Kolczyk

Cytat Ajrish :
Dzięki. "Rajski Ptak" – to mi coś mówi. Jak macie jeszcze jakieś propozycje, to proszę pisać. :)

co drugi, jeśli nie każdy salon kosmetyczny

Cytat Unai :
Cytat :
nos przebija sie na kilka razy, bo sklada sie ze chrzastek. to zalezy też w sumie jaką sie ma budowe nosa. tzn na kilka razy mam na myśli, że wkłada tą igłe i tak powoli po kawałku

jaja sobie robisz?

nos to najgorsza część ciala do przebicia, mi się chyba ze 20 minut przedzierała, a tego bólu to nawet nie jestem w stanie opisać :roll:

Cytat m_a_l_g_o_s_i_a :
Boże to to chyba nie była kosmetyczka, tylko jakaś rzeźnia!!! Masakra – samo przebijanie (czyli wbicie sie i przejście na drugą stronę igłą) nie powinno zająć wiecej czasu jak 5 minut – 2 podejścia i po sprawie, a nie jakieś mordowanie twarzy przez 20 minut!!!!

jakoś przeżyłam
Pani stwierdziła, że mam wyjątkowo "twardy i gruby" nos :shock: a jak mi wyciągnęła igłę i chciała włożyć kolczyka to się okazało, że ta ostatnia najcieńsza i zarazem najmocniejsza wartswa ZAROSŁA w ciągu pięciu sekund dosłownie :!: no i przebijała jeszcze raz, dlatego aż 20 minut… :| no ale za to czuję się jak bohater teraz :D

Rajski Ptak i wszystko jasne

Cytat Ajrish :
profesjonalnie

nie bardzo.
i powiedz jeszcze ze pistoletem

Cytat :
nos przebija sie na kilka razy, bo sklada sie ze chrzastek. to zalezy też w sumie jaką sie ma budowe nosa. tzn na kilka razy mam na myśli, że wkłada tą igłe i tak powoli po kawałku

jaja sobie robisz?

to teraz mozesz isc jej z banki przyjebac.
masz jakiws zdiecie tego kolca?

to sie wiecej u kosmetyczek nie klujcie :roll:

bo piercing to jest bardziej zabieg chirurgiczny niz kosmetyczny.

Cytat pyrko :
sam wole zaplacic nawet 2x wiecej

na zdrowiu nie ma co oszczędzać

:D

przebicie mi wargi zajelo gosciowi z rajskiego ptaka 1 sekunde + kiilka sekund by przelozyc bezpolesnie koczyk przy pomocy wenflonu ,/ mniej wiecej tyle samo zeszlo dawno temu gdy przebijalem brew , z takimi sprawami idzie sie do specjalisty Oo

tez mi sie tak wydaje, dla tego nie umniejszajac nikomu, sam wole zaplacic nawet 2x wiecej ale isc do specjalisty

Cytat Ajrish :
A komu umniejszyłeś? :shock: :lol:

nie chcialem umniejszac kosmetyczkom ktore tez przebijaja ;]

Siema. Mam pytanie – chcę sobie zrobić kolczyka w brwi, tylko nie wiem, w jakim miejscu w Rzeszowie można to zrobić. I tu się pojawia moje pyt. – czy ktoś z was robił kiedykolwiek kolczyka w brwi? czy jest to bolesne? I proszę o dokładny adres miejsca, w którym można to zrobić, nie mając wątpliwości, co do jego warunków higienicznych.
Pozdr. ;)

Dzięki. "Rajski Ptak" – to mi coś mówi. Jak macie jeszcze jakieś propozycje, to proszę pisać. :)

Cytat agrafka :
w rajskim ptaku troche sie cenią, lepiej w salonie kosmetycznym

tam na baranówce przebijałam pępek i wszystko było ok

I jakie wrażenia? :smile:

Ja już po bólu… :grin: Również zrobiłem w kosmetycznym na Baranówce. Tanio i profesjonalnie – polecam. Pozdr. :)

Wiem o co chodzi – moja koleżanka, jak miała przebijany nos, to na "kilka razy", bo kosmetyczka coś nie bardzo umiała… :o
Ja miałem szczeście, bo "brewka" jak narazie nic nie boli i szybko się goi :smile: Pozdr. :)

Nie, nie pistoletem :grin:
Piercing nie polega na używaniu pistoletu, bo to poprostu okaleczanie ciała ze szkodą na zdrowiu! Więc, jeśli zobaczysz, że taki "profesjonalista" używa w tym celu pistoletu, zamiast jednorazowej igły wenflonowej, to radzę jak najszybciej stamtąd uciekać :)
Pozdr. :wink:

Hehe :) . Widziałem jak to się robi na własne oczy, zresztą nie tylko nosa… ;) Rzeszywiście – trochę więcej bawienia się jest z tym. Bardziej jest to bolesne, bo nos jest poprostu znacznie bardziej unerwiony, w porównaniu z innymi przebijanymi miejscami na ciele. No ale… czego się nie robi dla piercingu :D . A przy bardziej skomplikowanych "operacjach" polecam raczej piercermana, a nie kosmetyczkę. Pozdr. :)

PS. m_a_ł_g_o_s_i_a, dzięki za podpowiedź z tym salonem na Baranówce. Znacznie bardziej "profesjonalny", niż pozostałe, w których byłem.

A komu umniejszyłeś? :shock: :lol:

Hehe ;) Pestka, a co chcesz przebijać, jeśli można wiedzieć? Nos? :)

Przebicie brwi teoretycznie kosztuje 70 zł, ale można przynieść własny kolczyk i tak też zrobiłem, więc zapłaciłem 45 zł. Przebice nosa – 40 zł (bez wliczonej ceny kolczyka). Zresztą sama możesz sobie sprawdzić na stronie www.ludmila.pl

To, czy przebicie nosa boli czy nie, zależy raczej od każdej indywidualnej osoby, a nie długości igły… :)

Mi „kumple” nic nie zrobili, więc Tobie też nie… A „starszyzna”? Niech się gapi, mi to nie przeszkadza… – kwestia przyzwyczajenia :) .

PS.: Pestka, jak już będzie „po”, to pochwal się :grin: Pozdr. ;)

Cytat madzja :
ja się sama dziurkuje jak trzeba. zrobiłam sobie w uchu i nosie jakieś 3 lata temu..:)

Ale z wargą nie radzę samemu… Do dzisiaj mam "kopeczkę" po tym… :?

Cytat madzja :
nie bolało

To nigdy nie boli. Niektórzy sobie ból wmawiają i już mi stękają, zanim igłę z folii wyciągam…, hehe :grin:

Cytat madzja :
wydałam na to masakrycznie dużo kasy – 2,10zł

Ponad 2 zł, to sama igła kosztuje… :D

Cytat madzja :
ja im narazie nie przebijam

Mi akurat 10x więcej satysfakcji sprawia "kłucie" innych, niż noszenie samemu… :wink:

Cytat madzja :
ja nie proponuje znajomym przebijania

Sami przychodzą… :twisted:

Przeanalizowałem… :D Pozdr. :wink:

Cytat madzja :
Ajrish, 0.10gr igła ;P

Ale mi chodziło o wenflony, a nie igły iniekcyjne. :wink:

Cytat madzja :
no widzisz, nie znam się :)
ja to czysta prowizorka :D

A tam :grin: . Nie ważne jak, na kim, i gdzie. Liczy się efekt, hehe. Prawda? :D

[ Dodano: 2007-05-12, 10:14 ]
a co do zarastania nosa w błyskawicznym tempie, to nie wiem czy tak zawsze jest, ale mi do tej pory, gdy tylko wyjme kolczyk, żeby wymienic czy przemyć, to muszę od razu go z powrotem włożyć, bo mi zarasta ;|

Tak samo zresztą, jak brew czy język…Normalka. Uszy to chyba tylko taki wyjątek :grin:

Polecam salon kosmetyczny "Ludmiła" (czy jakoś tak) na Baranówce 4 koło delikatesów FRAC.

Boże to to chyba nie była kosmetyczka, tylko jakaś rzeźnia!!! Masakra – samo przebijanie (czyli wbicie sie i przejście na drugą stronę igłą) nie powinno zająć wiecej czasu jak 5 minut – 2 podejścia i po sprawie, a nie jakieś mordowanie twarzy przez 20 minut!!!!

Nie ma sprawy :D

Yey!

Mam nadzieję, że nie usuną tego salonu do moich urodzin…
Widzę Ajrish, że spoko, więc skorzystam z tego salonu na B4 (może jak pójdę ze starszą to mi nic kumple tam nei zrobią…).
I faktycznie mówicie, że przebijanei nosa bardzo boli…? Moja sąsiadka z naprzeciwka ma i mówiła, że nie bolało, ale dobra… Przynajmniej mnie pocieszyliscie…

Ile to kosztowało, jeśli można wiedzieć, Ajrish? Ważne, bo chcę jak najszybciej sie da (hamulec: starszyzna) i wiedzieć jak najwięcej info… Żeby wiarygodnie brzmiała, jak będę przkeonywać do końca moją matkę… HeHe…

P.S. Ahhh te zalety bycia niepełnoletnią… Ehehe…

w rajskim ptaku troche sie cenią, lepiej w salonie kosmetycznym

tam na baranówce przebijałam pępek i wszystko było ok

wrażenia? w porządku :)

ale przebijanie nosa bolało o wiele bardziej. pępek przy tym to pikuś :)

nos przebija sie na kilka razy, bo sklada sie ze chrzastek. to zalezy też w sumie jaką sie ma budowe nosa. tzn na kilka razy mam na myśli, że wkłada tą igłe i tak powoli po kawałku

nie tak jak pępek czy brew, że raz dwa i po bólu

nie :lol: przynajmniej tak mi to mniej wiecej babka przed przebijaniem tlumaczyla :D :D :D

ja się sama dziurkuje jak trzeba. zrobiłam sobie w uchu i nosie jakieś 3 lata temu..:)
nie bolało, nic się nie dzieje do tej pory, a wydałam na to masakrycznie dużo kasy – 2,10zł
ale jak to mówią co drugi głupi ma szczęście i ja nie proponuje znajomym samodzielnego przebijania, ani ja im narazie nie przebijam – mówie to jako odpowiedzialna przyszła kosmetyczka :)

Ajrish, 0.10gr igła 2zł kolczyk ;P
ból jak ból, to przeżyłam
a co do kolczykowania innych to mnie to narazie nie pociąga, ale przyszłościowo myślę i będąc na kosmetyce, chciałabym się wgłębić w piercing bardziej zawodowo ;)

no widzisz, nie znam się :)
ja to czysta prowizorka :D

Cytat Ajrish :
Nie ważne jak, na kim, i gdzie. Liczy się efekt

taaa efekt najważniejszy :)

[ Dodano: 2007-05-12, 10:14 ]
a co do zarastania nosa w błyskawicznym tempie, to nie wiem czy tak zawsze jest, ale mi do tej pory, gdy tylko wyjme kolczyk, żeby wymienic czy przemyć, to muszę od razu go z powrotem włożyć, bo mi zarasta ;|

Cytat agrafka :
w rajskim ptaku troche sie cenią, lepiej w salonie kosmetycznym

tam na baranówce przebijałam pępek i wszystko było ok

Cześć. Jeśli chodzi o Baranówke to jak ten salon sie nazywa, "Ludmiła" ?
Tez chce sobie przekuć pępek dlatego pytam. Z góry dzięki.

ja z własnego doświadczenia powiem, że Rajski Ptak od kolczykowania jest najlepszy, w salonie kosmetycznym w życiu bym się nie dał kłóć :)

Hej przebijałam pępek w salonie kosmetycznym "Ludmiła", naprawdę super, byłam bardzo zadowolona, zabieg trwał dosłownie sekundę i prawie wcale nie bolał. Pępek szybko się zagoił, a poza tym jest niedrogo w porównaniu do niektórych salonów. Bardzo polecam!

Salon "Ludmiła" mieści się na ulicy Starzyńskiego 2 na Baranówce IV. Niestety nie wiem jak z kolczykiem, bo miałam swój, ale zawsze można zadzwonić i spytać. Nr tel. 17 856 24 39.

ja przekluwalam jezyk w Carmen na B3, kolczyk mialam swoj, bo akurat nie mieli na stanie…zaplacilam wtedy 90zl, ale to bylo jakies 3 lata temu….no i wogole nie bolalo przeklucie, tylko pozniej przez 3 dni mialam spuchniety jezyk, ale to normalka….stosowalam sie do zalecen pani z Carmen i w ciagu tygodnia nie czulam nic :)

siema. ja mam takie pytanie co do kolczyka w brwi. czy są różne rozmiary ich. chcialabym sobie wlasnie przekóć brew, ale nie wiem czy bedzie mi pasować bo mam strasznie mała twarz i nie wiem czy bedzie i pasowac. i wlasnie czy są rózne rozmiary kolczyków?

Mam pytanie: w którym miejscu dokłanie znajduje się ten salon "Ludmiła"??
własnie słyszałam ze tam warto się wybrać, tylko nie wiem do końca w który miejscu to jest dokładnie, i czy kolczyk trzeba kupić we własnym zakresie, czy mozna tam na miejscu??

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Gabinetu kosmetycznego SOLEIL na ul. Wierzbowej 17 w którym również wykonujemy zabieg piercingu czyli przekłuwania ciała. Wszystko wykonywane jest w bardzo sterylnych warunkach i wykonują to specjlanie do tego przeszkolone kosmetyczki. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.solariumsoleil.pl gdzie dokładnie opisane mamy wszystkie wykonywane przez nas zabiegi. Nowością jest wykonywany u nas w salonie TATUAŻ.

SALON SOLEIL
ul. Wierzbowa 17 (boczna ul. Warzywnej)
Rzeszów
tel. 178521082 wew 22 lub 505 990 754
www.solariumsoleil.pl

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top