Bardzo dobry terapeuta

Mogę podać namiary tel. lub e-maila byłam tam i jestem bardzo zadowolona. Mnie zeszły 2 torbiele z piersi, a lekarz chciał już wyciąć całą pierś. Mnie poleciła go koleżanka z pracy, pomógł jej przy nerwicy. kontakt do nmie : maria1956@onet.eu. Może i ja się komuś przydam. A to jest informacja o nim z internetu.

"Dyplomowany terapeuta pomaga zwłaszcza bardzo trudnych przypadkach Powoduje szybki powrót energii u osób nadmiernie zmęczonych. Sprawia, że schodzą guzy bez operacji, złogi z woreczka żółciowego i kamienie z nerek, znikają mięśniaki i cysty. Duże sukcesy osiąga w chorobie wieńcowej, zaburzeniach czynności mięśnia sercowego, nadciśnieniu, miażdżycy tętnic kończyn dolnych, w zaburzeniach krążenia żylnego. Również w chorobie zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa, w chorobach układu trawiennego, zwłaszcza w zaburzeniach funkcji wątroby i trzustki, a także w wielu przypadkach marskości wątroby oraz cukrzycy . Odnotowuje także sukcesy w regulowaniu dysfunkcji pracy nerek i przeroście gruczołu krokowego u mężczyzn. U kobiet i u dziewcząt poddawanych działaniu tej metody, obserwujemy normowanie się gospodarki hormonalnej, ustępowanie bólów menstruacyjnych, cofanie się torbieli, nadżerek. Dotyczy to także wielu przypadków bezpłodności, jak też alergii pokarmowej, oddechowej i skórnej. W chorobach nerwowych np. nerwicach, depresjach, stanach lękowych, anoreksji, a także w niektórych przypadkach schizofrenii – uzyskuje wspaniałe rezultaty, a także u chorych leczonych dotychczas bez efektów.
Przyjdź i przekonaj się. Ma bardzo niską cenę, bo tylko 35 zł."

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top