Gazowy psychol na 1000-leciu

ale szmieszne pffff…. :|

Cytat john :
zresztą w porównaniu z tym co widzialem na KRNie w jednym z bloków to i tak nie mam na co narzekac jeszcze u mnie… :?

coz takiego widziales ? albo przynajmniej zarys sytuacji ? mowisz moze o wiezowcu ?

aano tak to niestety ciagle rozrastajace zjawisko :/ ogromna liczba dresow paletajaca sie po tym osiedlu, a to co mowisz to coraz powszechniejsze widoki :/

TO NIE JA!!!!

LoL a tak na serio… No faktycznie. Trza wytępić.

No tak… Piotra Skargi mam na przeciwko. Tzn nie iwem nawet który blok (wstyd mi xD), ale wiem, że mój znajomy się chciał zabawić i spalić klatkę, w której sam mieszkał (dopóki go do pogotoowia opiekuńczego nie zawinęli)… Chodziłam z jeog siorą do klasy… ;/ Niestety kilak razy się przekonałam na własnej skórze o jego idiotyźmie… ;/

A to z tym gazem zrobił inny znajomy prawdopdoobnie. I, jak się niedanwo dowiedziałam, to było w klatce mojej qmpelki… ;/

Świry i tyle ;/

domofonów nie ma bo blokersi rozwalają drzwi zawsze – jak byl domofon w moim bloku to zawsze po paru tygodniach był wyrwany zamek! i teraz siedzą na klatce zamiast pójść na miasto jak ludzie. zamontowaliby domofon i nie byłoby czegoś takiego, a może przynajmniej nie schodziliby się z całego osiedla do bloku na ziomalski melanż!

zresztą w porównaniu z tym co widzialem na KRNie w jednym z bloków to i tak nie mam na co narzekac jeszcze u mnie… :?

hohoho, witamy kocie towarzystwo!

a jezeli chodzi o gazowego szaleńca to chyba wiedzą kto to był, nie?

Cytat Hokita :
coz takiego widziales ? albo przynajmniej zarys sytuacji ? mowisz moze o wiezowcu ?

u mnie na klatce blokersówy-gimnazjalistki nie sikają jeszcze na schodach nie przejmując sie przechodzącymi obok ludzmi… to mialem na myśli i to było w jednym z tych dużych bloków, tajest.

smutna to rzecz,

a ja w ogóle nie rozumiem ludzi którzy zamiast bawić się w piątki wieczorem na mieście w barze jak ludzie albo na jakims koncercie, przy piwie ze znajomymi, siedzą na klatce i robią syf…

no ale ja może za stary, nie ta genercja, nie to osiedle i nie ta muza :-P

Ludzie!Życie Wam niemiłe?! Jakiś idiota na Sienkiewicza rozwalił licznik gazowy. Takich przygłupów trzeba eliminować, bo pewnego razu na 3,4 wszyscy wylecimy w powietrze. Jak ktoś lubi sporty ekstremalne to niech zajmie się robieniem na drutach. Trzeba zrobić wszystko żeby złapać tego świra!

rozwalil zawor gazowy a dwa pietra wyzej polozyl zapalona swieczke
niedawno na skargi 5 sploelo kilka mieszkan
jakis popraniec piroman grasuje

nom nie bardzo śmieszne współczuje tym ludziom to jakiś świr ale coś mi się niechce wierzyć :roll:

skargi? spędziłem tam swoje dzieciństwo – całkiem miłe miejsce, choć fakt wielu świrów w okolicach. to zdarzenie z bloku przy sienkiewicza spowodowało, że po miescie krązy teraz plotka o grasującym szaleńcu i ludzie się boją. oczywiście to był pojedynczy przypadek i nic takiego nie ma miejsca – tak przynajmniej twierdzi rzeszowska policja.

komendant Zbigniew Kocój przyznaje, że go jeszcze nie złapali

Pewnie ma jakies problemy…..skoro chciał to zrobić. Może nieudana miłość.Próba samobójstwa albo coś. Należy to też zrozumieć w końcu wszyscy jesteśmy ludźmi nawet ten świr. Skoro raz uderzył zrobi to i drugi. Należy się więc na niego przyczaić i.. złapać go.. ale nie wzywać żadnej policji!(oni są niewiarygodni i jeszcze mu zaszkodzą) tylko z nim porozmawiać i mu pomóc.Koniecznie trzeba też mieć ze soba adres dobrego ale to dobrego psychiatry.

Było minęło

hi!i need help!

Тайна фамилии козлова-разуваева Тайна фамилии ревнюк Тайна фамилии нурлыгаянова Тайна фамилии домнова Тайна фамилии ванке Тайна фамилии лебидь Тайна фамилии замостьянов Тайна фамилии сиверкова Тайна фамилии гопотяк Тайна фамилии лозовыЙ Тайна фамилии макиев Тайна фамилии манишина Тайна фамилии елумбаев Тайна фамилии масан Тайна фамилии инешина Тайна фамилии горшколепов Тайна фамилии генженцева Тайна фамилии тысячная Тайна фамилии пандеЙ Тайна фамилии салонен Тайна фамилии пивоваренко Тайна фамилии кутасов Тайна фамилии везо Тайна фамилии ахасянова Тайна фамилии сардарян Тайна фамилии силлуанов Тайна фамилии гашынина Тайна фамилии насибулина Тайна фамилии кирничникова Тайна фамилии тягушева Тайна фамилии карапозов Тайна фамилии онисимова Тайна фамилии пентелеЙчук Тайна фамилии корпусенко Тайна фамилии бареукова Тайна фамилии братчикова Тайна фамилии абразумова Тайна фамилии газаева Тайна фамилии маркво Тайна фамилии бутягин Тайна фамилии паат Тайна фамилии нечинская Тайна фамилии радостин Тайна фамилии тиман Тайна фамилии матвиЙчук Тайна фамилии мерляков Тайна фамилии братман Тайна фамилии климентовская Тайна фамилии скабелка Тайна фамилии звягенцева
бойко происхождение фамилии что означает фамилия смирнов происхождение фамилии киселев симонов история фамилии происхождение фамилии герасимов история осетинских фамилий история фамилии макаров значение фамилии волкова раскрыть тайну своей фамилии происхождение фамилии приходько значение фамилии яковлев история фамилии филиппов значение фамилии николаева происхождение фамилии филиппов происхождение фамилии юдин история фамилии мельников история фамилии кузнецов значение фамилии павлов казакова значение фамилии значение фамилии сергеева происхождение белорусских фамилий демин происхождение фамилии гусарова происхождение фамилии происхождение фамилии баев значение фамилии макарова значение фамилии онлайн происхождение фамилии соловьев что означает фамилия попова происхождение фамилии исаева литвинов происхождение фамилии значение фамилии королева происхождение фамилии андреев осипов значение фамилии происхождение фамилии белоусов происхождение фамилии казакова происхождение фамилии комаров история фамилии назаров история фамилии рода происхождение фамилии леонтьев происхождение фамилии морозовы значение фамилии романов андреева история фамилии происхождение фамилии кузнецов происхождение фамилии козлов ефремов значение фамилии что означает фамилия и имя происхождение фамилии баскаков происхождение фамилии василенко сайт значение фамилии происхождение фамилии петровы

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *