hipermarket REAL

czy ktos juz dostał ich gazetke reklamową??
otwarcie mają w środe a ja nie wiem za czym mozna sie w kolejke bedzie ustawic :)

jedynie na miescie maja reklamy Karpia po 6,99/kg :)
a ulotek nadal nie ma w skrzynce a jutro otwarcie

bylem tam w dniu otwarcia i jedyna fajna rzecza byly darmowe cukierki dla kazdego klienta :)

a najlepsza byla nadgorliwosc Pani kasjerki ktora mnie obslugiwala
ktora mnie obslugiwala : kupowalem dres sportowy za 29,99zł na metce byla cena 79,99 przekreslona i nowa metka z cena 29,99. Pani kasjerce sie to nie spodobalo bo "za duza obniżka" :) zadzwonila na cetrale tam megafonem wezwali kogos z dzialu tekstylia do kasy numer 3 zeby zobaczyl dres, po paru minutach ktos sie zjawil i stwierdzil ze dresy to nie dzial tekstylia tylko dzial sportowy i znow megofenem wzywaja kogos ze sportowego, czekamy i czekamy i nikogo nie ma, i w koncu Pani pozwolila mi odejsc bez dokladnego sprawdzenia :)
najlepsze to to ze ludzie w kolejce niezle musieli sie naprzeklinac czekajac :)

nie do konca droższy
ja np. kupilem sobie tam gogle narciasrkie ktore w sklepie sportowym kosztuja 90zl, na allegro 78zl, a w Realu 59,99 :)
identyczne bo dokladnie sprawdzalem

Ja tam czekam na to centrum które mają wybudować koło Parku Sybiraków ;)

Nie. Park Sybiraków jest na B III I tam mają Niemcy wybudować centrum Handlowe "Nowy Świat" Chyba Największe w Rzeszowie. Ale zobaczymy co im z tego wyjdzie

i droższy … mi się nie podoba.

Real to nowy sklep ktory powstanie na Krakowskiej. Odciazy to bardzo poludniowa czesc miasta i Resoviacy nie beda musieli na Stalowskie osiedla na zakupy chodzic :D

to co Amerykanie buduja? na miejscu Hotelu Rzeszow?

Juz rozumie robiono projekty w Gw. No zajebiscie Rzeszow sie rozwija

To zawsze był najgorszy hm. Chociaż może tu będzie innaczej.

O ile pamiętam Real w teście Polityki wypadł najgorzej.

Choć jutro oficjalne otwarcie, pierwsi klienci mogli już dziś zrobić zakupy w nowo otwartym REAL u. I powiem Wam, byłem. Zupełnie przypadkowo. I drętwo, nudno, pusto i dziwnie. Spodziewałem się czegoś więcej. Poza tym, z zewnątrz wygląda na kolosa, wewnątrz jest maleńki :)

Cytat :
O ile pamiętam Real w teście Polityki wypadł najgorzej.

co to byz za test? troche wiecej szczegulow, jakis cytat, bo ta informacja nic nie wnosi do dyskusji

Real jest zrobiony bardziej "europejsko". Pamiętam jak byłem kiedyś w hipermarkecie w Austrii – po prostu cudo. Było to takie estetyczne i przestronne że aż na hipermarket nie wyglądało. Co do Real a to nie mam zastrzerzeń – bardzo ładne mają ozdoby i fajne wózki – problem w tym , że tymi dużymi wózkami trzeba jeździć między samochodami :roll: Ale Real nie jest podobny do Tesco czy E.Leclerc. Polecam knajpkę "Zapieciek" z Realu. Ogólnie to drzwi są fajne też :razz: i to by było na tyle na temat Real u. Znam też "Real" w Nowym Sączu. Tam jest chyba większy. :oops:

Cytat Marcin :
czy ktos juz dostał ich gazetke reklamową??
otwarcie mają w środe a ja nie wiem za czym mozna sie w kolejke bedzie ustawic n

Mam ten sam problem:)

sklep jak kazdy inny moim zdaniem nie ma sie czym do konca podniecac a do tego ma strasznie podobny ukllad do tesco… tyle ze z KRN-u blisko – na spacer teraz sie do reala bdzie chodzilo :]

heh dzisiaj otwarcie i dopiero dzisiaj dotarła do mnie ulotka. Hmmmmmmmmmmm lepiej poźno niz wcale, a na ta reklame z karpiem to juz patrzećnie moge. :/

Hah. Mnie jakoś nie zwalił z nog Real. Jak dla mnie kolejne Tesco czy E Leclerc. Tylko, że choinki były łanie przyozdobione :P :D

a ja mam dwa kroki do reala, ale jeszcze nie byłam pozwiedzać, ani mi się z resztą tam nie spieszy za bardzo… No chyba że jakieś zaproszenie specjalne przyślą czy coś… ;)

HIPERMARKET REAL sklep ten o powierzchni 15900 mk handlu ,
GALERIA HANDLOWA 20 butików powierzchnia ok. 4100 mk
7 DNI W TYGODNIU niedotyczy galerii handlowej
SKLEP CZYNNY OK 18 GODZIN DZIENNIE dotyczy REAL-a

to i inne w nowym centrum handlowym real które otworzy swoje dzrzwi 14 grudnia *
niewiadomo o ktorej godzinie ale ok 8:00-9:00
sklep szykuje wiele niskich cen i obniżek. serdecznia zaprasza.

ocencie sklep sami a przy okazji powiedzcie mi strone która wyszukuje ulice i mape czy plan rzeszowa ale zeby niebyla tastrona http://www.resinet.pl bo niecierpie tej strony !!!

No wczoraj byłem pierwszy raz w Realu (choć w nim cały czas jestem :P) i bardzo miło. Co prawda jak tutaj już pisaliście sam sklep mały, ale jak jest mało ludzi jest fajnie. Jak na razie jedyny minus to kasjerki, a właściwie goście, którzy się uczą… Wpadłem tam tylko na chwilkę, a wzbogaciłem się o fajny polarek i firmowe skarpety w dobrej cenie :D

popieram . real jest swietny ja bylem dzien po . swietny asortyment, mila obsluga i niskie ceny to jusz teradycja real-a

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top