puby itp.

tam przy rondzie to się "Grota" nazywa, calkiem ok

ale zdecydowanie najlepszy pub w tej okolicy to pub12 na pobliskim osiedlu strzyzowska

w 12 raz bylem, ale nie wiem jak jest bo dym z papierosow przeslonil mi widok ;p

agniecha, to nie wiesz gdzie jest Chmaja ?!? Bój Ty się Boga, dziewczyno :P Pub "U majora" ściślej jest na Langiewicza, niemalże na przeciw salonu Zelmera, który z kolei znajduje się nieopodal torów kolejowych.

agniecha, no to masz szczęście, że wiesz gdzie :P No Kleo pojaśniła mam nadzieje wystarczająco, bo jak nie to będę musiał wyjść z chałupy i zdjęć porobić, aby drogę dokładnie wskazać :P

chodzi o osiedle projektant, nie wiem czemu ktos na KRN-ie z ta 12-stka wyskoczył no ale coz :D a co do pomyslu to jego powstanie wcale nie jest takie irracjonalne, gdyz mieszkancy tegoz osiedla za wszelka cene pragna spokoju i ciszy. !2-stka te cisze zaklocała wiec zostały pisane rozne petycje, widac z jakim skutkime, a wszytsko wiazało sie z alkoholem wiec jak sie postaraja to czasem moze sie im udac.

hmm stochlik czyzbys mieszkał ghdzies kolo mnie ?:D

Natalia gdzie ten Major jest dokładnie?? Nie chodzi mi o adres, tylko bardziej koło czego się znajduje ;)

Stachu Chmaja wiem gdzie jest, Langiewicza tym bardziej, a Zelmera sklep mijałam przez 5 lat w drodze do szkoły :D Ale jakoś tego Majora nie mogę sobie umiejscowić :/

spoko – już się czuję oświecona w tej kwestii ;)

Ja tam w 12stce nie zauważyłem zadymienia, a nawet sobie chwalę w niej to, że tego dymu tam nie ma!! Dla mnie najlpeszy PUB w tej okolicy, tylko ostatnio mają problemy z sąsiadką mieszkającą nad nimi i muszą zamykać o 22 :evil:

"Grota" :D słynny Pub nożowników :D KMWTW teraz ejst tam spokojnie i warto wpaść na meczyk pooglądać, ciasno, ale klimatycznie.

"Speed Pub" – dawniej orange – trochę siedzi tam dresiarzy, ale można w kulki pograć i czasem potańcować :D

w "Grocie" mają CYFRE więc wszelakie mecze z tą stacją związane lecą :D

Na jakim osiedlu ?? KRN czy Projektant ?? Bo to dwa różne osiedla.I skąd wogóle taki pomysł.

12 to tam koło Jedynki w tym takim kwadratowym bloczku ?

Pod biedrokna jest cos, co sie nazywalo Orange, ale nie wiem czy sie tak nazywa dalej… na Kotuli pod debem, mniej wiecej na przeciwko piekarni, ale to jest raczej zularnia… i miedzy Lewakowskiego a Krakowska zaraz przy rondzie w takim nowym segmencie jest jakis Pub chba z bilardem…

Są jakieś miejsca tu na osiedlu gdzie sie można rozerwać ?
Puby, czy coś w tym stylu?

a w "Grocie" to jakie meczyki mozna oglądać :D ?? liga mistrzow ?? liga angielska czy tam zagraniczne mozna :D ?? jak by były to już bym miał miejsce czestych wypadów na weekendy :D

a jak Cyfra jest to spoko, czyli lige angielską oglądnie :) a dużo ludzi tam zagląda (do Groty)?

na jakiej ulicy ? ja też na krn mieszkam ;]

major a chmaja…awet nie jest tam tak zle :D :D :D

O TO JUZ NIE MUSZE WYASNIAC :D :D :D

Pub Major jest przy sklepie wojskowym zaraz po prawej stronie, schodzi się w dół po schodkach :wink:

Jak by ktos nie wiedział PUP 12 zamknieta .. niby tylko w czerwcu … ale hmmm mamy sierpien prawie.. sasiadka chyba wygrała:) na radzie osiedla mialo byc glosowanie przyszlo duzo mlodych ludzi.. ale chyba nie chcialo im sie czekac bo przez 1.5 h wybierali pzewdoniczacych stre dziadki… podobno maja wporwadzic na tym osiedlu (projektatn) calkowity zakaz sprzedazy alkoholu.. na ile to prawda to nie wiem jak narazie jeszcze mozna kupowac:)

tak ten wlasnie klub a poztym ja mieszkam na KRN … a do jedynki mam szybkim tempem 5 min drogi i taka prawda ze tam pol KRN chodzi ( chodzi mi o tą plowe co maja włosy na głowie dłuższe niz 4 cm:P)

a nie wiem nie wiem moze :D wkazdym razie na KRN;-)

ludziom różne rzeczy po głowach chodzą.
ale to nie żadne rozwiązanie.
jeśli będzie zakaz sprzedawania tam, to nie dość, że sobie tylko narobią problemów, to i tak przed niczym to nie uchroni, bo jak ktoś będzie chciał sobie zakupić to i owo to sobie pójdzie gdzieś indziej i na to samo wyjdzie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top