Internet Bezprzewodowy

możesz sobie załatwić dostęp z sieci komórkowej przez modem czyli wszędzie tak gdzie "łapiesz" polączenie przez komórkę będziesz mieć zasięg, ale prędkość ……. beznadzieja.

można też bezprzewodowo i w miarę szybko ale musisz być blisko hot-spota. zasięg hotspotów niby podany przez operatorów ale różnie to bywa. Jak jesteś blisko działa jak na granicy albo masz jakąś przeszkodę ( blok górka itp ) to są problemy z działaniem.

Tak prawdę mówiąc, w Polsce póki co to TYLKO kabel a mobilny internet jeśli musisz to miej ale nie będzie to rewelacja. Wiem to bo sam kożystam zarówno z kabla jak i z bezprzewodowego Orange

czesc, zamierzam kupic sobie jakis mobilny dostep do internetu. potrzebuje czegos zorientowanego na zasieg, bo chce miec internet tez na dzialce, a tam z jakimis nadajnikami to ciezko. ostatnio widzialem jakas reklame nowego mobilnego internetu orange, ale jeszcze nic o tym nie wiem. co o tym sadzicie? sposrod w ogole jakich sieci i ofert moge wybierac?

każda sieć komórkowa /np. iplus, play mobile/ ma swój net mobilny- na stronach mają także dokładne mapy zasięgu, ceny i parametry

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top