Skype w sieci Resman

a próbował ktoś DC++ ? czy odpali na tym łączu? bo choć ma byc poblokowane ale wszystko mozliwe.. dajcie znać

zadzwonicie do nich i poproscie o przeforwadowanie portow bo chcecie nie placic tp

z tego co wiem mojemu kumplowi dziala, nawet rozmawialismy itp , chociaz wydawalo sie ze moga byc z tym problemy z racji poblokowania portow dla programow p2p a skype wlasnie ta technologie wykorzystuje

kurcze naprawde dziwne

Przeważnie te porty blokowane są tam gdzie z danego nadajnika korzysta jednocześnie dużo osób (np. na osiedlach). Wtedy komunikator bardzo obciąża łącze. Poza tym myślę że główna przyczyna tkwi w poziomie odbieranego sygnału. Jesli jest on słaby to można odpalić np. skype a ale rozmawiać "na głos" to raczej sie nie da :-( ja sprawdziłem: nawet przy wskazywanej przepustowości 1 Mb/s da się spokojnie pogadać pod warunkiem. że siła odbieranego sygnału jest na poziomie 18 – 23% :-).

Witam.

Czy któremuś z użytkowników w/w sieci działa Skyp e, bo ja nie jestem w stanie się zalogować. A najlepsze jest to że mogę założyć nowe konto, gdzie automatycznie mnie loguje, ale przy ponownym logowaniu Skyp e nie może się połączyć z serwerem.

Pozdrawiam

mi natomiast nie chce się połączyć, choć mam trzy konta i próbowałem zwykłego skyp e i onetu. zaraza jedna.

A jaka jest sytuacja ze ściąganiem filmów z serwerów typu rapid share czy megaupload?

mi działa bezproblemowo od początku

z rapida i megauploadu napewno sie da wg mnie, no chyba zeby zablokowali te konkretne witryny, bo z w/w serwerow sciagasz normalnie przez port 80 ktory jest portem do obslugi http

Siema
Ja korzystam z resmana od początku i nie mam zadnych problemów ze Skype. 8)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top