IV Liceum Ogólnokształcące

szefu :D

Kobryn jeszcze jest a co do galuszki i kota nie wiem

ucza, ucza wszystkie powyzsze profesorki … jakze by szkola mogla bez nich istniec ?:P

haha Gałuszka i jej cintimetry :D

heheh Gałuszka jest najlepsza :D

fajna ta szkoła… tylko, ze zaduch straszny. ale poki co można na przerwach wyjsc na pole albo do mroza ;]

Hej, A ja mam takie pytanka: Poziom oczywiście jest wysoki, już ktos tam powiedział, że 3, 4 w IVLO to tak jak w innych 5, ale czy na koniec ciężko jest wyjść ze średnią pożądną?? Uczyć sie trzeba, wiadomo, ale zarywacie noce?? I jescze jedno jaki ludzie mają stosunek do kujonów? najbardziej mnie interesi nauka, bo nie chce iść gdzieś gdzie będe umiała temat, a będe leciała na 3, z góry dzięki za odpowiedź :wink:

fajnie tam bylo.. ale to juz 5 lat bedzie w tym roku od matury a bardzo milo wspominam. chetnie bym sie wrocil do tych lat……

Ja na humanie zakuwam do późnej nocy (2-3), bo dużo wymagają zwłaszcza z przedmiotów ścisłych, a na przykład historia totalnie leży w IV LO.
A oceny i tak mam beznadziejne…

ja jestem teraz w 2 klasie. Przez całt okres nauki w tym liceum uczylem się góra kilka godzin. Chodze na profil mat-fiz. Zawsze licze na farta. Pozdrawiam

Bialko ^^ nie chcialo mi sie logowac

rzeczywiscie jak kostucha wyglada ;]

ogladalam dzisiaj strone IV LO. niestety nie mozna otworzyc zdjec z obchodow 35-lecia szkoly. na stronie nie znalazlam maila kontaktowego. czy ktos z Was, uczniow szkoly, moglby zglosic problem opiekunowi strony.
dziekuje

ogladalam dzisiaj strone IV LO. niestety nie mozna otworzyc zdjec z obchodow 35-lecia szkoly. na stronie nie znalazlam maila kontaktowego. czy ktos z Was, uczniow szkoly, moglby zglosic problem opiekunowi strony.
dziekuje

ogladalam dzisiaj strone IV LO. niestety nie mozna otworzyc zdjec z obchodow 35-lecia szkoly. na stronie nie znalazlam maila kontaktowego. czy ktos z Was, uczniow szkoly, moglby zglosic problem opiekunowi strony.
dziekuje

stworzyłem podforum tyczące sie IV LO
http://www.eforum.rzeszow.pl/4-lo-vf86.htm

temat ten zostaje tam przeniesiony

Siedziba

Adres: Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 82
Telefon: (0 17) 85 445 21
Fax: (0 17) 85 426 50
Strona WWW: http://www.4lorzeszow.net2.pl
E-Mail: 4liceum@rz.onet.pl
Godziny pracy: od 7.00 do 15.00

Dyrektor

Imię i nazwisko: Danuta STĘPIEŃ
Siedziba: Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 82
Telefon: (0 17) 85 445 21
Kompetencje: Zgodnie z ustawą o Systemie Oświaty
Godziny pracy: od 7.00 do 15.00

uczysz Michala Krzysika?

chodzil ktos moze na profil humanistyczny z lacinia? jakies szczegoly fajnie czy sie oplaca?

od 152 przyjmowalia co do ukladow jak skladalem oryginal swiadectwa to przyszedl pan przedstawil sie jako x (nie podam nazwiska) i chcialby rozmawiac z pania dyrektor no i sprawa jasna.

W II lo widzialem podania osob bez swiadectwa z paskiem z punktami kolo 60

4 prezent od romana

ja ide do 1e bodajze jezyk z historia

ktora klasa to jezykowa z historia w 4

e czy f ?

3 lata z lacina fajna rzecz :|

[ Dodano: 2006-09-04, 14:30 ]
jaki numer ma sala informatyczna w 4 bo sobie nie zapisalem

Wychowawca Pani Agnieszka Kulig ktora wydaje sie byc bardzo mila osoba
Polski – K.Kawa nowa nauczycielka mloda
Niemiecki Z. Bialko
Matematyka M.Dul
Historia A. Zdzieblo
Wok Ryba
Fizyka Sikora
Chemia Cwiok
Biologia Kowal
Geografia R.Gębica
Podstawy przedsiebiorczosci Policht
Infa Pliszka
Wf Kruczek
Po Zewakowski

ogolnie pierwszy dzien to wrazenia super nawet lodowka jest w sklepiku :shock:

jak wygladaja otrzesiny w 4 lo?

taa np jedzenie cebuli

niby jakie informacje?

a skad mam wiedziec jaka kadra nauczycieli bedzie na bio/chem w nastepnym roku, w tym roku prog byl od 152 punktow, a za rok to nie wiem jak bedzie kolo 160 to jest pewne przyjecie, szkola troche mala jest jak sie rozlozysz na korytarzu to przejscie blokujesz, sklepik dobrze zaopatrzony,

ja tam chodze do mroza po 500 panoramicznych na chemie z Pania Cwiok ktora pozdrawiam :D

a gdzie w 4 nie jest wiele nauki :D

kujesz to z czego chcesz maturke zdawac

nie zawsze czasem trzeba sie pouczyc albo sciasc obok madrej osoby, na geografii to w 4 napisalismy prace kazdy na 5, praca grupowa

e tam najlepsza i tak jest Zofia

ostatnio koledy spiewalismy z nia :D :grin:

w tej skorzanej kurtce ;)

166 mialem i sie dostalem ;], ponoc od 162 bylo

z przedmiotow wybranych dobra ocena reszte mozna olac ;], jedynie to Kowal z biologi jakies odwaly ma bo na 2h lekcyjne 6 stron nadyktowala, no i polski z goblinem przezycie piekne

e tam Cwiokowa jest dziwna ale jej ocenianie wypasione mam 1,1,2,3,5 i dzis napisalem sprawdzian polroczny na 15/24 i 4 na koniec a czy wiem wiecej od biol-chemow to chyba nie. straszcnie mnie denerwuje Kowal ktora karze przepisywac ksiazke,,, i wreszcie zakonczylem Niemiecki mam 4+ u Bialkowej i jestem szczesliwy bo juz mialem dosc ciaglego wysluchiwania jaki to jezyk niemiecki jest wazny,,,,,,,

nie sadze abys mial jakies szanse dostac sie na czysto :wink: na jezykowo ho ho to z 150 potrzebujesz ;)

Cytat :
Piotrek w waszej klasie ocenianie jest wypasione,ale gdyby nie afera na półrocze to napewno by tak nie było.

nie powiem ze wypasione jest kilka osob ktore do dzis nie wiedzialy czy zalicza…., wydaje mi sie ze jezeli ktos siedzi cicho i w miare sie uczy to u cwiokowej problemu nie ma ;]

no i te 5 u Kruczka z gory na dol :lol:

ha w 1f sa najwieksze kujony zawsze tak jak w tym roku :D

chyba brakuje klas

ja mam tam praktyki teraz i sie mnie nie podoba chyba

nie

uczy kogoś Luis Delgado?

Cytat liver :
Tak,mnie :) Uczył również w moim gimnazjum byłym :D

i jak wrażenia? to prawda, że przeklina na lekcjach?

BArdzo fajna szkólka… Mialem tam isc ale cos mnie sie chyba wtedy w glowe stało i wybralem inna szkole :P
Mialem tam kupe znajomych , szczegolnie z rocznika 86 :P Fajne panienki w 4 LO Są :D MIAlem ze 3 laski z tej szkoły :D :D

no wlasnie witryna nie dziala – a ogladnalbym co tam sie dzieje

ale graficznie ta strona jest strasznie czerstwa :| / skonczylem ja ponad 5 lat temu ;) ( szkole nie strone;) )

cos nie dziala ten link do strony czworki ?? .. czego tak ?

noo :D .. tez tak uwazam :D .. w sumie dlatego sie tam wybieram :P

a kiedy sa tam dni otwarte ?

Link do stronki mojej szkółki: http://www.4lorzeszow.neostrada.pl/ :P

Istnieje jeszcze stronka katedry WFu 4 LO: http://www.republika.pl/katedrawf zapraszam :)

Oj ludzie, ludzie :P U mnie też kuli tylko nie wiem po co :P Jak chodziłem do IV LO to uczyłem się góra 2-3 godziny miesięcznie :P
No chyba, że ktoś jest łasy na same piątki to ok, rozumiem :)
Ale bez stresu ludziska, najważniejsze jest luźniejsze podejście, myśl że jest się najlepszym i wszystko się wie.
Nawet jak przy odpowiedzi mówisz źle, to broń tego jakby to była najbardziej poprawna odpowiedź, nie daj się złamać. Wówczas za złą odpowiedź możesz nawet 5 dostać, bowiem masz swoje zdanie i potrafisz go zwięźle bronić, a przecież o to chodzi i tego masz szkoła uczyć 8)

Cytat Hokita :
taaa Stachu to sie nic nigdy nie uczył tylko baunsował na dyskotekach

Teraz jestem na studiach i robię dokładnie to samo, lecz z małą różnicą … znacznie częściej hihi

Trzeba w jakiś sposób każdy korzystać z życia :mrgreen:

No w IV LO zawsze fajne przebieranki były. "Ludzie przy basenie", "Gorące pielęgniarki" , "Człowiek bałwanek" i takie tam. Żyć i umierać … śmiechem hihihi. Super sprawa!

Oj bracie nie bardzo. Matma, fizyka, chemia, biologia, języki … ok, ale informatyki tutaj za chiny ludowe się nie nauczysz, tak jakbyś chciał. To jest moje zdanie. Przez drugą i trzecią klasę brałem same algorytmy … no to sorry xD W innych klasach mieli stronki internetowe i takie podstawy, ale to na prawdę nic godnego uwagi, jeżeli wiążesz przyszłość z informatyką :wink:

matador, moim zdaniem jak najbardziej opłaca się. Zapraszam :)

Hahaha !! W życiu takich pierdół nie słyszałem ile lat tam chodziłem xD To ja nie wiem do jakiego gimnazjum ta dziewczyna chodziła, skoro miała takie oceny, a w IV LO nie wyrabiała xD Chyba jakiegoś, w którym miała układy :D IV LO jest całkowicie gangsta, wiadomo, niektórzy dostali się tam za kasę, ale w środku już sami raczej musieli radzić, a na pewno nie jechali na samych piątkach ino ledwo na trójczynach :razz:

ta potwierdzam adre s bardzo prawdilowy tyle iz na tej stronie praktycznie nic nie ma bo sie nie chce nikomu robic :]

a 4 to najlepsze liceum w calym rzeszowie ;)

dokladnie – naprawde fajni ludzie fajan atmosfera w szkole i wogole wszystko fajnie jest :D najlepszy wybor ktorego dokonalam w zyciu :)

postaramy sie okocic hrhrh ^^ nikt z pierwszakow nie wyjdzoie z 4 zywy muehhe :twisted: :twisted: nas w tamtym roku tak okocili ze raz ze nie moglam sie w ogole domyc po tym a dwa to ze az sie balam isc do szkoly nastepnego dnia nie wiedzac co mnie w niej moze spotkac :/

uklady phi wy zescie widzieli uklady zapraszam do 2lo :| madzjula widocznie poziomem inteligencji nie dorastasz do tej szkoly i tyle cos jakos nie mozesz przebolec ze sie tutaj nie dostalas skoro taki stek wyzwisk polecial na szkole do ktorej przeciez chcialas isc :]

od jakich progow przyjmowali od takich przyjmowali po prostu z gory wszystkich najlepszych a to ze ktos nie potrafil tylu punktow zdobyc to znaczy ze widocznie nie powinien uczeszczac do tej szkoly , niech sobie poszuka innej Aha i przebijanie opon za powyzsze jest zachowaniem zgoła gimnazjalnym :/

hmm tzn humanistyczny Ile to gosci zasila ta klase w tym roku :> bo jak zwykkle pewnie humany nie obfituja w plec meska zbyt bogato :D wiesz co na pocieszenie Ci powiem ze u mnie w szkole chociaz jeden human to ludzie sa zazwczyaj fajni chociaz i tak nie znajdzesz nigdzie calej klasy zeby Ci kazdy pasował … ale w obecnej 3 klasie na humanie jest bodajze 43 osoby i wych nie chce juz nikogo wiecej przyjmowac i jest to bardzo poztyywna klasa swietnie sie bawiaca a o 2 klasie moge powiedziec tyle ze prawie polowe znam i naprawde rownie swietne osoby ;)

38 to ma byc najmniej >? hmm ciekawe… w moim roczniku najmniejsza klasa ma 27 osob chociaz to juz jest anomalia :] tyle ze w waszym roczniku chyba zmniejszyli liczbe oddzialow z 10 do 9 :]

g :]

hmm kółka jako kółka nie ma… tzn 3 dziewczyny ode mnie ze szkoly plus jedna z 2 załozyły sobie własna grupe… moze z nimi dałoby sie cos pogadac ? albo poszukac osob i po prostu działac… z humanistycznych rzeczy to mi sie kolko z woku nasuwa :] ale kołko filmowe istnieje… moze sie na filmy przerzucisz ? :)

no kolko filmowe jest prowadzone przez mojego profesora i polega na tym ze oglada sie jakis film a nastepnie dyskutuje o nim. Mialam sie kiedys wybrac ale niestety nie dałam rady dojsc ;) a kabaret.. mowie jezeli jestes zainteresowany to moze z tymi dziewczynami warto byloby pogadac? chociaz jakby jakies ogloszenie wywiesic to powinno sie wiecej ludzi znalezc :)

w szkole to mnie ohoho nie było ale z tego co slyszałam to 4 z tym ze nie wierz mi do konca i sprawdz to u jakiegos pewniejszego zrodla ;)

"E", no cos Ty ?! lacina tylko na humanie :]

przezyjesz ;) moze z lekkim bolem ale dasz rade ^^ a jakim cudem przepisali Cie na humana? to gdzies Ty byl ?

fmm zalezy ktora ale jakies 4 i 6 bodajze w kazdym razie na gorze na samym srodku
i jak wrazenia po rozpoczeciu ? jak ludzie, klasa, lliceum , wychcowawcy :>

odbeda sie jak klasie sie zachce robic :D w tamtyk roku dosc pozno to nastapilo i gdzies w pazdzierniku dopiero chyba byly… hmm jak wygladaja: sa utrzymane w jakiejs konkretnej scenerii, pozniej odbywaja sie konkurencje do ktorych kolejno sa wybierani jacys ludzie , przewaznie wybieraja oragnizatorzy, kilka konkurencji, a pozniej dyskoteka da sie przezyc :) mnie w tamtyk roku papierem toaletowym obwijali i tworzyli cos tam :D

fmm Piotrek czyzbys do a klasy chodzil :>

co do reszty to sie na gg odezwijcie ;) 4290038

eeee nie cebula byla w tamtym roku :]

wy to nazywacie mala szkola ? popatrzcie sobie np na pierwsze to sie odechce niektorym mowienia mala szkola… takie tłoki sa bo niesttey za duzo ludzi do klas 1 przyjeli-ponad 400 osob, w tamtym roku nie bylo takich problemow, pojawily sie w tym roku wiec to raczej nie wina szkoly…a dwa ze w ogole budynek 36 lat temu byl budowany z zalozeniem na 500 uczniow, a teraz w szkole jest ponad 1000 ludzi wiec dwa razy tyle…=]

siakies kolko teatralne jeszcze dzisiaj spotkanie mialo o 14 30…

no co Ty jakie zarywanie nocy ? ja nie wiem co to za stereotyp o tym 4 panuje :D nie no przypadki kujonienia sie sa niestety, ale na szczescie jest cala kuuuuupa pozytywnych ludzi ktorzy wszystko traktuja z przymruzeniem oka i tak trzymac, a co do ocen to wcale nie tak trudno miec te lepsze… wystarczy troche inteliencji miec w glowie no ale zalezy to tez od profilu.. ;)

chyba ze jezeli Ci interensuje taka mega mega nauka to katola polecam ^^ :]

zalezy od profilu tez duzo… ja tam wiem czy kujesz… ja nie uwazam zeby kula jakos wybitnie a oceny mam dobre…

grzees zapraszamy – nic nie stoi na przeszkodzie ;) szkola i uczniowe aboslwentow z otwartymi rekami witaja ;)

hmm.. ktora klasa ? pierwsza druga czy trzecia…

ja wiem czy historia lezy… wydaje mi sie ze prof z humana potrafi nauczyc i przekazac wiedze w sposob efektywny… po za tym ucz sie wczesniej tzn zacznij wczesniej to nie bedzie siedzenia po nocach… human klasa 2 nie uczy sie prawie nic :P

otoz to :) wiesz co ale jak nauczyciel uczy efektywnie to jakos Ci sie z lekcji cos nawet kojarzy pamieta i to jakos tak lepiej jest… on mowi o nauczycielu z humana wiec juz nic nie rozumiem… no ale racja ze bedziesz umiec to co chcesz ;) ale nauczyciel moze np zrazic do przedmiotu wiec tez odgyrwa znaczaca role… ;)

yeah zarywania nocy nie ma na pewno ! a jezeli juz to w 100% nie na humanie :D ew na biol chemie moglabym sie zgodzic bo jest kupa materialu i czasem ciezko zdazyc ze wszystkim… no a zarywac noc mozna ew wtedy gdy ktos sie zaczyna uczyc np o 22, 23 :D tyle ze wtedy to nie jest zarwanie nocy takie typowe tylko nauka w nocy z wlasnej glupoty jak ja to czesto mam :D taka ostetczna ostetcznosc :] ^^

taaa Stachu to sie nic nigdy nie uczył tylko baunsował na dyskotekach :P fmm co do tego swojego zdania to fakt trzeba go bronic, ale trzeba tez wiedziec u kogo mozna sobie na to pozwolic a u kogo nie ;)

jezeli ktos jest madry to niekoniecznie takie mega złe… w 4 pozytywne jest to ze nie zawsze liczy sie wiedza a wlasnie intelekt i umijetenosc wybrniecia z danej sytuacji… ot chociazby przyklad: kolega uczyl sie dwa dni na spr i dostał 1, drogu i sie nie uczył nic i dostał 5, nauka 3 godzin biologii zaowcowała u mnie 4, u koelzankki ktora uczyla sie poltora dnia 3… kumpel nic sie nie uczyl na polski dostal +5 ze spr, ktos przeczytal dostał 4… nie ma reguly jednak ;)

no cos Ty, na pewno tak wysoko nie było… hmm nie ma zadnych progow to po 1, a po drugie mysle ze kto ma sie dostac to i tak sie dostanie najwyzej z odwolania

pffff nie wiem czy smiac sie mam czy plakac. Dziewczyno skladaj papiery do 4 jezeli chcesz cos osiagnac i stac Cie na prace i jakis tam wysilek wlozony w nauke to nie widze lepszej szkoly ;) a o takich ukladach to ja dwa lata chodzac do szkoly nie slyszalam :| mozliwe ze sa jakies jednostki… ale tego takze nie mozna wykluczyc nigdzie indziej. a to co uslyszalas to wierutne bzdury :

nie ma progow punktowych ! :)

eeeee tam chemia jako przedmiot sam w sobie jest naprawde fajna… tzn mam na mysli reakcje, liczenie stezen i tego typu pierdoły – czyli to co jest logiczna i w czym tkwi choc odrobina matmy :D

eeeeeem no co Ty nie kupuj nowego, tylko sie w szkole rozejrzyj wzglednie dopiero we wrzesniu w antykwariatach obrot sprzedaz kupno sie na nowo rozkreca ;]

eeee zbiorek do matmy musiales miec :P! toz to podstawa wszelkiego bytu :D

a na co komu podreczniki z polskiego ? ;] jacy absolwenci ? – uczniowie ! ;)

Cytat Depciak :
chodzil ktos moze na profil humanistyczny z lacinia? jakies szczegoly fajnie czy sie oplaca?

ja chodze, aktualnie jestem w II klasie.
jesli sie napaliłeś na łacine, to szczerze z calego serca odradzam. serio serio.
moja wychowawczyni jest lacinniczką, prof. Olga Drapała.
język wymarły, uczysz sie rzeczy typu deklinacje, koniugacje, konstrukcje gramatyczne, czasy, strony bierne, czynne – wszystko na pamięć. wszyściusieńko na pamieć. odradzam.

jesli chodzi o liceum, to w IV sa ludzi, ktorzy wiedza czego chca.
wiekszosc uczniow skladala podanie tylko tam – np ja.
atmosfera niepowtarzalna, z reszta jak ktos był na targach edukacyjnych, to.. no to wiecej nic dodawac nie trzeba :mrgreen: :mrgreen:
nauki jak wszedzie – duzo. nauczyciele jak wszedzie – rozni. atmosfera, ludzie – niepowtarzalni.

wszcheobecny angielski Ci sie przyda w zyciu, a oryginalna lacina nie :?

Cytat ludź :
hmm na 105 miejsc (biochem), 146 ludzi dało sobie tę klasę jako pierwszą preferencję, a ogółem (wszystkie preferencje) to 361 ludzi. :grin: . Nie wiecie czasem od pt ilu zaczęli przyjmować na biochema ?

Sprawdz na stronie naboru -> progi punktowe.

Cytat Hokita :
nie ma progow punktowych ! :)

Są, tylko nie zostały ustawione na sztywno a wynikły z czystych zasad konkurencji.
1a, d, h – 141 punktów
1b, c – 141
1e – 142
1f – 155
1g – 142

Miesiąc temu dowiedziałem sięże IV liceum to nie Zespół szkół. To są dwa różne budynki. Tyle miłych rzeczy słyszałem o tym liceum ale jak zobaczyłem dzieci, które palą fajki z tyłu szkoły to mi się odechciało. A okazało się że to zupełnie inna szkoła:(((( Chyba się zastrzelę.
Gdybym wiedział to co dzisiaj, to wybrałbym tą szkołe.

Też sie dziwie ze 140 to nie wiem czy aby CKU pochwyciło by takie ucznia :grin: :grin:
Żeby nie było żartowałam;] Nie byłam w 4, ale w 2 zaczęłam się kłócić z sekretarką tzn. to była tylko wymiana zdań bo zaczęła mi sugerować,że czytać nie umiem :mrgreen:
A gdzie idziesz? 4 za dalekooo wszędzie…… dobre jest nie przecze, ale w Rzeszowie pełno szkół o takim samym poziomei jak 4

Cytat karolek :
dokladnie! wkurzaja mnie tylko te ranki, ze niby 2 lepsze czy 1. nie wiem w ktorym miejscu. w 1 to sie ludzi olewa. moja kolezanka konczy wlasnie i nawet nie wiedziali nauczyciele kiedy jest probna matura…a 2 to porazka…4 jest superowe!

Strasznie subiektywna ocena!! Owszem, o IV słyszałem wiele pozytywnych rzeczy, ale II LO wcale nie jest porażką!! Otóż Karolku/Karolko – porażką jest tak mówić o szkole, której się nawet nie zna!!
A wszelkie rankingi to kompletna tandeta, to od INDYWIDUM zależy czy się uczysz, czy nie, a nie miejscu rankingowym szkoły.
Pozdr. :grin:

Ta łacina nie jest wcale taka zła. Owszem, trochę mogą się te końcówki pomieszać zwłaszcza przy deklinacjach, ale dzięki temu łacina jest znacznie bardziej "konkretna i oryginalna i w ogóle praecipuus.." niż np. wszechobecny angielski :)

Cytat BaQś :
wszcheobecny angielski Ci sie przyda w zyciu, a oryginalna lacina nie :?

No, łacina to "ciekawy" dodatek, a nauka angielskiego wiadomo, że podstawa.. Pozdr. :)

chodze do tej szkolki i musze przyznac,ze jest najlepsza na swiecie ! trzeba sie uczyc,a le nie zaluje wyboru. to byla swietna decyzja, ktorej ani minutke nie pozalowalam ! i dziewczyny i chlopcy sa w mojej szkole piekni :D ZAPRASZAM WSZYSTKICH TRZECIOKLASISTÓW! :grin: :grin:

dokladnie! wkurzaja mnie tylko te ranki, ze niby 2 lepsze czy 1. nie wiem w ktorym miejscu. w 1 to sie ludzi olewa. moja kolezanka konczy wlasnie i nawet nie wiedziali nauczyciele kiedy jest probna matura…a 2 to porazka…4 jest superowe!

no w 2 sie nie ucze fakt,ale uczylo sie wielu znajomych i wiem co tam sie wyprawia. ale jesli chodzi o ludzi to jest ponoc spoko.

z jednej strony to zazdroszcze wam tej laciny. jestem na profilu jezykowym z historia i tez bym sie chciala uczyc tego jezyka, bo na studiach go bede miec z pewnoscia ( o ile ise odstane :P )

ale lacina mi sie na studiach przyda.

skonczylam IVLO pare lat temu, (absolwenci 2002/3) i potwierdzam… szkola warta uwagi dla ludzi ambitnych, duzo latwiej potem na studiach, masz wieksze wiadomosci niz po "innych" szkolach(oczywiscie jesli chcesz sie uczyc). Nigdy nie lubiłam matmy.. a obecnie bronie licencjata z ekonomii- wiec cos w tym musi byc:)
no i dziewczyny sa ładne i madre..:)
Ps skonczylam profil "germanistyczny"(ogolny z rozszerzonym niemieckim)
nie ma sie czego bac, "3" i "4" w IVLo to tak jak 5 w innych
pozdrwawiam:))

Ja ide do 4 na profil historia,wos,wok.Już za 2 tygodnie rozpoczęcie roku szkolnego.Mam nadzieje,że trafie na fajną klase,może ktoś jeszcze idzie na ten sam profil…?? :>

znaczy ze na moim profilu bedzie wiecej dziewczynek 8) ? Na humanie jest 38 osob wiec chyba najmniej.Wiem jeszcze ze na jezykowym jest dokladnie 40.

nie wiem czy zmniejszyli czy nie, wiem że jest 38 i jest najmniej.A najwięcej tradycyjnie,na tym bzdurym biolchemie.

wiecie co wam powiem? dzisiaj poszlam sprawdzić czy dostalam sie do tego wspanialego IV liceum to serdeczna pani sekretarka zmieszała mnie z błotem bo JAKIM PRAWEM JA ZE 140 PKT WOGOLE PRZYCHODZE DO TEJ SZKOŁy?
Ludzie, a zamknijcie sie w tej śmierdzącej szkole z drzwiami jak do zachrystii i se tam siedźcie w najlepsze. A Chuck Norris to wam chyba do głów narobił a nie chodził do waszej nędznej i naprawde nieludzkiej i WSIURSKIEJ szkoly. Aczkolwiek pozdrawiam tych którym sie udało przebrnąć przez ten cały CASTING. Tyle że po co, skoro oni i tak z tego mają kase :?: :!: To że mają problemy ze swoja osobowością nie daje im prawa do poniżania innych ludzi. Pozdrawiam, madzjula :(

Ja miałem 145 pktów i mnie nawet nie ma na liscie rezerwowych. Tam są chyba jakies układy bo jest tam pare osób na liscie z tej samej miejscowosci co miało doemnie mnie pktów ogólnie. i oni sa na liscie rezerwowej a mnie nie ma. to jest jakies dziwne. Jeszcze miałem pecha bo moi znakomici wfisci z gimnazjum nie powiedzieli ze byłem na zawodach wojewódzkich i jestem 7 pktów w plecy. Jak sie mi nie uda tam dostać to ktoś tu bedzie miał przebite opony w aucie :evil: :roll:

wie ktos czy tam koca?

Jaka literka odpowiada klasie humanistycznej

Wielkie dzięki.Czy istnieje w 4 kółko teatralne?

Okej ja wole filmy po prostu myślałem,że nie ma kółka filmowego jak coś to tylko teatralne.Ale mi nie chodzi o pokazy filmów,lecz o występy.Postaram się również założyć kabaret,jeśli uda mi się zebrać jakichś ludzi chętnych do współpracy.

Tak wlasnie zamierzam zrobić.A wogóle to kiedy zaczyna sie rok szkolny, 1 wrzesnia w piatek,czy 4 wrzesnia w poniedzialek??

To super,zawsze to troche więcej wakacji :P

Ja też byłem w tej klasie ale zostałem przepisany do humana.

Yyyy….na 90% "e".Czy w tej klasie językowej z historią jest łacina?

Ale trafiłem! Właśnie przejrzałem książke z łaciny.Tragedia!

Nie wiedziałem,że jest sklepik :D Szatni też nie widziałem.Atmosfera w szkole specyficzna:D Prosze podajcie informacje o nauczycielach takich jak:

M.Styś,Beściak-Kocur,Ździebło,Ryba,Sikora,Ćwiok,Kątnik

Gratulacje dla tych co wybrali hiszpański.Luis uczył w moim gimnazjum.Przygotujcie sie na prawdziwy szok ! :)

I kiedy mają się odbyć ?

Eeee….lepiej idz na humana.

No czy dobrze zaopatrzony to bym polemizowal(nie zamawiaj pizzy z szynka).Fakt szkola mala,najgorzej jest na schodach.Nauczyciele super,ale z wyjatkami.No i ta cukiernia w Chemalu-"wejscia uczniow do supermarketu sa monitorowane" (ha ha ha).

Mowiac mala mysle ogolem a nie porownoje.Fajny pomsyl z tym kabaretem mam nadzieje ze sie uda:)

Hehe Galuszka ma sie nawet dobrze :) Zart jej sie trzyma :D

Podoba mi sie w tej szkole jeszcze to ze nikogo nie obchodzi jakie ma sie ubrane i co sie ma na glowie.Zreszta jakze moze byc inaczej skoro dzis pani dyrektor ktora serdecznie pozdrawiam paradowala w czarnej skorze :D

Co prawda ja nocy nie zarywam ale jestem w 1 dopiero.Wiec nie wiem jak jest u starszych.Powiem ci ze jak dotychczas nauki wcale nie jest duzo.Dobre oceny wcale nie jest trudno dostawac.A srednia taka wazna nie jest.Najwazniejsze to zeby ci przedmioty na ktorych ci zalezy dobrze szly.Nie ma czegos takiego jak kujonizm :)

A co dopiero pierwsza :D:D, aha chciałbym jeszcze zaznaczyć,że po raz pierwszy na humanie trafiło się aż tylu chłopaków.To jakaś bzdura,że historia leży,no chyba że dajesz przykład pewnego znanego profesora ;) A co do tego czy nauczyciele w sposób efektywny przekazują wiedze to nic nie znaczy bo i tak tyle będziesz umiała ile się nauczysz.

No tez prawda.Jednakze odpowiedzmy konkretnie na pytanie: Nie ma zarywania nocy! No chyba że ktoś sie zawsze uczy w nocy.

a jakie masz oceny? :shock:

Dużo zależy też od nauczyciela.Sprawdzian z historii napisałem na 3 ale gdybym zamiast wziąść w kółko jedną z odpowiedzi podkreśliłbym to bym miał 4.A nic się nie uczyłem.;)

Trzeba mieć w klasie mądra osobę :lol:

Tak,mnie :) Uczył również w moim gimnazjum byłym :D

Nie przeklina na lekcjach nie wiem skąd takie info….Wrażenia bardzo dobre,jest sporo luzu na lekcji ale bez przesady.Niezłym jest nauczycielem,ale jeszcze lepszym człowiekiem.Ma dużą wiedze.

jaka zofia

A więc pogłoski jakoby była satanistką są nie prawdziwe :D :grin: :D

Czemu ktoś jeszcze tego nie skasował ?! 21.03 w naszej szkółce jest przebieranina,ciekaw jestem kto założy najciekawszą kreację :) Osoby z mojej klasy mają się przebrać za superbohatera.

Uuuuu jak myślisz o tym profilu to tylko i wyłącznie 4 :D Najlepsza szkoła :) Nie pożałujesz! :)

Masz jakieś złe doświadczenia koleś ? :/ Weź się zastanów zanim coś napiszesz.

Napisz może jeszcze ile w kopercie trzeba dać :/

Dziwne,że nie wspomniałeś o wielce szanownej Ćwiokowej która myśli,że dysocjacja jakiegoś tam związku chemicznego będzie mi towarzyszyła przez całe życie. :/
A propos Ćwioczki to tutaj są jej wspaniałe złote myśli :P :

"zachowanie bezczelne jest zachowaniem bezczelnym"

"zachowania mogą być zachowaniami pozytywnymi,ale zachowania mogą być zachowaniami negatywnymi i te zachowania negatywne są zachowaniami negatywnymi i one chluby nie przynoszą"

Piotrek w waszej klasie ocenianie jest wypasione,ale gdyby nie afera na półrocze to napewno by tak nie było.

Do 4 żeby się dostać spokojnie wystarczy 160 punktów.Odwołanie pomaga przy 150,140.Poniżej 140 bardzo małe szanse.Moja kuzynka z pod Strzyżowa ma 190 punktów i nie chce iść do 4 :(

Ja sie zawsze zastanawiam co jest fajnego w biologii i chemii ? :D I do tej pory nie rozkminiłem tego zagadnienia :)

No tak,każdy ma swoje pasje i zainteresowania,ale czy nie nużące są te wszystkie tabele z tymi wszystkimi aminokwasami i tym podobnymi :)

Eeee.Ja w chemii żadnej logiki nie odnajduję. ;)

A jakież zdzierstwo w antykwariatach ! Za ładne 10 książek dostałem 44 złote ! A w następnym za jedną książke 6 złotych ! Co za hieny.

Obecnie chodzę już do 2"g", czyli klasy o profilu humanistycznym. Dla wszytskich zainteresowanych: jeżeli chodzi o łacine to jest sporo nauki, zważywszy że prof. Olga Drapała (zwana również Olą Ventą) jest osobą niezwykle hmm "barwną". Oprócz tego że na pamięć trzeba umieć deklinacje, koniugacje, czasy i uczyć się tłumaczeń tekstów z podręcznika, często ocena z odpowiedzi zależy od humoru prof., a na sprawdzianach brak czasu aby wykonać choć 75% zadań :? Jeżeli tegorocznych pierwszoklasistów z języka poskiego będzie uczył prof. Spychała to z góry gratuluje, bo jest naprawde fantastyczny! Matematyka i obłędny prof. Kawałek – jednym słowem puentując – SZYDERA! Historia i prof. Żdziebło – wbrew zdaniu niekórych nie jest tak przerażająco, po prostu dużo nauki, to chyba tyle :wink: WOK i prof. Ryba – niekórzy strasznie narzekają ale jeżeli sie ktoś uczy systematycznie o "bdb" nie trudno (za każdym razem pyta jedna osobe z każdej dziesiątki w dzienniku). Tyle odemnie. Pozdro :smile:

w 2 klasie?
myśle, że ja w 1 klasie zadam sobie to pytanie ;D

Można, ale już coraz zimniej. Wszystko fajnie tylko tyle ludu, że ciężko się przemieszczać sprawnie. I nie zapominajcie o p. Ćwiok i psorce RYBIE!!!!! :D :P

Nie sądzę, aby w IV rządziły układy. Uczysz się – przechodzisz, nie uczysz się – to wiadomo :D

Co do profesorki Ćwiok, to nikomu, kto nie jest na biol-chemie nie życzę owej nauczycielki. Ja jestem na językowym, a chemię umiem lepiej niż biol-chemy :/

Witam wszystkich. Jestem zainteresowana biochemią. Wszystkie informacje na ten temat, sa dla mnie jak najbardziej mile widziane. Myślę, że mogę na Was liczyć:). Pozdrawiam. :)

Informacje na temat nauczycieli, ilości punktów potrzebnych aby się tam dostać, jakiś szczególnych plusów i minusów tej szkoły

a jak tam legendy szkolne, typu Galuszka, Kobryn, Kot, uczą dalej :?:

o tak!! Sofija jest rozkoszna. :wink:

jak odwołanie nie pomoże to najlepiej przyjsc przed koncem wakacji do dyrektorki i pogadać. Napewno przyjmie ;)

Do mnie to? Pisze jak dostał sie mój kolega w tym roku.(to chyba złe doświadczenie nie jest, a jak juz to nie moje ;) ) Jasna sprawa ze nie miał 100 punktów, tylko troche wiecej. Ale jeżeli sie z dyrekcją dogadasz, to sie spokojnie dostaniesz. wyluzuj ;)

mialem isc do antykwariatu ksiązki sprzedac, ale sie zczaiłem, że nie kupowalem w zeszłym roku żadnej :D:D

A właśnie, że nie mialem, miałem tylko książke do biologi i fizyki ;)

Ale oczywiście ich nie kupilem :mrgreen:

Kończe wasłaśnie 11 gima i zastanawiam sie nad tym waszym osławionym czwartym, profil gegra historia języki. Warto? Czy lepiej wybrać sie do 2?

Czy w "czwórce" dobrze uczą informatyki??

Siemka mam pytanie czy opłaca się iść do 4 LO na profil mat-geogr-językowy? czy może lepiej wybrać jakieś inne liceum o podobnym profilu?

ile trzeba mieć punktów do IV LO ????

ja też się właśnie zastanawiam nad IV lub VI LO, nie wiem gdzie trzecie podanie złożyć, a chcę iść na profil biol-chem. macie jakieś propozycje na trzecie podanie?

Słuchajcie, słyszałam, że w IV LO są same układy. Uczennica miała same 6 i 5 a jak przyszła do Waszego LO to mie wyrabiała. Z WSZYSTKIEGO miała korepetycje. I przechodziła do następnej klasy dzięki bogatej rodzince (wiadomo o co chodzi). Liczy sie kasa, bo niektórzy w ogóle nic się nie uczą, a że mają bogate rodzinkę mają same 5 :( Normalny dobry uczeń nie ma sie co tam pchać, bo i tak będzie musiał zmienić szkołę :( jestem gimnazjalistką i chce iść do IV LO ale boję się że te ploty to prawda… no więc jak Licealiści ??? prawda czy nieprawda? :?: :?:

nie nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

hmm na 105 miejsc (biochem), 146 ludzi dało sobie tę klasę jako pierwszą preferencję, a ogółem (wszystkie preferencje) to 361 ludzi. :grin: . Nie wiecie czasem od pt ilu zaczęli przyjmować na biochema ?

PS. Jeśli chcecie sprawdzić sobie ile osób złożyło na dany profil to wejdźcie na stronę elektronicznego naboru i kliknijcie na statystyki.

w 4 uklady? Lol, osmieszacie sie ludzie piszac takie rzeczy :) Kto chodzil, ten wie, ze czwarte to najfajniejsze liceum i kropka. Co prawda martiwe sie nieco o jego przyszlosc, bo ludzie z roku na rok jacys tacy coraz bardziej dziwni sa :/ Przyszly skejty, tapeciary, nawet dresy sa o0 Ale wciaz kupa fajnych ludzi :)

ale to nie znaczy, ze majac okolice 100punktow macie szanse sie dostac ;]

w chemi jest fajne to, ze wszystko jest ze sobą powiązane i wystarczy logicznie pomysleć by na coś wpaśc:)

Wiecie co… Ma ktoś z was moze piękny rozowy zbiór zadań do sprzedania, ktoś kto skończył teraz szkołe? Bo to jest jedyna ksiażka jakiej mi chyba brakuje jak narazie wiec jakby ktoś miał prosze o kontakt na privie:)

Dobrze wiedziec…:)

Ja własnie musze kupic do biologi i chemi, bo jestem na biol-chemie… Ktos z was jeszce chodzi do 4? Czy wszyscy absolwenci?

OSZUŚCIIIII :D
nic więcej. :)

tak przeczytałam to co pisaliście tu na forum.
i ta szkoła wydała mi się jeszcze sympatyczniejsza niż jest :D
hrhrh.
miło będzie w niej rozpocząć naukę. :)
mam taką nadzieję przynajmniej.

ja bardzo lubię biologię.
a, że chemia była w parze to już trudno.
a co?
no hm. coś w tym musi być, skoro tylu wybiera ten właśnie kierunek.
może dlatego, że sporo możliwości w przyszłości, choć i tak najwięcej jest po mat-fizie. :P

a no są.
dlatego wolę biologię. :D
i pewnie w 2 klasie padnie bardzo poważne pytanie – co ja tutaj robię , ale niestety wtedy będzie już za późno.
ale fakt, faktem na niczym innym się nie widzę.
więc no. :P

życie.

w 1 będą tylko domysły, a w drugiej będzie już całkiem na poważnie. :P

ja też. ;PP
ale fakt, faktem powiązań sporo.

Nadiu jak coś to w księgarniach ;D
ja wczoraj łaziłam za książkami po antykwartaiach (w 6 byłam xD)
i w żadnym już nie było ani chemii, ani biologii, ani zbioru. ;]
i musiałam je nowe zakupić.
i pan mi powiedział, że po kolejną biologię zaprasza mnie już w czerwcu xD

[ Dodano: 2007-08-22, 13:46 ]
aha i za nowy zbiór dałam 19 zł ;)
gdzie znajoma za używany dała 11 czy 12 ;d
więc wiesz. nie taka duża różnica. ;)

pozory, pozory.
pozory są zawsze najlepsze. ;D

co do tego, że w szkole we wrześniu mogę od kogoś kupić..
a powiedzcie to mojej mamie. xD
jej nie przegada.
mówiłam z tysiac razy, ale nie.
ona się tą szkołą przejmuje bardziej niż ja, a to ja do niej dopiero zacznę chodzić.
ale niech będzie. no. :P
niepotrzebnie wydała kasę.
cóż za niefart. xDDD

no niestety. i nic na to nie poradzisz.

Oj, zdolny jesteś. A z polskiego?

Ja chodzę, ale ode mnie raczej nie odkupisz bo mam podstawową biologię i chemię.

Jak to po co? Żeby sprawiać pozory nauki.

Ja uczęszczam na niemiecki i nikomu nie radzę pchać się w to bagno.. Wybierz hiszpański jeśli chcesz mieć dobrą ocenę na świadectwie i przy okazji mało się uczyć. Z tego co słyszałam to francuski też jest nie najgorszy.

A tak przy okazji, moim zdaniem human to bardzo dobry wybór ale nie w IV LO.

Ponoć w I LO jest najlepszy, ale nie sugeruj się słowami wariatki upojonej kawą.

Siema. :)
Zastanawiam się nad waszym pięknym Liceum (prawdopodobnie human) jaki język dodatkowy polecacie? (prócz niemca)
Pozdrawiam.

Dzięki. W takim razie gdzie polecasz humana?

Czyli fajna jest ta szkoła ;D
Zastanawiam sie czy isc do niej :P

mam pytanie do ludzi którzy chodzą lub chodzili do 4 lo na mat-fiz.
chciałabym się zapytać ogólnie jak jest w tym lo na dokładnie tym kierunku, czy jest ciężko a jak tak to na czym zwlaszcza i w ogóle o wszystkim..:);)

1 Enlightened Reply

Trackback  •  Comments RSS

  1. C.C. pisze:

    Ile punkow trzeba mieć żeby się dostać na biol-chem?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top