Mundurki w gimnazjum :)

a ja się bardzo cieszę… że wprowadzają mundurki kiedy już zakończyłam edukację na tym poziomie :P

jak wiecie od nastepnego roku do gimnazjum zawitaj uczniowie w mundurkach !! co o tym myślicie :) bo ja im współczuje :)

ale tak bedzie o tym łosmno jak ktos nie bedzie chodził … nobo cxo jak ktos nie ubierze mundurka a jest wq rejonie to mu nic nie zrobia …

no on niemoze ale podobnojak dyrekcja wprowadzi to nie ma zmiłuj … tylko zeby nam tego nie zrobili :d

Eee ^^ dzieki ^^ Nawet jak temundurki byłyby takie jakie ja bym sobie wymyśliła to i tak żal.pl
PS …Właśnie dzisiaj jest ponoć jakiś strajk uczniów z powodu mundurków ;P

Jakby te mundurki dziewczyny miały fajne to co by nie :P :lol: ale fakt współczuje :D jakby mieli takie jak w katolu to nie wiadomo czy to marynarka wojenna czy uczniowie :D

A tak na strajkujecie się wszyscy :D Roman i tak ma to gdzieś:P

no wiesz ja mam telefon na krześle a ściągi różnie :D, Fakt no to gimnazjum może jeszcze bym przeżył :D na szczęście już nie muszę 8) ale w Lo to była by po prostu katastrofa :D

Ale nie Romuś już nam nie wprowadzi do Lo mundurków nie ma szans przynajmniej tak mi się wydaje :roll:

No wiecie… ja skończyłam gim w katolu, i owszem, mundurki to dość upierdliwa rzecz, aczkolwiek nie ma na świecie lepszego narzędzia do przechowywania ściąg… ściąga za kołnierzem, kalkulator w jednej kieszeni, komórka w drugiej, pod mundurkiem podręcznik albo zeszyt… ^^ Nie jest źle, ale w liceum nie przeżyłabym mundurków ;).

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top