dobry fryzjer

Zakład fryzjerski – solarium Jabu Sun

ul. Ks. Jałowego 8
35-010 Rzeszów
tel. 850 8500
e-mail: jabusun@o2.pl
www: www.jabusun.cba.pl

Polecam!

Profesjonalną fryzjerkę możecie znaleźć również pod adresem: www.mkleczek.strefa.pl

Tym bardziej polecam! ;)

Villa Park
ul. Pelczara
osiedle Nowe Miasto
Fryzjer: Pani Ewa :D

i masz fryzurę jak marzenie :)

Salon Fryzjerski K&S
ul. Św. Michała Archanioła 2C
35-303 Rzeszów
Tel: 788 526 304
E-mail: kontakt@salon-ks.pl
WWW: www.salon-ks.pl

cześć:) poszukuję fryzjera w Rzeszowie, któremu nie będę musiała mówić co ma robić, tylko takiego, który sam dobierze do mnie odpowiednią fryzurę do rodzaju włosów, twarzy, ogólnie do mnie:) takiego fryzjerów, jak z tych z metamorfoz oni tam wiedzą jak powinno być:)

Jestem bardzo zadowolona super fryzurka i pracują na fajnych kosmetykach efekt na duży + i do tego wszystko w przystępnych cenach, czasami fajne promocje.

METAMORFOZY NA 3 MAJA(w solarium Rajska Plaża) Naprawdę super!!!!

Cześć,
Chciałabym się podzielić opinią na temat "fryzjera" z ul. Okrzei-pana Damiana. Poszłam, ponieważ poleciła mi go koleżanka i na dodatek przeczytałam dobre opinie na necie. Włosy miałam długie, prawie do połowy pleców. Chciałam je pofarbować i pozbyć się zniszczonych końcówek. Nie zależało mi, żeby włosy zostały bardzo długie, więc gdy siadłam na fotel wskazałam konkretny kolor i poprosiłam o jedno: żeby moje włosy dało się związać w kucyka, ciąć mógł jak chciał. Włosy pofarbowała mi jego przesympatyczna asystentka-z koloru jestem bardzo zadowolona. Natomiast cięcie to po prostu KOSZMAR!!!! Obciął mnie na krótko, a o związaniu włosów będę mogła pomyśleć za jakieś 1,5 roku. Najpierw przyciął je do ramion, i potem zaczął cieniować w jakiś dziwny sposób, ponieważ najdłuższe włosy jakie zostały to ok. 10 cm. Najgorsze, że dosłownie połowę z nich (na całej głowie) obciął na 3cm, tłumacząc, że się będą puszyć. Szkoda tylko, że nie zauważył, że mam cieniutkie włosy. Po wyjściu wyglądałam jakbym miała "3 pióra" na głowie. Wziął 200 zł…
Uważam, że jak nie wiedział jak mnie obciąć, lub nie miał na to pomysłu, to mógł mi tylko podciąć końcówki a nie oszpecać mnie. Reakcja rodziny i znajomych: Kto ci to zrobił!? Masakra!! W konsekwencji przedłużyłam włosy, co kosztowało mnie oszczędności, które chciałam przeznaczyć na wakacyjną wycieczkę za granicę.
Życzę trafnych wyborów!!!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top