Jaki optyk w Rzeszowie?

calkowity koszt okularow z takimi szkłami to ok 300zl

ja ostatnio zmienialem okulary i za caly komplet – fajne oprawki + szkła plastikowe z filtrami itd. zapłaciłem 270zł
optyk na ulicy Hetmańskiej – na przeciwko przychodni. Na prawde bardzo sympatyczny Pan ktory pomogl dobrac oprawki z naprawde ogromnej ilości
także każdemu polecam to miejsce :)

Cytat TearsBlink :

aa i miły pan wziął pierwsze oprawki pasujące do moich brwi i koloru oczu i je przymierzyłam i wziełam od razu :grin:

A jaki masz kolor oczu ? :grin:

Ja polecam optyka na ul. Dąbrowskiego, po lewej stronie, koło szklarza, zaraz za "Plastykiem"

rekleksy kosztują 30zł, a plastikowe oprawki z tego co pamiętam +/-25 zł

aa i miły pan wziął pierwsze oprawki pasujące do moich brwi i koloru oczu i je przymierzyłam i wziełam od razu :grin:

No cóż… wzrok się troche popsuł;) – na jedno oko -2 na drugie -1.75, więc trzeba wyrobić sobie okulary. Problem w tym że nie bardzo orientuje sie gdzie w Rzeszowie najlepiej, najpewniej i stosunkowo tanio.
Miałem iść do Vision Express bo mam kupony rabatowe do wykorzystania do konca listopada 2005 (zniżki po 100 zł), ale za dużo złego się o nich dowiedziałem…

Jakby ktoś sie orientował również w cenach – byłbym wdzieczny. Interesują mnie antyrefleksy plastikowe na takie wady jak powyzej – ile takie szkła mogą orientacyjnie kosztowac?

No cóż… wzrok się troche popsuł;) – na jedno oko -2 na drugie -1.75, więc trzeba wyrobić sobie okulary. Problem w tym że nie bardzo orientuje sie gdzie w Rzeszowie najlepiej, najpewniej i stosunkowo tanio.
Miałem iść do Vision Express bo mam kupony rabatowe do wykorzystania do konca listopada 2005 (zniżki po 100 zł), ale za dużo złego się o nich dowiedziałem…

Jakby ktoś sie orientował również w cenach – byłbym wdzieczny. Interesują mnie antyrefleksy plastikowe na takie wady jak powyzej – ile takie szkła mogą orientacyjnie kosztowac?

Uwaga jest zmiana Optyk który do niedawna był w przychodni przy WSK został przeniesiony pod bramę WSK to zakład pana Siembrzucha o ten zakład pytajcie !!!

Bylem ostatnio u optyka na przeciwko PUB KINO, boczna 3-go maja, polecam kazdemu ten salon, maja super wybór oprawek i znaja sie na rzeczy pozdro

Ja polecam optyka w dalszym ciągu na Dymnickiego, ostatnio trafiłem na jego strone http://www.boos.pl i nawet nie wiedziałem, że jest moim imiennikiem :) stronka przyjemna jak salon i obsługa :) i aktualne promocje na stronie zresztą każdy sam niech sobie zobaczy, szczerze polecam

Cytat Szwedzior;16336 :
Polecam OPTYKA NA ULICY SŁOWACKIEGO NAJSTARSZY NA PODKARPACIU.

Najstarszy – nie znaczy najlepszy :_uoeee:

Cytat Szwedzior;21273 :
Właśnie najstarsze, znaczy najlepsze :)

Kolega chyba sie bardzo zdenerwował tym co napisałem wczesniej. Firma OPEL ma juz ponad 100 letnia tradycję, firma Lamborghini niecałe 50 i czy to oznacza, że najstarsze oznacza najlepsze??
To ŻADEN argument, może i ten optyk ma kilka najlepszych rzeczy skoro juz go tak mocno polecasz ale ten argument akurat do mnie i myślę, że do wiekszości rozumujączych ludzi jakoś nie trafia.
Poza tym byłem w tym optyku – jest tam młody chłopak i nie wygląda mi na to aby był najstarszy na podkarpaciu – a firmę tworzą ludzie a nie tradycja. Pozdrawiam
p.s wiecej konkretów a mniej reklamy jak juz chcesz go polecic to rób to może w jednym poscie.

Ja w dalszym ciągu polecam optyka na DYMNICKIEGO – jest to ulica łącząca 3-go Maja z Galeria Rzeszów jestem jego stałym klientem od kilku lat i jak dotąd nigdy się nie zawiodłem.
Może nie jest najstarszy na podkarpaciu :) ale ma w moim odczuciu najwiekszy wybór oprawek, a chcąc wybrać jakieś fajne okularki dla mnie to jest istotna informacja dodatkowo ma bardzo miłą i fachową obsługę naprawde szczerze polecam.
Jeśli chodzi o soczewki kontaktowe i płyny nie ma wiekszego wyboru w mieście, a ceny (każdy to może sam sprawdzić) uważam że są najniższe w mieście kto nie wierzy niech sam sprawdzi.

Witam ja tez musze zrobić sobie okulary ale poczekam chwilę bo od 28.06.06. – ma byc otwarty nowy zakład optyczny przy rynku……w innch byłem ale nie mieli zbytnio ciekawych ofert….
Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-12-27, 10:45 ]
Oczywiscie na Słowackiego w SALONIE OPTYCZNYM – jest to najmłodszy optyk w Rzeszowie i wpełni przystosowany do potrzeb każdego klienta, robiłem okulary dla siebie, skorzystało również kilku znajomych i rodzina wszyscy zadowoleni!!! Bardzo dobre ceny i ogromny wybór… http://www.salon-optyczny.rzeszow.pl

Ja chodze na placu wolnosci, bardzo dobry oktyk oprawki + szkla plastiki z antyrefleksem za okolo 180 juz dokladnie nie pamietam ale w takich porywach sa, i co miesiac kupuje tam soczewki.

Natomiast NIE polecam zakladu kolo sk8shopu, undergroundu a dawną jamarhaba czy tez adecco.

Ja uważam że tylko VISION EXPRESS sam robiłem tam sobie okulary i co jak co nie były tanie :( ale jednak oczy to podstawa ;) więc ja bym sie nie zastanawiał :)

czemu nie polecacie Vision Express ??

Polecam OPTYKA NA ULICY SŁOWACKIEGO NAJSTARSZY NA PODKARPACIU.

Zapraszam do nowo otwartego Zakładu Optycznego w rynku na przeciw podziemi rzeszowskich :)

Polecam wszystkim optyka na słowackiego na przeciwko podziemi rzeszowskich, najstarszy na podkarpaciu, wstąp zobacz;)

Witam sedrecznie, moze i nazwisko znane, ale najlepsu specjakisci na podkarpaciu

Właśnie najstarsze, znaczy najlepsze :)

Drodzy czytelnicy bloga.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie czegokolwiek na temat okularów, soczewek okularowych, soczewek kontaktowych, zapraszam do pisania e-maili na adres:

szwedzior-85@tlen.pl.
Jeśli będę mógł pomóc to służę pomocą.

Ul. Słowackiego 2 na przeciwko podziemi rzeszowskich. Napis na optyku " SUPER OPTYK", nie tam obok biura neekerman :)

Witam serdecznie, ciebie, jak byś trochę poczytał o tej firmie to byś wiedział, ze ten chłopak co tam stoi to 3 pokolenie i nie jest najstarszy to fakt, ale nie znalazłem 2 takiego co by miał taka wiedzę na temat szkieł czy doboru opraw, proszę wskaż mi optyka co ma takie doświadczenie, to ze gdzieś indziej maja dobre cent niskie to też popatrz z 2 strony, może z jakością jest nie teges, a dla ludzi, którzy sobie cenią jakość cena nie powinna grać żadnego znaczenia, mają również bardzo dobry i tani asortyment, zawsze dostaniesz certyfikat jakości szkieł w wielu optyków nie ma czegoś takiego.

POLECAM www.mszwed.pl

Ostatnio byłem z moja dziewczyną wybrać okulary dla mnie bo ona nosi kontakty. Czytałem wasze wpisy ale pomyślałem, że sam się przekonam gdzie jest najlepiej. Odwiedziliśmy 7 zakładów w centrum Rzeszowa.
Przez przypadek odkryliśmy zakład na ul. Bardowskiego – Koleś który tam sprzedaje bardzo miły i rzeczowy, wystrój salonu na 5+, zdaniem mojej kobiety bo ja na ten temat nie mam pojęcia wybór płynów do soczewek chyba największy w Rzeszowie i ceny też mówiła że niezłe.

Jednak nasz Typ to Salon na Dymnickiego, Obsługa najlepsza spośród salonów które odwiedziliśmy – nie chce pisać które to salony bo nie będę robił komuś antyreklamy ale niektórzy to chyba nie chcą nic sprzedać :mutny:
Wybór chyba też największy no może podobny do tego na Bardowsiego, no i te CENY – najlepsze, co do soczewek to kobieta mówiła że rewelacja i że tam już będzie wszystko kupować.

Wiec Nasze typy to:
DYMNICKIEGO – boczna 3-go Maja, na przeciwko KINO PUB
BARDOWSKIEGO – obok dużej zajezdni MPK – trochę ukryty ale warto tam zaglądnąć

Vision Expres – omijam z daleka!! ceny brr…. takie jak na Słowackiego…. nie dla studenta.

Pozdrawiam wszystkich przyszłych i aktualnych okularników :okularnik: dołączyłem to tego hehe elitarnego społeczeństwa

Ja zdecydowanie nie polecam tego na ul Rejtana, baba strasznie zarozumiała, nic a nic nie pomaga w wyborze, zresztą wybór niezbyt wielki, wszystkie oprawki są bardzo do siebie podobne (zarówno kolory jak i kształty), żadnej ekstrawagancji, a po 5 minutach rozmowy odechciewa się wszystkiego…

Zapraszam do salonu optycznego szwed przy ul. Słowackiego 2 gwarantuje wam, ze maja okulary na kazdą klieszeń.

szybko tanio i bezboleśnie polecam sprawdzony zakład optyczny Mickiewicza 27 tam uzyskasz fachową i miłą obsługę wiem bo sprawdziłam na własnym przykładzie . Ppzdrawiam

Ul. Słowackiego 2 na przeciwko podziemi rzeszowskich. Napis na optyku " SUPER OPTYK", nie tam obok biura neekerman Miła fachowa i naprawdę znająca sie na tym co robi obsługa, zawsze można załatwić okulary w 1 godz., a to prestiż bo inne firmy niestety nie załatwiają od ręki ;)

co jak co, ale ja polecam salon przy ulicy Dymnickiego. Od kilkunastu lat noszę okulary, więc miałam okazje odwiedzić wiele optyków i stwierdzam, że tam jednak znają się na rzeczy jak mało gdzie. Obsługa posiada ogromną wiedzę w tej dziedzinie, i zawsze potrafi dobrze doradzić. Jest bardzo miła. Moi znajomi też tam wyrabiali sobie okulary i są bardzo zadowoleni. i co ważne – duży wybór i rozsądne ceny. Aaaa i bym zapomniała, niezły przystojniaczek dziewczyny tam pracuje :DDDDDDD POZDRAWIAM :)))

To mnie zastanawia, ze na 5389 uzytkownikow forum ,tylko kilka osob od 2005 roku ,usilnie opisuje

niebotyczne pochwaly dla szweda , a juz szczegolnie dla wszystkich siembrzuchow.

Pozostali optycy nic nie wartaja,wiec sie ich odradza,psy na nich wiesza lub nie mowi o nich ani slowa.

Chcialam sie wypowiedziec, ale po co brac udzial w takim zaklamaniu? !!!!!!!

Cytat Bartezzo;11376 :
Ja polecam optyka w dalszym ciągu na Dymnickiego, ostatnio trafiłem na jego strone BOOS – Salon Optyczny i nawet nie wiedziałem, że jest moim imiennikiem :) stronka przyjemna jak salon i obsługa :) i aktualne promocje na stronie zresztą każdy sam niech sobie zobaczy, szczerze polecam

,
Czy chodzilo ci o OPTYK IRIS na Rejtana 51a , o ktorym mozna poinformowac sie na IRIS OPTIQUE, Rzeszów, IRIS OPTIQUE Salon optyczny, salon okulary oprawy soczewki kosmetyki – Bran?owy Katalog Firm podkarpacia, podkarpacie, rzeszów – branzowy katalog firm lub na Interaktywnej mapie Rzeszowa?
i niech kazdy sam zobaczy i wybierze swojego optyka.My jestesmy zadowoleni.

6 komentarzy

Trackback  •  Comments RSS

  1. tacos pisze:

    Każdy musi wybrać swojego optyka, dla mnie Irys przy Rejtana jest ok, dogadałem sie szybko co chcę, mogłem sobie poprzebierać, a na koniec miałem dobrze i tanio… i po bólu.

  2. INNY OPTYK pisze:

    Drodzy czytelnicy powyższego forum !

    Przede wszystkim nie dajcie się zmanipulować komentarzami wyżej , im więcej „cukru” tym mniej prawdy, sama kiedyś pracowałam w tym niemal pół świadku w którym nikt dla nikogo nie ma poszanowania i każdy każdemu „plecy” obmywa. Nie warto czytać tego typu forów bo w wielu przypadkach optycy sami piszą sobie komentarze. Polecam zasięgnąć wiedzy tych co już noszą okulary.
    Czuję że posypią się bluzgi po moim komentarzu co tylko potwierdzi tezę :)

  3. am pisze:

    Mam pytanie. Co jest najważniejsze przy wyborze dobrego optyka. Na co zwracać uwagę?

  4. Ru pisze:

    Polecam na ulicy Marszałkowskiej, odradzam na Zygmuntowskiej wysoka cena, niska jakość.

  5. marcijen pisze:

    cyt. „Zapraszam do nowo otwartego Zakładu Optycznego w rynku na przeciw podziemi rzeszowskich”

    I nie nowy tylko stary… To SZWED stary optyk i bardzo drogi.

  6. Oszukany pisze:

    Teraz juz tez znowu szukam dobrego optyka… Polecono mi salon OPTICAN w galerii Millenium. Zadzwoniłem i zapytałem czy zrobią mi szkła do moich oprawek. W odpowiedzi usłyszałem „Oczywiście, nie ma problemu proszę przyjść i przynieść oprawki załatwimy sprawe. Po czym zamówiłem wybrane oprawki. Po otrzymaniu przesyłki zadzwoniłem ponownie i przypomniałem rozmowe sprzed dwóch tygodni… Usłyszałęm to samo co za pierwszym razem. Umówiono mnie wiec na badania wieczorem (jedyny dostępny termin) i dostarczenie oprawek. Po przyjściu do salonu usłyszałem ze oprawy nie są takie jak oni myśleli i że nie zrobią mi okularów. Po krótkiej wymianie argumentów definitywnie i bardzo nie miło poproszono o opuszczenie salonu… Po zajściu w salonie OPTICAN poszedlem pietro niżej do salonu KWAŚNIAK gdzie oznajmiono mi ze bez problemu się tym zajmą ponadto pouczono że badania wieczorem przy zmęczonym wzroku nie będą dokładne i poproszono o przyjscie rano kiedy oczy są wypoczęte (ma to sęs). Tego i wielu innych nie usłyszałem w „salonie OPTICAN” poza tym naciagnieto mnie na koszty wykręcając sie z danych zapewnień i obietnic. Nie wiem kogo polecić ale ZDECYDOWANIE NIE POLECA OPTICAN W MILLENIUM HALL w Rzeszowie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top