sumie to z ksywy Cie nie kojarze:D wogóle z Twojej klasy z chłopców to kojarze tylko Bartosha ale go nie znam ;) heh

hmm polukam w piatek:D ty moze taki brunecik jestes? Ty mnie pewnie tez nie kojarzysz:D

Ja ci powiem tylko tyle trafisz na Anie masz przejebke :D :razz: :lol:

To zależy od czego na 14 przedmiotów zawsze się jakaś szmaticzku na paticzku trafi i to jest normalne :D. Ogólnie dla mnie Bomba pomijając Biologie :D

Czyli 2 razy w tygodni będziecie od 8 do 15 :D zależy jeszcze od profilu ale human tak ma ;P

No na pewno tylko 1 :) im jest się dalej tym większy priorytet się ma :D A ja tam wpadlem dziś do szkółki tylko jedną rzecz załatwić i w domu siedzę. Weź dziś do 15 mam a poza tym 2 informatyki na końcu :D porażka :D

Nie możesz mnie złapać bo na nie widoku siedzę :). Hehe no ocenki wystawione dziś byłem na jednej fizyce :D wystawił ocenę i po frytkach :) wakacjeee lalala :D !

Hehee :D no od nas kogoś ciężko skojarzyć :P Bo wszyscy Bartka znają i kochają :)). Uwierz mi, że jutro powinnaś się zorientować , który to ja :P

No ja cię też nie kojarzę :D ta ja jestem najwyższy brunecik z klasy :P

najlepiej napisz na gg :)) i pisz byle kiedy żebym twój numer miał :)

Czy dużo osób ma zamiar iść na profil biol-chem?

A tak ogólnie jacy są nauczyciele?

A lekcje o której sie najczęsciej zaczynają i o której kończą?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top