gdzie dobra Cukiernia ??

santos lub keks

Santosa jest duzo w miescie np naprzeciwko KWP, Keks jest w Galerii Grafice

Galicyjska na dabrowskiego

tak troche nie do konca z tematem :)

dobra cukiernia jezeli chodzi o slodosci na wynos jest kolo polanu :) nazywa sie chyba kalinka czy jakos tak :) smaczne i nie ma tego sztucznego smaku ;)

Cytat Depciak :
santos lub keks

Santos moim zdaniem jest najlepsza, zawsze tam ciastka kupuję, a gdzie jest Keks?

Cytat Depciak :
Santosa jest duzo w miescie np naprzeciwko KWP, Keks jest w Galerii Grafice

co to jest KWP?

cwany

Cytat anahitaa :
Pokusa w Leclerku

dobre kasztanki tam serwuja, ale najlepsze sa na Hetmanskiej

Po pierwsze polecam cukiernie na Miodowej na os. Mieszka I tylko żetam to raczej nie posiedzisz ale jakie Oni tam mają lody… :D Dobre ciasteczka są w Flerynce na 3-iego Maja tam już posiedzisz.

cukiernia europejska w okolicy 3-maja

polecam Santosa, pyszne ciasteczka mają. Jedyne (ale znaczące coś) co można im zarzucic, to że do tej pory nie dorobili się jakiegos przytulnego lokau. Plastikowe krzesełka w Leclercu czy 3 stolki praktycznie w przejściu w Graffice nie zachęcają no delektowania się pysznościami na miejscu …

za to jest fryzjer jeśli się nie mylę ;) :D

Cytat master :
cukiernia europejska w okolicy 3-maja

europejskiej chyba juz nie ma :roll:

Witam ponownie mam pytanie, czy ktos zna jakies naprawde dobre cukiernie w Rzeszowie cos poza Bulanda bo tam mi nie smakuje za bardzo. Chodzi mi o jakas mila cukiernie gdzie bedemogl zjesc dobre ciacho z bita smietana popijajac kawa :)Cukiernia nie musi byc w centrum. Szczeze sie przyznam ze niestety nie znam zbyt wielu cukierni w rzeszowie i chetnie bym odiwedzil cos poza bulanda. MOze znacie jakas "domowa cukiernie" ablo cos w tym stylu. ZA wszelkie namiary serdecznie dzieki a jak bys cie mogli to napiscie tez pare przykladowych cen :)

Cytat Depciak :
santos lub keks

NIestety nie wime gdzie jest ani jeda ani druga :( moglbys przyblirzc ich lokalizacje z gory dzieki :)
Niom i gdzi egzamin z logiki a potem an piwo a moze na ciacho :)):P:)
POzdrawiam

najlepsza cukiernia znajduje się na miodowej. jakie ciacha, a jakie lody.. chociaż ostatnio mi podpadli bo rurek z kremem nie było buu. szkoda tylko, że takie tuczące ;(

santos- pyszne kasztanki,
flerynka-mniam mniam wszystko:)
cukiernia "cukiernia" naprzeciwko Urzędu Wojewódzkiego.fajny klimacik.

Pokusa w Leclerku

Cytat anahitaa :
Pokusa w Leclerku

Również polecam !!!
Szczególnie placek "makowiec w pieluszkach" :D i "pijany izydor". Pychota !
Jest tam również miła atmosfera.

Dobre Cukiernie są w Galerii Graffica( obie) oraz 1 w Galerii Rzeszów.Polecam! Stamtąd WZ-ka smakuje znakomicie.

Najlepsza cukiernia moim zdaniem jest na Miodowej są tam dobre lody bardzo dużo smaków do wyboru do koloru i jest tam nareście gdzie usiąść i mozna napić sie kawy i zjeść dobre ciacho i pogadać:plotki:

też nie znam zabardzo cukerni w samym rzeszowie. Ale tutaj zamawaiłem wypieki weselne rzeszów i powiem że sam osobiscie jak i z opini moich gości ciasta były super.

Witam cukiernia agrotex w rzeszowie na ul. Langiewicza 15 tam możesz zajrzeć dokładnie na przeciwko stadionu podhalańczyka super wypieki cukiernicze polecam

6 komentarzy

Trackback  •  Comments RSS

1. Adam pisze:

Ja polecam cukiernie Carlo na architektów. Pieką takie domowe, super ciasta i robią fajne torty. Moja córeczka była zachwycona! :)

2. Asiiaaa1989 pisze:

Cukiernia Krakowskie Wypieki! Mają pyszne ciastka z wyższej półki, makaroniki francuskie rewelacja i dacquais z owocami <3 A oprócz tego tradycyjne wypieki! Bomba!

3. Moniczka pisze:

Osobiście polecam Maffinkarnię Rzeszowskę. Mają prawdopodobnie najlepsze torty w Rzeszowie bez sztucznych składników więc smak jest nieziemski taki domowy :) Ceny chyba najlepsze w Rzeszowie. Oprócz zwykłych tortów w dowolnym kształcie przygotowują także torty muffinkowe. Świetna opcja jako na zastąpienie klasycznego tortu. Mają duży wybór, szybką realizację zamówienia, dostosowują się pod klienta. Przygotowują także ciasta- mają bardzo duży wybór, słodkie upominki dla gości i ciasteczka. Polecam!

4. Andrzej pisze:

Cukiernia BABECZKA przy ul. Podkarpackiej polecam !!!

5. Aga pisze:

Ja polecam cukiernię Teodora w Rzeszowie.. są 3 punkty sprzedaży
    Ciasta i torty poprostu przepyszne.POLECAM

6. Celina pisze:

Zdecydowanie Niebiańskie Wypieki Kamyk na Cichej 3. Najlepsza cukiernia! Kupuję tylko tam. Mają przepyszne torty, ciasta, drożdżówki, zawsze świeże pieczywo i wiele innych pyszności… 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *