taniej

Cytat Tofik1985 :
Czy wie ktos gdzie lub u kogo mozna kupic taniej jakies ubrania lub buty?oczywiscie chodzi mi o oryginalne

Ja wiem :)

Jest w Rzeszowie sklep w którym jest nieustanna wyprzedaż markowej odzieży . Znajduje się on obok szkoły podstawowej nr 1 niedaleko banku BPH. Kurczę nazwy ulicy teraz nie pamiętam.

Sprzedają tam odzież Adidasa, Nike itp. Nie są to rzeczy używane, lecz tzw. końcówki ze sklepów. Czyli jest to odzież która przeleżakowała się na wieszakach w sklepie :)

Ceny jakieś 50% tańsze. Jeżeli nie zależy Ci na odzieży w worku to polecam ten sklep.

Cytat Hokita :
hmm nie mi sie jakos bardziej skojarzyło ze sklepem ktory jest na ulicy jagiellonskiej, tam w domarze na gorze :] a ten co Ty mowisz to sa ciuchy z anglii z zadatkiem szmateksowym :]

Nie o luksusowym szmateksie z NOT-a mówimy :)

Ten sklep znajduje się w tej uliczce co szkoła … tam chyba jakieś biuro podróży jest i koles co naprawia instrumenty.

Zresztą w Szmateksach nie spotkałem się aby Ciuchy miały metki, a buty pudełka :)

hmm nie mi sie jakos bardziej skojarzyło ze sklepem ktory jest na ulicy jagiellonskiej, tam w domarze na gorze :] a ten co Ty mowisz to sa ciuchy z anglii z zadatkiem szmateksowym :]

coś takiego kiedyś było przy Rejtana, obok MM, nie wiem czy jeszcze jest bo wg mnie same szmaty tam mieli, no ale metki firmowe były… :D

Jesli dobrze kojaze to jest ul. Bernardyńska

Czy wie ktos gdzie lub u kogo mozna kupic taniej jakies ubrania lub buty?oczywiscie chodzi mi o oryginalne

dziekuje za podpowiedzi.
i prosze o jakies jeszcze

Ja polecam MAKRO. Ceny są OK. Jednak sa dwa minusy Jeden taki że nieznajdziesz najnowszych koolekcji tylko te z z zeszlego roku i starsze. Nastepny trzeba tam miec karte ale popytaj po znajomych moze ktos ma. A moze sam masz.

Zresztą w Szmateksach nie spotkałem się aby Ciuchy miały metki, a buty pudełka :)

Oj to za mało po szmateksach chodzisz lol hehe W tych lumpeksach NOT-owskich ciuchów nówek z metkami jest w bród tylko trzeba wiedzieć,co i jak:P Sam jestem tam stałym bywalcem i zawsze upoluję sobie cos z meteczką ewentualnie w ogóle nie zniszczonego :lol: Ale tam trzeba miec stalowe nerwy i siłę przebicia, żeby te wszystkie babsztyle pokonać w walce o dobry ciuch haha, bo taki cyrk,jaki baby tam odwalają to poprostu burdello bum bum :smile:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top