Żużlowy Dzień Mamy w Rzeszowie!

Dzień Matki to jedno z najbliższych Polakom świąt. Obchodzimy je na różne możliwe sposoby. W najbliższą niedzielę Święto wszystkich Mam zagości na torze żużlowym. Wszystko to za sprawą rzeszowskiego Klubu, który z tej okazji przygotował wiele atrakcji i niespodzianek dla obchodzących swoje święto Mam.

W najbliższą niedzielę, o godzinie 18:00 na torze Stali Rzeszów, Marma-Hadykówka Speedway Team zmierzy się z drużyną TŻ Start Gniezno. Nie będzie to jednak tylko zwykły mecz, ponieważ organizatorzy pomyśleli o wszystkich Mamach, których święto niebawem przypada.

Z tej okazji każda z Mam, po okazaniu zakupionego programu zawodów, będzie mogła wejść na mecz za darmo. W ramach kampanii „Mamo, bądź piękna latem!”, każdy program uprawniać będzie do skorzystania z super zniżki w salonie kosmetycznym „GLORIA” w Rzeszowie. Aby osłodzić to święto, firma Bać-Pol S.A. ufundowała dla każdej Mamy słodki upominek. Ponadto, osoby które zakupią specjalnie oznaczony program, otrzymają łącznie 7 biletów na Festiwal muzyki klubowej, który odbędzie się 2 czerwca w Lisiej Górze k/Tarnowa.

Entuzjaści czarnego sportu oraz ich Mamy będą mieli przede wszystkim okazję zmierzyć się w konkursie na „Najbardziej oryginalny strój kibica dla mamy i jej dziecka” (wiek nie gra roli), w którym przyznane zostaną 3 nagrody w postaci bonów na kwotę 200 ; 100 i 50 złotych na dowolne zabiegi kosmetyczne w ekskluzywnym salonie urody „GLORIA” w Rzeszowie.

Zawodnicy Marma–Hadykówka Speedway Team podczas niedzielnego starcia, będą starali się dostarczyć nie tylko zwycięskich emocji ale i dodatkowych wrażeń i niespodzianek związanych z ich świętem – mówi Marta Półtorak Prezes Speedway Stal Rzeszów S.A.

W najbliższą niedzielę, tj. 23 maja 2010 Marma-Hadykówka Rzeszów podejmie na własnym torze drużynę Startu Gniezno. Początek spotkania o godz. 18:00. Pierwsza kasa będzie czynna od godz. 15:00. Bilety w cenie: 28 zł normalny i 17 zł ulgowy; program zawodów stanowiący jednocześnie „wejściówkę” dla wszystkich Mam w cenie 5 zł. Kibiców zapraszamy na Stadion jak zwykle już na dwie godziny przed meczem, czyli od 16:00.

Oto awizowane składy obu drużyn na niedzielny mecz w Rzeszowie:

Marma-Hadykówka Rzeszów:
9. Chris HARRIS
10. Mikael MAX
11. Rafał OKONIEWSKI
12. Maciej KUCIAPA
13. Lee RICHARDSSON
14. Dawid LAMPART

Start Gniezno:
1. Peter LJUNG
2. Matej FERJAN
3. Michał SZCZEPANIAK
4. Jason DOYLE
5. Krzysztof JABŁOŃSKI
6. Kacper GOMÓLSKI

Zawody sędziował będzie Ryszard Bryła z Zielonej Góry.

Serdecznie zapraszamy!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top