Kilka pytan

Witam
Obecnie jestem uczniem 3 gimnazjum w Kolbuszowej. Niestety w moim małym miasteczku technikum jest cinkie, nie mówiąc już o profilu technik informatyk. Stad zdecydowałem, ze do szkoły średniej będę uczęszczał do Rzeszowa. Mam to ułatwienie ze tata tam pracuje przeszukalem Google wzdłuż i wszerz i wycisnalem je jak gabke pod względem informacji o elektroniku jestem pewny chce tam isc!!! jednak kilku rzeczy nie zdolalem znaleźć stad moje pytania.

1. Tradycyjne pytanie o progi punktowe znalazłem wzmianka o progu 80 pkt w 2009 roku i nic wiecej :( może ktoś sam tam jest może ma znajomych bo ponoć teraz nie ma progów oficjalnych podawanych. Przewduje ze będę miał koło 130 pkt z ocen na półrocze wychodz mi 60 pkt jednak z trzech punktowanych przedmiotów mam 4+ spróbuje to poprawić będzie troche pkt dodatkowych za finał dialnetmasters i ekonomiczny w pinczowie w 2 klasie ( słyszałem ze za nie sa punkty jeśli nie poprawcie mnie) zobaczymy jak pójdzie w tej ale chyba te same konkursy się podwójnie nie liczą tak? Ponoć za WOŚP tez sa punkty i bymoze bedą punkty za pasek. Tak wiec liczę ze 120 pkt plus minus 20 będzie zibaczymy jak testy pójdą. Z jaka ilością punktów ludzie się dostawali jakieś plotki chociaż macie? Mam szanse?

2. No i drugie pytanie bo ani słowa wujek g mi nie powiedział na ten temat. Jak z dniam otwartymi w tej szkole?

3. I od razu przy okazji 3 już nie odnośnie elektornika? Gdzie oprócz tej wspaniałej szkoły Mozna złożyć podania na technik informatyk? Słyszałem o Zst ze ujdzie a ponoć zs3 ssie na tym profilu. Wiecie coś na ten temat???

Bardzo proszę o pomoc w miarę możliwości i z góry dzięki za nią ;)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top