praca

Znowu pewnie A-von albo inny Ori-flame :jezyk1_na:

Hej, zastanawiam się ostatnio nad swoją przyszłością zawodową pod względem finansowym i mam do was takie pytanie: ile zarabia przedstawiciel medyczny? Domyślam się, że zależy to w dużym stopniu, od jego efektywności, ale przynajmniej tak mniej więcej?

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany dodatkowymi pieniędzmi,które możesz zarobić w miły ,przyjemy sposób .W dogodnych dla Ciebie godzinach to odezwij się do mnie:)
praca polega na sprzedaży kosmetyków.jeżeli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to pisz na adres iwona.m89@interia.pl albo na gg:7271117

Hej! Jako odpowiedź na to pytanie podsyłam artykuł "Zarobki młodych Polaków" – pozwala trochę zorientować się w sytuacji. Są tam liczby i przykłady. Pozdrawiam :)

http://konkurs.fotokursy.com.pl/glosuje_na/119

Witam:)
Mam na imię Paulina i jestem liderem AVON

Dzięki tej firmie zaczęłam spełniać swoje marzenia i rozwijać sie;)
Pragnę podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami::)

Ja też zaczynałam od bycia konsultantką (i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera)-więc dla wszystkich swoim konsultantek/-ów jestem dostepna do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!

AVON oferuje Ci:
-zarobek 15-40%
-katalog z 3 terminami zamówień
-darmowe dostawy do domu -nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki
-kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80%
-różnego rodzaju promocje i konkursy- oferta demo, netto,program motywacyjny itp…
-możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np. na lidera sprzedaży
-różnego rodzaju szkolenia oraz wycieczki
-możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370 zł za 60 zł
-21 dni na zapłatę faktury

Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantka/ -em lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu

NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON:
Paulina : paulina_av@o2.pl lub gg: 5584790

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top