Helios

carpathia, pewnie niedlugo bedzie z Piratami ;)

jambo_jet, multikino to tylko siec kin wielosalowych

chodzilo Ci o multipleks (czyli budynek z salami kinowymi), moim zdaniem zbedny

stawiam na male kina, nie bazujace na hitach z USA

jak dla mnie plusem są podwójne siedzenia ;) oraz antresola z piwkiem i bilardem na górze :)

utrzymałoby sie ! ;)

Witam

Jestem ciekaw jakie opinie macie na temat kina HELIOS moim zdaniem jest tam trochę za drogo ale obsługa na +5 bilety cena w sam raz ale i tak mam kartę Nokia Club

Czekam na wasze

P.s a oglondał ktoś z was film Norbit ??

Cytat aaron_ :
jak dla mnie też spoko, pod warunkiem że siedzi się gdzies na środku lub górze, inne miejsca, to potem szyja boli, chyba ze ktoś nie idzie oglądać filmu ;]

No najlepiej na górze ja zawsze tam siedze

repertuar troche ubogi jednak…jakichs ambitniejszych filmów to raczej tam człek nie obejrzy

jak dla mnie też spoko, pod warunkiem że siedzi się gdzies na środku lub górze, inne miejsca, to potem szyja boli, chyba ze ktoś nie idzie oglądać filmu ;]

miodpowiadaa..bardzo fajnie jest…

co do "ambitnych" tzn. mniej popularnych filmow, to zgadzam sie ze w Rzeszowie brakuje miejsca w ktorym mozna by bylo wiele z nich obejrzec…dawniej byly w Rejsie, a teraz chyba tylko w WDK mozna zobaczyc cos mniej znanego?

P.S. I tak "Piraci" rzadza :D

Cytat sojka :
stawiam na male kina, nie bazujace na hitach z USA

Jestem za.
Chciałabym, żeby było takie miejsce w naszym mieście gdzie wyświetlaliby klasykę kina, jak również i te nowsze filmy, których w Polsce z reguły się nie pokazuje, mimo że zostały docenione na różnych światowych festiwalach.
Choć podejrzewam, że takie kino nie utrzymałoby się długo w Rzeszowie. Ale kto wie, może jednak.

wielkim plusem dla Heliosa sa Enemefy :D ktorych niestety juz dosc dawno nie bylo ;p
ale czekamy, czekamy.. ;)

a tam Piraci… ten enemef juz byl ;p bylam ;D chyba nie beda robic go od nowa ze wzgledu tylko na 3 czesc ;p

ja chce noc grozy! xD buahahaha xD ;)

Cytat jambo_jet :
Spoko ale w takim miescie jak rzeszow przydalo by sie kilka takich kin, lub nawet multikino :P

Podobno multikino ma powstac wiec bedzie wiekszy wybór :D

Spoko ale w takim miescie jak rzeszow przydalo by sie kilka takich kin, lub nawet multikino :P

o wlasnie, kiedy sie zapowiada jakis nocny maratonik? :grin:

np. Cinema City… ;)

Ambitnych tzn.? ;> Jak chcesz oglądać jakies japońskie filmy czarnobiałe to po co Ci kino z Dolby ?

A pod wzgledem nagłosnienia i tak bardizej odpowiada mi klimat Zorzy. Po prostu czuje się to magiczne "coś". W Heliosie tego nie ma. Ot kino w nowym ale ubogim stylu.

spirit, praktycznie wszystko ok lecz brak prawdziwej duszy kina :( ale jest spox mozna się rozerwać .

Popieram.

spoko tam jest co tu duzo pisac

co do enemefu, hmm to pewnie juz jestes poinformowana, ze jest noc zmierzchu 20 listopada? ostatnio byla noc grozy i horrorow, nie ukrywam, ze fajnie bylo.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top