Hipermarket sportowy

Tak rzeczywiście znajdują się w Krasnem, Rzeszów ich nie chciał i zostały one wybudowane specjalnie dla mieszkańców Krasnego… Rzeszowiacy z nich nie korzystają, mają zakaz… :szok:

wrzuć na luz :okularnik:

Wreszcie! Ale i tak trzeba będzie długo czekać ;(

Raczej się nie znamy :_usmiech: Ja całe życie w Rzeszowie mieszkam, a w Załężu mam całą rodzinę, mogła byś ją znać, szczególnie, że moja mama uczy w tamtejszej szkole :jezyk1_na:

Pozdrawiam

Cytat strawberry;16114 :
korzystają i to aż za dużo, nie ma gdzie zaparkować…a kolejka po benzyne w niedziele ciągnie się aż do Wilkowyi:P ludzie powariowali

jestem na luzie, to Ty wyluzuj, bo ja nie powiedzialam, ze zostal wybudowany specjalnie dla mieszkancow tej wsi i tylko oni moga robic tam zakupy. po prostu te hipermarkety są na terenie Krasnego, a nie Rzeszowa. moze za 2 lata beda w Rzeszowie :P ale mieszkancy nie godza sie nie przyłączenie…;) i nie podoba mi sie to, że Rzeszów na siłę przywłaszcza sobie wiele obiektów, tak samo jest z lotniskiem w Jasionce, jakby Jasionka graniczyła z Rzeszowem to ok jeszcze można by nazwac "rzeszowskie lotnisko" no ale nie graniczy wiec sorry… Rzeszow to Rzeszow ma swoje granice wiec niech ich nie poszerza teoretycznie póki nie zostanie powiększony praktycznie! ;p ;)

W takim razie, według Ciebie Rzeszów powinien wybudować lotnisko na terenie swojego miasta, żeby nazwać je rzeszowskim :hmmm: ciekawe co by mieszkańcy powiedzieli na przelatujące samoloty :_usmiech: Poza tym popatrz na inne wielkie miasta i ich lotniska, choćby nawet Londyn ma lotniska Stansted, Luton, Gatwick poza swoimi granicami, a na szyldach masz London Airport.
Nie oszukujmy się, że lotnisko w Jasionce jest Rzeszowskie, Auchan i Leroy Merlin zostało zbudowane z myślą o mieszkańcach Rzeszowa i okolic, położenie nie ma znaczenia, ważne jest przeznaczenie. Rzeszów dąży do zwiększania granic właśnie w celu zwiększenia powierzchni pod inwestycję.

Zastanów się tylko, czy jakby Rzeszów nie istniał, to powstało by lotnisko w Jasionce albo inne hipermarkety?

Nic nie mam do Krasnego, ani żadnych innych okolic, ani nie jestem miastowym, który uważa, że wszystko mu się należy, ale patrzmy trochę realniej na takie rzeczy.

Pozdrawiam

:jezyk1_na: dobrze, że jeszcze potrafię kogoś przekonać :_usmiech:

Ten budynek na Załężu to ma być siedziba lub kolejny oddział Asseco, a na samym Załężu coś tam się będzie działo, bo szkołę mają budować, ale nie jest to za bardzo atrakcyjny teren pod inwestycję, zresztą nie wiem czy te grunty mają tam takie przeznaczenie, bo bardziej na Załęże mówi się "rzeszowskie Beverly Hills" :P same domki i to te nowe całkiem ładne, bliżej Krasnego są chyba ze 2-3 bloki tylko, no ale miejmy nadzieję, że wszystko będzie szło ku lepszemu i będziemy mogli być jeszcze bardziej dumni ze stolicy Podkarpacia.

Pozdrawiam

W Załężu rzeczywiście jest mało dzieci, ale może się to zmienić ze względu na wchodzący wyż demograficzny (zobaczymy czy sprostamy rodzicom:_usmiech:) a po za tym na ciągłe zwiększanie się liczby ludności w Załężu.

Co do Wałęsy to sam byłem też na tym spotkaniu :jezyk1_na: ale Wałęsa nie dał żadnych pieniędzy, tylko powiedział, że jak Załęże znajdzie drugą część kasy potrzebną na budowę szkoły to on przekaże resztę. No i oczywiście "Komuszki" :jezyk1_na: śpiewały :_usmiech:

Ten parking koło Auchan to rzeczywiście tragedia, ale tak to jest jak się robi na szybko, byle jak i najniższym kosztem.

Pozdrawiam

No no, bardzo ambitne plany. Oby coś z tych zapowiedzi wyszło.

Nie przy ul.Lwowskiej lecz w Krasnem! Nie przywłaszczajcie sobie, Auchan i Leroy Merlin są w Kasnem! Rzeszów nie chciał to nie ma :)

to ja odwrotnie, bo całą rodzinę mam w Rzeszowie :)
to może kogoś znam, ale do szkoły tam nie chodziłam;)

Pozdrowienia

Hm to może my sie znamy? ;) hehe.

Skoro Decathlon powstanie tuż obok Auchan i Leroy Merlin to się zrobi osiedle hipermarketowe;) nie będzie nudno:) zapowiada się interesująco ale trzeba długo czekać.

korzystają i to aż za dużo, nie ma gdzie zaparkować…a kolejka po benzyne w niedziele ciągnie się aż do Wilkowyi:P ludzie powariowali

jestem na luzie, to Ty wyluzuj, bo ja nie powiedzialam, ze zostal wybudowany specjalnie dla mieszkancow tej wsi i tylko oni moga robic tam zakupy. po prostu te hipermarkety są na terenie Krasnego, a nie Rzeszowa. moze za 2 lata beda w Rzeszowie :P ale mieszkancy nie godza sie nie przyłączenie…;) i nie podoba mi sie to, że Rzeszów na siłę przywłaszcza sobie wiele obiektów, tak samo jest z lotniskiem w Jasionce, jakby Jasionka graniczyła z Rzeszowem to ok jeszcze można by nazwac "rzeszowskie lotnisko" no ale nie graniczy wiec sorry… Rzeszow to Rzeszow ma swoje granice wiec niech ich nie poszerza teoretycznie póki nie zostanie powiększony praktycznie! ;p ;)

ok przyznaje Ci całkowita racje:). Przekonywujące argumenty ;)

Powiększenie Rzeszowa daje ogromne mozliwosci, jednak jak patrze na Załęże to nie wiele sie tam dzieje, poza jednym budowanym budynkiem (chyba blok), a Rzeszów powiększany nadal. Zobaczymy co sie stanie w ciągu najblizszych kilku lat :) może róznica pomiedzy poszerzonym Rzeszowem o wsie choć trochę sie zatrze.

Pozdrawiam również :)

Aha;) to na budowe szkoly kiepski teren sobie wybrali. W Załęzu jest malo dzieci… Przyznam sie, ze kiedys tam mieszkalam i ponad 10 lat temy Prezydent Lech Wałęsa wręczał pieniądze na budowe nowej szkoly. A do dzis jak nie bylo nowej szkoly tak nie ma. Ciekawa jestem na co poszly te pieniądze… ;)

w Krasnem zeczywiscie sa tylko 2 bloki, ale jak przylacza do Rzeszowa to napewno bedzie wiecej, nawet jest teren obok juz istniejacych.

Co do Decathlon to mam nadzieje, ze po zrobieniu parkingu kolo Auchan mają nauczkę zeby solidniej przyłozyc sie do parkingu. Z pewnoscia duzo osob bedzie dojazdzac samochodami na zakupy, sprzet sportowy bedzie dostarczany samochodami dostawczymi, wiec wiadomo, ze sporo wazą, wiec parking musi byc solidnie utwardzony przed połozeniem kostki:P bo kolo Auchan to góry i doliny ;)

W 2010 roku przy ul. Lwowskiej ma ruszyć budowa nowoczesnego marketu sportowego francuskiej sieci Decathlon.
Inwestor chciałby rozpocząć budowę w styczniu 2010 r. i skończyć jesienią.
Market ma powstać w okolicy sklepów Auchan i Leroy Merlin. Początkowo jego powierzchnia wyniesie 4 tys. m kw., ale z czasem będzie się powiększać. W otoczeniu sklepu mają powstać boiska, korty itp.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top