politologia

Kitzai,
gratulacje…

ciagle staram sie skonczyc ten kierunek….
prof. Cimek (kierownik) kosi jak na zniwach w Polsce Ludowej
idz jezeli Cie to interesuje, inaczej nic nie wyniesiesz z tego kierunku

donibrascoz, najlepiej chodzic na wyklady prowadzone przez egzaminatorow ( a zwlaszcza przez Cimka)
reszte olej, to tyle z mojej strony :)

Guru, oto plan:
http://www.univ.rzeszow.pl/politologia/dzienne_politologia_1rok.pdf

Cimek jest kierownikiem i moze wszystko :)
wyklada Historie Polski XXw i Mysl spoleczno-polityczna

Guru, grupe jezykowa tworza ludzie o takiej samej znajomosci danego jezyka, czyli np. gr 0 sklada sie ze studentow nie majacych wczesniej kontaktu z nauka jezyka, badz majacych opanowane tylko podstawy. Grupe zaawansowana tworza ludzie np. z certyfikatem FC, czy z wysoka ocena maturalna.
co do egzaminow to juz nie pamietam, wieczorem zainstaluje cos czytajacego .pdf, zobacze na rozklad zajec i sobie przypomne

Ja idę…Nareszcie!

dziękuje!

Cytat :
albo ktos wie kiedy szkolenia bhp, etc?

To ma być zamiast jakiegoś wykładu czy coś

Cytat :
a prof. Cimka tylko wspolczuc moge…

Taa.. da się zauważyć że "czasami" kogoś uwali…

Cytat :
jak narazie pozytywne wrazenia

Jesteś na dziennych..?

Cytat :
Hmmm.. czyli ogólnie warto czy nie uderzać na tę politologię??

No pewnie że warto!!

Kitzai, szkolenia sa dodatkowo. gratis :D
a prof. Cimka tylko wspolczuc moge… brbrbrbrrrrr

Cytat milka :
suma sumarum odradzam politologie jako kierunek (to mozna studiowac dla przyjemości)

Nie pisz tak, bo na rok akademicki 2007/08 dotacje dla Wydziału zostaną obcięte… :)

czyzby karne kolokwium ? :D

jak w temacie, jak ktos moglby powiedziec nieco wiecej o tym kierunku, jak sie przedstawia kadra wykladowcza itp bylbym wdzieczny

bo dostalem sie wlasnie i tak sobie mysle czy trudno sie utrzymac na roku i czy kucia duzo? ,na ktore wyklady warto chodzic a , ktore mozna sobie odpuscic? :)

jak narazie pozytywne wrazenia :)

taa na dziennych, jak narazie na plus wyklady z logiki i socjologii, nie powiem historia polski z cimkiem na czele troche przeraza ale coz zobaczymy :)

ps. fajne laski mamy na roku :D

witam wszystkich co sie dostali na politologie dzienna, ma ktos plan zajec? albo ktos wie kiedy szkolenia bhp, etc?

[ Dodano: 2006-09-26, 20:05 ]
a i pytanie, od czego jest Cimek?

to mam jeszcze pytanie na jakiej podstawie rodzielaja do grup angielskiego, i czy jest podstawowa?
i ile jest egzaminow w sesji zimowej?
dzieki za pomoc :)

to moze ktos powie co trzeba przygotowac na hist polski na srode? bede wdzieczny za pomoc 8) a jakby ktos mogl to jeszcze co trzeba na wstep do badan, socjologie, i hist filozfii na poniedzialek :P

Cytat donibrascoz :
fajne laski mamy na roku

bo ja wiem…

nawet nie straszcie :D
jak ktos mi udzieli informacji co i jak bede bardzo wdzieczny 8)

[ Dodano: 2006-10-24, 17:31 ]
zapraszam na forum studentow I roku politologii:

www.politologiares.yoyo.pl

Hmmm.. czyli ogólnie warto czy nie uderzać na tę politologię?? Bo przyznam, że takowy kierunek jako kierunek mnie interesuje, teraz studiuję w Przemyślu na filologii, ale planuję to rzucić po Nowym Roku, bo jednak to nie dla mnie, poza tym Przemyśl mi się nie podoba ;). Brałam pod uwagę składanie dokumentów w lipcu własnie m.in. na politologię URz, ale z tego co czytam… to średnio optymistycznie się to przedstawia ;)

A dużo jest nauki?Tak na przykład co chodzi o ćwiczenia?Pytaja na ćwiczeniach albo robią jakieś testy albo koła?A jak tak to często?

A po drugie to jacy ludzie są na roku?idzie się pobawić?:)Organizują jakieś grupowe picie albo coś:)?

Dziekuje z góry za odpowiedź:)pozdro !!!

Witam politologów :D Ja również należę do tego grona :D ;)

Cytat viginti~tres :
Hmmm.. czyli ogólnie warto czy nie uderzać na tę politologię??
jezeli juz wybrals politologie (ja jestem na V roku tego wspanialego kierunku;-)moze i interesujace ale malo perspektywiczne jesli chodzi o prace…..to wybierz jakies wieksze miasto (krakow lublin warszawa).bo piszesz ze i tak zamierzasz sie przenosic (ja tak zrobilam i nie zaluje). a co do samego kierunku to nie zameczaja tak jak na technicznych studiach czasem sie jakis swirus trafi ale w sumie pozytywnie. nie wiem czemu wszyscy boja sie tego Cimka a ja poszlam na zerowke i zdalam na 4, a strach zebral swoje zniwo bo przyszly cale 3 osoby.wiecej szumu niz cala sprawa warta.
suma sumarum odradzam politologie jako kierunek (to mozna studiowac dla przyjemości)
Cytat Ajrish :
Cytat milka :
suma sumarum odradzam politologie jako kierunek (to mozna studiowac dla przyjemości)

Nie pisz tak, bo na rok akademicki 2007/08 dotacje dla Wydziału zostaną obcięte… :)

nie sadze :grin: ja tam pisze z perspektywy V roku wiec moze mam inne podejscie jakos do tej pory nie pracowalam w zawodzie (bo zadnego konkretnego miec nie bede) a na urzednika panstwowego nie trzeba takich studiow :) ale glowa do gory to sa studia rozwijajace intelektualnie ale nie przydatne tylko to chcialam napisac pozdro

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top