rozstępy – ratunku

Cytat liver :
Jedyna znana mi rada to taka aby przyjmować taką postawe,aby na miejsca na piersiach gdzie pojawiły się rozstępy nachodziły jak największe warstwy skóry.

że niby co :?: :roll: :?: :!: :shock:

Cytat Siersciuch :
Moze jakis masażyk :mrgreen: :mrgreen:

popieram w calej rozciaglasci masaż bedzie OK :D

Moze jakis masażyk :mrgreen: :mrgreen:

Już są, na piersiach, małe białe cienkie paseczki. Mam wrażenie ze pojawiły sie w ciagu jedej nocy. Wiem że tylko operacyjnie mozna je całkowicie usunać ale może macie jakieś propozycje kremów maści lub zabiegów które choc częściowo by je zredukowały. Z gory dzieki za odp

Należy zacząć od tego dlaczego się pojawiły.To dość osobliwy przypadek że na piersiach,najczęściej pojawiają się na brzuchu lub plecach.Przyczyn jest wiele,najpowszechniejsza to złe ustawienie ciała,w czasie siedzenia czy chodzenia.Natomiast na piersiach…no cóż zabrzmi to troche nieładnie ale od zbytniego rozciągania.;) Nie wiem jakiego innego słowa mógłbym użyć.Może być też inna przyczyna ale to się zdarza naprawde rzadko,żeby w tym miejscu były.Maście raczej nie dadzą pożądanego efektu.Jedyna znana mi rada to taka aby przyjmować taką postawe,aby na miejsca na piersiach gdzie pojawiły się rozstępy nachodziły jak największe warstwy skóry.

po prostu aby zamiast tych pasków pojawiła się skóra,która je zniweluje

sprobuj wcierac kolagen to pomaga

czemu niby na piersiach to dziwny przypadek ze rozstepy sie pojawiaja???!!!:|
to normalne…to nie znaczy ze kazda je bedzie miala
rozstepy pojawiaja sie od barddzo szybkiego tycia lub chudniecia w przypadku piersi zebyt szybko urosly …i skora nie nadarzyla…..polecam kolagen jest naprawde skuteczny w 100% nie usunie….ale naprawde stana sie o wiele mniej widoczne
Pozdrawiam

Rozstepy od złego ustawienia ciała ? :D :D :D

wystarczy wizyta u lekarza rodzinnego, i przepisze jakas dobra masz. Ja slyszalem o "Fissan".

i raczej napewno rozstepy pojawiaja sie od rozciagania skory(szybkie rosniecie czegokolwiek:)) a nie od nieprawidłowego ulozenia ciala

goraco polecam
serie Ives Rocher – SPA Energie Végétale !!!!!!

– relaksujaca kompiel „a la sauna”
– wyszczuplające kremy, serum, maseczki ktore dzialaja!
– peeling blotny

celulitis i rozstepy zanikaja!
uzywamy zarówno ja jak i mama

pyzatym teraz sa na promocji 40 % ! ! !
http://www.yr.hangalee.com/

probowalyscie juz?

Rozstępy to trwałe zmiany w skórze spowodowane szybkim wzrostem danej partii ciała, np. sutków, pośladków, ud… i nie nadążającą za tym rozciągliwością i wzrostem skóry.

REKLAMA    Czytaj dalej

Proponuję w tych podatnych miejscach stosować środki przeciw rozstępom z towarzyszącym masażem np. szorstką rękawicą , ewentualnie naprzemienne natryski zimną i ciepłą wodą. One mają za zadanie ujędrnić skórę, poprawić jej mikrokrążenie i odżywić ją, a więc zapobiec kolejnym zmianom.

Witam
Polecam zabiegi endermologii LPG w salonie FREYIA na Krzyżanowskiego 11. Podaję linka do strony: Freyia.pl – centrum estetyki cia?a

1 Enlightened Reply

Trackback  •  Comments RSS

  1. Lawa pisze:

    Ja tez miałam rozstępy na biuście( zostały mi jeszcze do zrobienia pośladki). Dodam, że bardzo stare. Nie pomagały dobre kremy czy mikrodermabrazja diamentowa. Odkryłam laser, po paru zabiegach ich poprostu nie ma. Chodziłam do takiego może nie wyszukanego miejsca ale zabieg ok. , do pracowni wdzięku i urody w Rzeszowie. W sumie jestem im bardzo wdzięczna bo jak zawsze zbliżały się wakacje to przeżywałam koszmary bo było je naprawdę widać. Trochę to czułam jak było robione ale da się znieść :-). Zresztą byłam na tyle zdesperowana, że jakoś mi to socjalnie nie przeszkadzało. Krwi na szczęście nie było :-) tylko na jakiś czas zostawały małe ślady. Zauważyłam też znaczną poprawę jędrności piersi. Teraz ruszam z pośladkami :-)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top