najlepsza szkoła podstawowa i osiedle

tez chodzilem do 16 ale na tyle dawno, ze zadnych szczegolow nie podam ;]. Osiedle spoko, bezpiecznie jest napewno, a przynajmniej ja i znajomi nie mieli tutaj zadnych problemow. Duzo zieleni, duzo placow zabaw i uciech dla malych ludzików :)

Ja proponuję szkołę numer 27 na NM – chodziłem tam. Nadal jest dobra kadra, bezpieczne położenie no i przyjemna atmosfera i niezapomniane wrażenia na dłuuuugie lata.

Cytat markiza :
…czy przeprowadzac sie na osiedle kmity to tez nie wiem bo nic nie slyszalam o tym osiedlu. blok jest nowy i podobno nie podoba sie mieszkancom ze starych blokow. czy jest bezpiecznie?

Jeżeli chodzi o nowy blok przy ulicy Hanasiewicza (mam nadzieje, że zgadłem) to teraz jest już bezpiecznie. Mam okazje być tam prawie codziennie

Hmm ja chodziłem do 16 i uważam, że szkoła ma przyzwoity poziom :) a co do Osiedla to jest bardzo spokojnie :)

A od nowego bloku do Szesnastki jest jakieś 100m :)

ja chodziłam do sp nr 23 na Nowym Mieście.
szkoła była bardzo w porządku, testy też napisałam dobrze, wg. mnie.
nauczyciele byli bardzo sympatyczni i ogólna atmosfera.
a do tego ma tak cudownego patrona jakim jest Jan Paweł II. :)
coprawda nie wiem jak jest tam teraz, ale chyba niewiele się zmieniło.
tzn. wiem, że sporo nauczycieli się przeniosło i zaczęli pracować nad wizerunkiem tej szkoły od strony wizualnej. czyli remonty. bo szkółka już ma trochę lat.
ale polecam bardzo. :)

[ Dodano: 2007-07-31, 12:32 ]
co do sp 16 – kojarzę, ale nie wiem nic na jej temat, więc się wypowiadać nie będę. :D

drodzy Rzeszowiacy
jakoże nie jestem z Rzeszowa potrzebuje Waszej rady. szukam dobrej i bezpiecznej szkoły dla mojej 8 letniej pociechy. juz jest zapisany do SP27 na krzyzanowskiego ale chyba zmienimy mieszkanie i bedzie za daleko. czy przeprowadzac sie na osiedle kmity to tez nie wiem bo nic nie slyszalam o tym osiedlu. blok jest nowy i podobno nie podoba sie mieszkancom ze starych blokow. czy jest bezpiecznie? czy szkoła nr 16 na bohaterów ma w miare przywoity poziom? czy lepiej dac do hoffmanowej bo podobno lepsza? ale dalej piszczie prosze

09 Spring Gucci New BagsNow free Gift for you to choose on any orderGo and visit www.wendyluxury.comEmail: sale@wendyluxury.comMSN: wentingt@hotmail.comTEL: 1-347-410-9089 fake handbags , replica Louis Vuitton , replica Gucci purses,fake designer handbags ,Chanel inspired handbags ,replica purses ,replica Chanel handbag,fake Gucci bags,Chanel inspired handbags,replica Chanel handbag,replica hermes handbag,replica PRADA handbag,replica CHLOE handbag

sp 8 przy ul. Rudnickiego 2 w Rzeszowie ! to jest najlepsza szkołą w Rzeszowie, bo sama do niej chodziłam :)

Od rozpoczecia tego wątku minęło kilka lat i teraz ja stoję przed podobnym dylematem.
Czy mogę Was prosić o opinie o SP nr4 na Przybyszówce i SP nr25 na Baranówce?
Do tych szkół mam stosunkowo najbliżej, ale nie mieszkam w Rzeszowie i niestety nie znam opinii o tych szkołach :(
Z tego co da sie poczytać to SP 27 góruje i do tego na testach też wypadaja świetnie, ale dla mnie to po drugiej stronie miasta wiec odpada…
Bede wdzieczna za wasze opinie

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top