Konwencja PiS w Rzeszowie

Gdybym nie chorowal to bym poszedl, z tym ze pozniej by mnie zamkneli, moze wiec lepiej ze jestem chory :D
Podkarpacie zawsze stoi za PiSem i my musimy to zmienic bo wstyd jest na cala Polske :cry:

a jakże, przyjdą robić pokazówke… i tak pisuary wygrają wybory :/ więc póki jeszcze wiecej wolności niż bedzie po wyborach można zawsze przyjść i zrobić bojkot, albo przyjść na tą konwencje i zakłocać jej przebieg np rzucając zgnitymi jajami… w końcu ma sie pojawić sam prezes czwartej erpe :) ale trzeba by jednoczśnie uważać bo słuchacze radyja mogliby zrobić lincz jakby im ktoś poprzeszkadzal… ja nie pojde. mam już w d… bo i tak pisuar wygra:(

wg sondażu Gazety Wyborczej az 53,52% głosów w naszym okręgu wyborczym przypadnie PiS.

komentarz: nie znam zadnej osoby z Rz-owa (no, poza moja Babcia:) ktora zaglosowalaby na PiS. wiec how come?? :sad:

ja tylko nie chcialabym, zeby naszym krajem rzadzili ludzie pozbawieni poczucia humoru (o czym moze swiadczyc reakcja premiera na akcje z chowaniem babciom dowodow czyli podnoszeniem reki na narod polski)…to juz byly minister Giertych mial do siebie wiecej dystansu :wink: ale taki juz maja widac styl patetyczny i na pewno do wielu on trafia.

Cytat amanra :
komentarz: nie znam zadnej osoby z Rz-owa (no, poza moja Babcia:) ktora zaglosowalaby na PiS. wiec how come?? :sad:

Ja bym powiedziała, że z PiSem jest podobnie jak z Ich Troje, hehe. Też niby nikt ich nie słucha(ł), więc skąd te rzesze fanów? ;)

Albo ludzie wstydzą się przyznać na kogo głosują, albo obracamy się w odpowiednim towarzystwie ;) bo ja osobiście też nie znam nikogo kto by głosował na PiS.

To zmien towarzystwo ;)
Ja sie nie boje przyzanc na kogo zamierzam głosować ;)

Chyba nikt nie przyjdzie… :lol:

dokladnie…z tym to az wstyd za Polske, trzeba to zmienic! bo jak znowu wygra PiS to te wybory beda bez sensu bo bedzie rzadzic ta sama partia, wiec zastanowcie sie na kogo zaglosowac!!! :lol:

Nie był bym tego taki pewien…

Wiecie co… nie chce mi się was przekonywać bo i pewnie za słaby w gębie jestem na to… polecam wam tylko lekturę Gazety Polskiej (zamiast, moim zdaniem żałosnej – Wyborczej) i sondaż Pentora – jestem nim w 41% zadowolony. Pozdrawiam i apeluję o jedno – głosujcie… a kto odważny niech się przyzna… Nie uważam PiS za partię idealną ale nie ma dla niej prawdziwej alternatywy. Jestem dumny z Podkarpacia LISTA NR.6 -pamiętajcie!

PS. W głębszą ,,dyskusję’’ wolę się nie wdawać w ,,takich’’ miejscach ale oszczędźcie mi postów w stylu… ,,nie ma argumentów a agituje ten &*%$#@!’’, jeśli komuś zależy – wolę już porozmawiać prywatnie :P

Cieszę się Ann80 że w przeciwieństwie do takiego Johna Cleesea wypowiadasz się kulturalnie ale powiedz mi jedno: jak mam polemizować z argumentami typu ,, …tu ludzie nie kierują się rozsądkiem (nie głosują np. na PO) , racjonalnymi przesłankami ale emocjami (dają mandat do pełnienia władzy PiS)? Z góry zakładasz że wyższość jednych wyborców nad drugimi, ustanawiasz to twierdzenie punktem wyjściowym. Powiedz mi (np.) czy zapoznałaś się z programem PiSu i parti na którą zamierzasz oddać głos, czy całą swoją wiedzę ,,polityczną’’ opierasz na TVN24? Kolega Mundy był ciekaw dlaczego za pisem tylu młodych… może ten fragmencik sławnej rozmowy coś wyjaśni:

G: A ty zauważyłeś, że ci politycy są ci sami ciągle?
O: Od Okrągłego Stołu. Teraz PiS dopiero wprowadza trochę nowych.
G: To mi się podobało u Kaczora. Tego nie mówię ze specjalnym komplementem, ale była kamera w jego samolocie, do Brukseli chyba leciał, i była w samolocie sama młodzież.
O: Oni to mają. To jest ich przewaga. To samo w LPR. Sami młodzi. W PiS jest bardzo dużo młodych i niegłupich. Co by o tym Zawiszy (Artur, poseł PiS – red.) nie powiedzieć. Demagog straszny, ale on się nie denerwuje, jest opanowany i wie, do czego zmierza.

Chciałem jeszcze coś napisać ale muszę kończyć… jeszcze o jedno was proszę: rozmawiajmy kulturalnie… Dziękuje…

ja nie wiem co pis takeigo zrobi ze sa w srub "mlodych" ludzi ich wzollenicy chyba tylko rodzina wielkich poslow. ludzie nie dajmy sie osuzkiwac. sandaze pewno tez sa przekupione przez pis jak wiekszosc urzedow, bankow, televizji, radii, i ludzi…. nie ma wolnosci! i tak wiekszosc ludzi ktozy im zawierzyli 2 latata temu ma teraz koszmary nocne lub wyjechali….

a wiec co do twojej odpowiedzi na moje pytanie dotyczacych mlodych nie do konca jestem zadowolony. twoje uzasadnienie nie jest do kocna prawdziwe zachcam do obejrzenia list wyborczych innych parti a co do pis no coz ich program jesli maja to znow nie dotrzymaja jak prawie kazdy ich tanie panstwo nie bylo takie przechwalki ze dorowadzili do dobrej sytuacji w kraju nie sa ich zasluga co powiedzial nawet kaczynskie w debacie a premier"wielki" nie umial na to odp… wystarczy zajrzec na strone http://www.zasady-zobowiazuja.pl/ by zobaczyc jak zmieniaja sie poglady pana premiere prawie z dnia na dzien. ciekawe czym jutro nas zaskoczy? do tego wizyty jego ludzi u ojca prowadzacego z Ziobro na czele..?!? i te wypowiedzi? kazdy mowi ze nie zaglosuje na pis ale te wyniki sas musza byc?!? mam nadzieje ze za to co tu napisalem nie bede mial problemow z prawem i jutro nie zastuka do moich dzwi policja chodz bym sie nei dziwil bo zyjemy w "wolnym" kraju. pozdawiam wszytkich i zachecam do brania w wyborach mlodych ludzi bo w nich nadzieja na madry wubur nowej wladzy,,,

proszę pana, parę kwestii…
fajnie że pan masz poglądy, fajnie fajnie…
nie mam zamiaru pana do niczego ani nikogo przekonywać, argumentować…
jeśli pan wolisz na przykład ziobro ministra quasi prawnika zamiast profesorów prawa z ogromnym doświadczeniem na stanowisku ministra sprawiedliwości – pana sprawa…
tylko szkoda że jednym jest z tego powodu gorzej a innym lepiej…
wyobraź sobie pan, kraj w którym ziobro ministra nie ma… dla mnie lepiej…
ale dla niektórych gorzej (dla ziobro ministra – najgorzej)…
żal mi tylko opinii o podkarpaciu… że bastion pisu, że tu ludzie nie kierują się rozsądkiem, racjonalnymi przesłankami ale emocjami, które pp. kaczynsky % kaczynsky potrafią wykorzystać na maxa, szczegolnie u tych, ktorzy zamiast rozumem, napięciem emocjonalnym sie kierują!

_________________________

lumpenmuzyka dla ojca rydzyka:
:twisted:

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konwencji PiS, która rozpocznie się w sobotę, 22 września, o godzinie 14:30, w hali MTR, przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie.

ja też nie wiem skąd PiS ma takie duze poparcie na podkarpaciu? ja jeszcze nie wiem do konca na kogo oddam głos, ale wykluczam takie partie jak Samoobrona , LPR i PiS!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top