Pokazy lotnicze w Rzeszowie?

Władze miasta Rzeszowa zleciły firmie z Poznania opracowanie strategii rozwoju i promocji miasta. Poznańska firma Public Profits głównie postawiła na lotnictwo. Dolina lotnicza byłaby jedynie częścią promocji Podkarpacia w dziedzinie lotnictwa. Jedną z propozycji firmy Public Profits byłoby zorganizowanie pokazów lotniczych – AIRSHOW RZESZÓW. Nie będzie łatwo sprostać organizacji Airshow gdyż z lotniska w Rzeszowie codziennie wykonywane są loty przez kilku przewoźników. Ponadto przy lotnisku funkcjonuje Ośrodek Kształcenia Lotniczego Politechniki rzeszowskiej stale kształcący przyszłych pilotów. Jeśli te argumenty nie staną na przeszkodzie organizacji RZESZÓW AIRSHOW to być może za kilka lat Rzeszów będzie znany z organizacji międzynarodowych pokazów lotniczych.

Źródło: www.jasionka.net

Na lotnisku w jasionce myślę, że nie ma szans zorganizować pokazów… Najbliższym miastem z lotniskiem i infrastrukturą na pokazy lotnicze jest Mielec… Byłem rok temu i było naprawde fajnie, może nie za dużo samolotów, ale były takie gwiazdy jak Jurgis Kairys.
A w Rzeszowie czy da sie zorganizowac pokazy lotnicze? Niewiem. W Krakowie są w centrum na rakowicach i świetnie im to wychodzi 🙂

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top