Samotność w sieci

gdyby ktoś sie wybierał na ten film to zdecydowanie odradzam
totalna nuda
a dla kogoś kto wogóle książki nie przeczytal film jest zlepkiem bezsensownych wątków
ja ksiązke przeczytalem ale i tak sie strasznie wynudzilem na tym filmie :)

Cytat Dymek :
szkoda 14zl ba szkoda to pozyczac na video/dvd – powiem wiecej szkoda lacza na sciaganie :P

dobrze to wszystko określiłes :)
ale ksiazke warto i tak przeczytac

Cytat Marcin :
ksiązke przeczytalem ale i tak sie strasznie wynudzilem na tym filmie

czytałem kilka komentarzy… raczej były pozytywne….
książka była dobra ale zupełnie "niefilmowa"…
hm… trochę mnie zmartwiłeś…
bo teraz nie wiem czy iść czy nie… :D

Cytat m_a_l_g_o_s_i_a :
ale nie sposób nakręcić wszystkiego co jest opisane na kilkuset stronach w półtorej godziny

i na tym właśnie polega trudność ekranizacji…

[ Dodano: 2006-09-20, 09:30 ]
cóż…
Sadowska ma chyba dużo racji…

http://www.przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2133&Itemid=52

przeczytajcie…

Cytat Zuziaaa :
ale gdyby to amerykancy mieli zrobic film na podstawie tej ksiazki to pewnie bylby lepszy

duże prawdopodobieństwo…

Iść! Mi film się bardzo podobał..

a co z tymi krasnoludkami ? byl ktos ogladal ktos moze? bo moja cudowna klas sie uparla ze na sile musimy isc do kina a tak isc i seidziec sobie bezsensownie na czyms totalnie beznadziejnym to nie za wesolo…

mam ochote pojsc i sie przekonac, chcoaz pewnie mozcno sie rozczaruje :/

Dymek, opowiedz jak wrazenia jak wrocisz :)
chciaz przypuszczam ze nie bedziesz pewnie zachwycony :/

no to ku*pa :/

ale kusi mnie zeby pojsc i zobaczyc ……
bede wredna i niepatriotyczna – ale gdyby to amerykancy mieli zrobic film na podstawie tej ksiazki to pewnie bylby lepszy :/

Z moja klasa na ten film chce isc ksiadz Lutownica :) pozdro for him :)

Ja niestety dzisiaj ide :/ Sila wyzsza :P

szkoda 14zl ba szkoda to pozyczac na video/dvd – powiem wiecej szkoda lacza na sciaganie :P

Poszedlem bo dziewczyna chciala koniecznie to zobaczyc bo ksiazke czytala.Mnie od poczatku sam tytul odstraszal a utwierdzila tylko w tym relacja znajomego. Film kicha akcja sie ciegnie na sile jak by nie mogla, gdyby nie to ze w okolicy siedzialo kilka osob po piwkach i co chwile z czegos szydzili i to ze mnie skurcz zlapal pod koniec – to stawiam ze bym usnal. Muzyka spoko tylko czemu ku… 1 fragment przez 80% filmu?:D, po wyjsciu stwierdzilem, ze od teraz ja wybieram filmy, a dziewczyna? dziewczyna zawiedziona bo ksiazka podobno o niebo lepsza i w ogole film DUZO gorszy od ksiazki. Tak wiec zdecydowanie nie polecam :P.

"- i jak ci sie film podobal
– zajebisty dawno na takim dobrym filmie nie bylem, to piwo czyni cuda
/gromki smiech przechodniow/"
Tak wygladala rozmowa tych po piwach – nie wiem ile wypili ze mu sie podobal :P:P:D

to jak Cie kusi to idz zobacz :D najlepsze to sa reklamy przed :) wiec lepiej sie nie spoznij jesli pojdziesz:P

Kitzai a czytałeś książke??

Zazwyczaj jest tak, że tym którzy przeczytali książke film sie nie podoba.
Czytając książke "wchodzi sie" w świat bohaterów, utożsamia z nimi, tworzy się własne wyobrażenie ich osoby. Jak ogląda sie film to odnosi sie wrażenie, że dużo zostało pominiete, ale nie sposób nakręcić wszystkiego co jest opisane na kilkuset stronach w półtorej godziny.

Ja bym poszła z czystej ciekawości…ale sie niezapowiada żebym miala pójść :roll:

Cytat mp :
ale gdyby to amerykancy mieli zrobic film na podstawie tej ksiazki to pewnie bylby lepszy

No co wy! Moze i nie czytałem książki ale wydaje mi sie ze film nie był w cale taki zły! Ale to chyba zależy od gustów, bo jak ktoś nie lubi takich klimatów to film mu się nie spodoba.

Szczerze mówiąc mi film sie nie podoabał, nie za rewelacyjny… Myslałam, że będzie to typowa komedia romantyczna, a okazało się, że ani to była komedia, ani romantyczna ;)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top