ArtAuto

Ja też tak uważam:) jeśli nauka jazdy, to tylko z Panem Grześkiem! Polecam ;)

Hej. Ja nie robiłam tam prawka, ale wykupiłam sobie dodatkowe godziny u gościa, który tam uczy. Swoją drogą, bardzo jestem zadowolona z tego jak uczy i polecam go znajomym ;) Dał mi na końcu kalendarzyk z ArtAuto i tam jest napisane, że jest oferta specjalna: kurs w trzy tygodnie. Nie wiem czy to jeszcze aktualne… Warto zobaczyć :)

Nazywa się Grzegorz Jaworski. Jest punktualny, jeździ się dokładnie godzinę, nie kończy 15 minut wcześniej jak niektórzy:_oczko:, nie załatwia swoich prywatnych spraw podczas jazdy. Jako instruktor uważam, że jest godny polecenia. Ale mu reklamę zrobiłam hehe :rolleyes:

Czesc. Co myslicie o ArtAuto na Targowej? Mam zamiar sie tam zapisac, ale jest malo komentarzy na temat tego kursu. Jaka jest cena? Czy dlugo sie robi tam prawko? Ile trzeba czekac na jazdy? No i najwazniejsze… Jacy instruktorzy sa najlepsi :) Bardzo prosze o odpowiedz bo bardzo mi na tym zalezy. Dziekuje i pozdrawiam :))

A czy pamiętasz może jak się nazywał? A jeszcze jedno, czy się spóźnił czy był punktualnie na wyznaczoną godzinę?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top