konkurencja poczty polskiej

Witam,
nie chciałbym rozpisywać się o moich wielu problemach, nie raz upokarzających, z szanownym monopolistą – Pocztą Polską. Na szczęście dla nas – już od jakiegoś czasu w większych miastach, w tym w Rzeszowie, konkurencja ma się dobrze, a my dzięki nim jeszcze lepiej. Ja sam o inpost dowiedziałem się niedawno, ale wiem, że jakość ich usług jest niewyobrażalnie lepsza, za niższą cenę! Wydaje mi się, że nie wszyscy jeszcze o tym słyszeli, a teraz mówi się o strajkach pocztowców i listonoszy w okresie świątecznym. dla wszystkich, którzy jeszcze nie slyszeli zamieszczam link: paczkomaty.pl. naprawdę poziom jakości usług PP jest bulwersujący. Tym bardziej, że planują nam zepsuć święta.

Ja też już nie korzystam z naszej szciwnej Poczty Polskiej w której od lat nic sie nie zmienia, wole załatwiac wszystko za pośrednictwem internetu, przez pinpost.pl. Minie jeszcze troche czasu i w urzedy pocztowe opustoszeją, wtedy może się ograną ;]

Zgadzam się w zupełności. Ja zrezygnowałam z usług Poczty Polskiej. Nie dosć, że kolejki, to jeszcze wysokie opłaty i brak szacunku dla przesyłek.

Rzeczywiście, dobrze, że konkurencja się rozwija. Sam też korzystam z usług konkurencji a konkretniej http://wysylamtaniej.pl i mają ciekawe promocje nie tylko dla stałych klientów. Jak to się mówi w Ameryce "Wolność oznacza możliwość wyboru" :)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top