Którą klasę w VIII LO wybieracie??!!

ja poszedlem do lingwistycznej a wyladowalem w humanie bo polaczyli obie klasy :/ teraz tez bym wybral lingwistyczna, z tym, ze niemiecki bym sobie odpuscil na rzecz rosyjskiego ;]

a co do przyjecia, to moim zdaniem juz jestes przyjety ;]

Cytat uczniak4 :
a Ty wybrałbyś go dlatego że na niemieckim jest cieżko, czy dlatego że warto sie go uczyć???

z obu powodow

szkola jest podzielona, nauczyciele tez sa rozni dla gim/liceum

liceum trwa 3 lata ;p

kotowiczka: masz spoko ciotke :] uczyla mnie w pierwszej klasie i okrutnie zaluje, ze nie dluzej ;p

ja tam polecam klase lingwistyczna bo zawsze to masz opanowane podstawy jakiegos dodatkowego jezyka. Ja chodzilem do humanistycznej i mialem rozszerzona historie a w koncu i tak zdawalem na maturze geografie ;p w pierwszej klasie trudno zdecydowac co chce sie robic dalej wiec ciezko czasem trafic z tym rozszerzonym przedmiotem, a znajomosc ddatkowego jezyka zawsze jest cenna :) wiec RADZE WSZYSTKIEM WYBRAC SIE DO KLASY LINGWISTYCZNEJ
a oosbiscie dodam tylko, ze jezyk niemiecki taki sredni jest, a przynajmniej ja nie trawie wiec mozna wybrac zawsze rosyjski ktory jes ok ;)

Cytat Daro288 :
popiszcie jeszcze jak tam jest itp.

gdy skonczysz szkole dojdziesz do wniosku, ze bylo jednak zajebiscie* :]

*odczucia w czasie pobytu w szkole moga sie roznic

Cytat Szymas :
a jak się 3 lata w gimnazjum na niemieckim rzucało kobite kredą i skakało przez okno to mało się wie i potem mogą wyniknąć z tego problemy :D oby nie ! :D

widze, ze standardy nauki niemieckiego we wszystkich gimach sa takie same :D

hm, ja stawiam na Malisiewicz, chociaz glowy sobie uciac nie dam ;p w kazdym razie, ja tam ja lubialem :]

ja z babka fizyki nie mialem, ale gosciu Pietrzyk jest spoko :)

moze dlatego ze profil jezykowy jest takim tylko z nazwy? mimo zwiekszonej liczby godzin lekcyjnych jezykow ten profil tak naprawde jest ukrywajacym sie pod inna nazwa profilem ogolnym. a po takim dziisaj to naprawde nie za bardzo jest co robic.

Cytat Rince :
niemiecki bym sobie odpuscil na rzecz rosyjskiego ;]

No właśnie… rosyjskiego warto się uczyć z kilku powodów:
1. Językiem tym posługuje się na całym świecie ok. 240 mln. ludzi ( w tym 150 mln. Rosjan)
2. Rosyjski jest używany na obszarach Rosji jako język oficjalny, a także jako drugi język w byłych republikach radzieckich.
3.Język ten ma rangę języka miedzynarodowego i jest jednym z 6 oficjalnych języków ONZ.
To są fakty, a z nimi się nie dyskutuje!!!!

Cytat uczniak4 :
znajomi mi mówią, ze jestem "dziwakiem" że wybieram polączenie języków angielski + rosyjski!!!!

Bzdura. nie jesteś "dziwakiem", ale człowiekiem który potrafi myśeć logicznie i przyszłościowo!!!! Znajomość rosyjskiego staje się nieodzowna i wiele firm poszukuje pracowników biegle mówiącyh po rosyjsku i angielsku. także to połączenie języków jet jak najbardziej przyszłościowe!!!!
Ale wybór należy do każdego z WAS!!!!
pozdrawiam

Cytat kotowiczka :
u nas wprowadzili właśnie coś takiego jak rosyjski i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to będę w pierwszej takiej klasie =)

Super KOTOWICZKA, gratuluję Ci wyboru dlatego, że język rosyjski nie jest już tym samym językiem, jakim był kilkanaście lat temu. Kiedyś nauka języka rosyjskiego była przymusowa. Niestety prawie nikt nie zdołał się go nauczyć. Stało się tak dlatego, że musieliśmy się go uczyć, a nie chcieliśmy. Dzisiaj nie ma już PRL-u i ZSRR, struktur równie przymusowych i nieużytecznych. Przeminął czas szkolnego przymusu nauki tego języka.

Cytat kotowiczka :
oczywiście miałam wybór – zawsze mogłam wziąć jako dodatkowy język niemiecki. ale ja uważam że język rosyjki bardziej mi się w tej chwili przyda, bo Polska coraz więcej "interesów" robi właśnie z tym krajem

Na szczęście, bo rosyjski jako język wybrany jest zupełnie inny, nabiera świeżości. Jesteśmy w nowym miejscu Europy, i mamy już nowe przeobrażone pojęcie Wschodu i Zachodu.
Dzisiejsza Rosja kojarzy się już z inną dziedziną politycznych relacji, przeżywa gwałtowny rozwój gospodarczy, notuje się bardzo wysoki wzrost PKB. Teraz my jako kraj Unii jesteśmy najbliżej Rosji.
Język rosyjski wpisuje się tym samym w nowy kontekst europejski. Jego gruntowna znajomość stanie się wkrótce nieodzowna.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-05-10, 20:53 ]
a tak apropos… to naprawdę Nikt nie jest zainteresowany klasą lingwistyczną i nauką tego języka????

Cytat gaga_91 :
mam zamiar wybrac sie do tej szkoly do klasy lingwistycznej lub humanistycznej.. czy ktos moze mi powiedziec cos wiecej na temat tych kierunkow?:>

J mogę polecić Ci klasę lingwistyczną!!!!
nie wiem jakie masz palny na przyszłość, ale wybierając właśnie taką klasę bedziesz uczyła sie w zakresie rozszerzonym: języka polskiego, angielskiego i do wyboru język niemiecki bądz rosyjski(nauczanie od podstaw)!!!
Po skończeniu takiej klasy, możesz śmiało podjąć studia filologiczne!!!
Możesz studiować zarówno "czystą" filologię jak i łączoną np. filologia polska z angielską, lub jeżeli wybierzesz język rosyjski jako drugi język obcy w przyszłości bedziesz mogła studiować filologię rosyjską z angielską- o różnuch specjalnościach do wyboru!!!!!
A o tym, czy te kierunki i języki są przyszłościowe możesz poczytać wyżej na forum bądz w internecie!!!
Zresztą, z tego co słyszałem, w Dębicy zaczyna być zapotrzebowanie na ludzi ze znajomośćią angielskiego i rosyjskiego!!!!
ale wybór należy do Ciebie!!!
pozdrawiam i życzę trafnych decyzji:)))

If
Lingwistyczna
Przedmioty rozszerzone: język polski, język obcy (angielski lub niemiecki)
Przedmioty o zwiększonej liczbie godzin: język obcy (angielski, niemiecki, rosyjski)
Uczniowie uczęszczający do tej klasy będą mogli wybrać język rosyjski jako drugi język obcy, zamiast języka niemieckiego.

Taka fajna klasa i nie powstała… jak to możliwe :?: :?: :?:

Cytat Szymas :
w sumie żałuje, że nie było opcji z rosyjskim rok temu bo w sumie nic z tego języka nie pojemaju ale właśnie dlatego było by prościej alfabet, liczebniki, słowa i takie tam a jak się 3 lata w gimnazjum na niemieckim rzucało kobite kredą i skakało przez okno to mało się wie i potem mogą wyniknąć z tego problemy oby nie !

hmmmm…. to gdzie tkwi problem??? w tym roku była obcja a chętnych nie było dalej!!!

A dlaczego w tym roku nikt nie wybrał klasy lingwistycznej i języka rosyjskiego jako drugiego języka obcego :?: :?: :?: :shock:

Cytat Daro288 :
Z tego co wiem klasa lingwistyczna nie powstała

to wiem, tylko dlaczego: Oto jest pytanie???:) :wink:

Cytat Daro288 :
Z powodu małej liczby chętnych

to też wiem :wink: :wink:
Zle postawiłem pytanie :!:
Chodziło mi o to, dlaczego zainteresowanie tego typu klasą było tak małe :?: :?:
Może mi odpowiecie, jako uczniowie którzy są swiezo po wyborze szkół. Czym kierowaliście się przy wyborze danej klasy i co było dla was taką "kartą przetargowa" decydującą o tym, że wybieracie tą klasę a nie inna??? jak nie sprawi wam to kłopotu proszę o odpowiedzi.
POZDRAWIAM CAŁE VIII LO I Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Kiedyś jak ja jeszcze zdawałem do LO to klasy ogólne z rozszerzonym językiem obcym były naprawdę oblegane i cieszyły się ogromną poularnością wśród uczniów!!! A w większości przypadków było tak, że w zakresie rozszerzonym uczyło się tylko jednego języka obcego!! A tutaj była klasa z rozszerzonym językiem polskim, angielskim i do wyboru niemiecki bądz rosyjski nauczane jako przedmioty o zwiększonej liczbie godzin!!! Ja osobiście uważam, że znajomość języków obcych jest w obecnych czasach priorytetem, a zwłaszcza połączenia języków ang+niem oraz ang+ros(chociaż to połączenie uważam za dużo lepsze, ale to moje prywatne zdanie). A tutaj był tak mały odzew ze strony gimnazjalistów.
A co z osobami, które wybrały właśnie klasę lingwistyczną, zostały one w VIII LO, czy przeniosły się do innych szkól?? No i co z tymi którzy wybrali rosyjski, będą się go uczyć w innych klasach, czy z góry wszyscy zostali przydzieleni na niemiecki???
Pozdrawiam

Cytat uczniak4 :
Id
Humanistyczno – prawnicza
Przedmioty rozszerzone: historia, WOS
Przedmioty o zwiększonej liczbie godzin:
język angielski

Ja myślę nad wyborem tej klasy!!!

ale mam pytanie : czy jest ktoś kto wybiera się do tej klasy i myśli o nauce rosyjskiego????
bo jeżeli tak i jest szansa, że bedzie ten język to 8 Lo wybiore jako 1wszą szkolę!!!

a jęzeli nie ma nikogo chętnego, to wybieram 6 LO i francuski jako 2 język obcy!!!!!

Tylko, że bede mial jakieś 145pkt i nie wiem, czy się dostanę!!!!

Cytat belfer :
Znajomość rosyjskiego staje się nieodzowna i wiele firm poszukuje pracowników biegle mówiącyh po rosyjsku i angielsku. także to połączenie języków jet jak najbardziej przyszłościowe!!!!

Ja o tym doskonale wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat belfer :
Ale wybór należy do każdego z WAS!!!!

To ja proszę o możliwość takiego wyboru!!!!!! niestety prawie nigdzie go nie ma!!!!

ja zastanawiam się nad klasą F(lingwistyczną). Ale nie jestem jeszcze do końcas przekonana czy zdecydować się na 6 lo czy na 8lo!!!!!
Nic nie wiem o tej klasie językowej w 8, jak to wygląda i czy warto!!!!
o 6 słyszałam duzo pozytywnych opiniiii!!!!
dylematy, dylematy

e to fajnie macie :) my ( 1a ) mamy ognisk o 1 dzień <lol> <joke> hehe

Hej!Wybieram się do klasy humanistyczno – prawnej(jeśli się dostanę) i mam kilka pytań:
Czy ktoś też się tam wybiera??????

Czy może lepiej iść do VI LO??????

Na stronie VIII LO znalazłem w galeri zdjęcie pt."Pożegnanie klas IV", to ile lat ma to liceum?????????

Czekam na odpowiedzi:)

I stało się :grin: Jestem uczniem VIII :!: z czego się bardzo cieszę, popiszcie jeszcze jak tam jest itp.(Jestem w 1d, piasać jak ktoś też się do niej dostał :) )

Cytat Szymas :
Jest jak jest :D Wg. mnie pozytywnie :D chcesz to odczuć to się wbij o 11:20 do kibla na parterze :lol:. Dokładnie tak jak mówi Rince jest spoko choć zależy komu :D

Można dokładniej???…

Cytat Jutyna :
Dostałam sie do 8lo ale nie wiem co mnie czeka. Czy nauczyciele są aż tak straszni jak słyszałam?? Tzn nie wszystcy ale niektórzy. Czy to prawda??? :?: :?: :!:

Hej, a do jakiej klasy się dostałaś???

Cytat Jutyna :
Dzięki czyli ogólnie nie mam sie czego bać?? A tak to dostałam sie do kl prawniczej….. :). Czy ktoś sie tam wybiera? No i czy trudno jest na tym profilu? :?: :)

Witaj! :) Ja też jestem w prawniczej

Cytat Jutyna :
ale fajnie…. :D czyli jednak ktoś tam idzie… bo nie znam jeszcze nikogo kto idzie na ten profil…. :smile:

To zupełnie tak jak ja :grin:

Cytat belfer :
A dlaczego w tym roku nikt nie wybrał klasy lingwistycznej i języka rosyjskiego jako drugiego języka obcego :?: :?: :?: :shock:

Z tego co wiem klasa lingwistyczna nie powstała

Z powodu małej liczby chętnych

hmm… ja wybrałem profil prawniczy, ponieważ uważam, że lepiej przygotowuje do studiów o tym samym kierunku niż inny profil, a obecnie po prawie można pracować w większości urzędów, a jeśli marzy się o karierze prokuratora, adwokata to można zdawać na aplikacje.Zresztą zawsze byłem humanistą :grin:

Wiecie może kto był wychowawcą 3d, bo może "dostaniemy go w spadku" :?:

A jak jest z chemią i nauczycielami tego przedmiotu :?: bo za chemią to nie przepadam

A może jakieś spotkanie nowych uczniów i starszych w czwartek albo w piątek przed szkołą żeby zapoznać liceum i nowych znajomych :?: :?: :?: Kto by przyszedł :?: :?: :?:

To może w środę…

Cytat T4N :
ja jednak prawdopodbnie ide do 1d, dyisiaj bzlem w sekretariacie szkoly i wszystko jets na dobrej drodze :smile:

Witam nowego kolege :) :) :)

ja ide do 1a :grin: idzie ktos tam? :D

a do klasy humanistycznej ktos sie wybiera? :smile:

u mnie bedzie 5 chlopakow :smile: mialem isc na mat-geogr ale nie bylo chetnych osob duzo, i mnie przeniesli :D

prosze powiedzcie tylko ze babka od fizyki jest fajna, bo nienawidze fizyki :sad:

a ja mam pytanie czy orientujecie sie kto moze byc wychowawca 1e? :smile:
i jeszcze taki maly offtop… jak glownie mlodziez ubiera sie na rozpoczecie roku? bo nie wiem czy pakwoac sie w garniaka czy co innego, zeby nie wyjsc na odludka :grin:

ja jednak prawdopodbnie ide do 1d, dyisiaj bzlem w sekretariacie szkoly i wszystko jets na dobrej drodze :smile:

o prosze kogo ja widze na forum mojej szkolki:D :* hihi przewaznie sie dostajesz na ten profil ktory wipsalas jako pierwszy:P ale jak Ci sie nie spodoba prowadzenie zajec na tym profilu albo nowa klasa to w przeciagu 2 tygodni mozna sie przepisac na inny profil, jaki tam sobie chcesz, o ile sa tam jeszcze wolne miejsca;) albo jeszce zrobic to w sierpniu przed ostatecznym zatwierdzeniem skladu klas przez dyrekcję:P ciekawa jestem ile w tym roku jest chetnych do 8 LO :D pozdro

hehe ja tez na humanie:P ale w 1D jestem;)

nio tak…ale jadzie kilka dziewczyn wiesz taka grupka ktora nic nie przekazala reszcie klasy:/ ale one chyba nie jada do Bulgarii tylko na ta wymiane w Polsce..tak wogole to o co w tym chodzi? heh moze Ty mi powiesz bo laski z mojej klasy a ich jedzie 5, oczywiscie nikomu info nie przekazaly:P

aha dzieki za info:) a u nas same sie panienki wybrały, w sumie to jednak jedzie ich 4 i moze 2 chłopcow(tez kujony) ale to niepewne,. bo one tanczyly w tym zespole na konkursie tanecznym:d i dlatego jadą, ale ja tez tanczylam na tym konkursie i jeszce 4 inne dziewczyny nio ale nam nie przekazaly… w sumie jest u nas kilka osob ktore zasluzyly na taki wyjazd;) a cos jeszcze slyszalam ze w planie jest Słowacja i Rumunia?:D chyba ze to do wyboru jest…

oki to sie przejde w poniedzialek:) a tak wogole to kiedy ten wyjazd jest? na wakacjach czy w przyszlym roku szkolnym czy teraz…heh :)

oo wspolczuje:P

ja bym przyszla chetnie gdyby nie to, ze od czwartku do niedzieli mnie nie ma w Rzeszowie :P ale pomysl dobry

o nio prosze:D widze ze moj profil ma powodzenie heh, nio ja w tym roku juz 2d:P

Ie
Humanistyczna
Przedmioty rozszerzone: język polski, historia
Przedmioty o zwiększonej liczbie godzin:
język angielski

Ja składam do tej klasy!!! ale VIII wybieram jednak jako 2 szkołe!!!! jako 1szą wybieram VI LO!!!! zadecydowała o tym mozliwość wyboru języków w VI LO!!!
w VIII go niestety nie ma( a swoją drogą ciekawe dlaczego tak jest??)
pozdrawiam

Ia
Administracyjno-ekonomiczna
Przedmioty rozszerzone: matematyka, geografia
Przedmioty o zwiększonej liczbie godzin: technologia informacyjna,

Ib
Ratownictwa medycznego
Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia
Przedmioty o zwiększonej liczbie godzin: PO, język angielski

Ic
Turystyczno &#8211; sportowa
Przedmioty rozszerzone: geografia, WOS
Przedmioty o zwiększonej liczbie godzin: wychowanie fizyczne, język angielski

Id
Humanistyczno &#8211; prawnicza
Przedmioty rozszerzone: historia, WOS
Przedmioty o zwiększonej liczbie godzin:
język angielski

Ie
Humanistyczna
Przedmioty rozszerzone: język polski, historia
Przedmioty o zwiększonej liczbie godzin:
język angielski

If
Lingwistyczna
Przedmioty rozszerzone: język polski, język obcy (angielski lub niemiecki)
Przedmioty o zwiększonej liczbie godzin: język obcy (angielski, niemiecki, rosyjski)
Uczniowie uczęszczający do tej klasy będą mogli wybrać język rosyjski jako drugi język obcy, zamiast języka niemieckiego.

Ig
Dziennikarska
Przedmioty rozszerzone: WOS, j. Polski
Przedmioty o zwiększonej liczbie godzin: język angielski

Jeżeli są na forum osoby, które wybierają ie do VIII LO pisać do jakich klas idziecie????
i dlaczego właśnie tam!!!:))
A osoby, które uczą ie w VIII Lo proszę o opinie na temat tych klas;))
pozdrawiam

[ Dodano: 2007-04-21, 11:51 ]
to ja sie wypowiem jako pierwszy :lol:

chcę pójść do klasy lingwistycznej!!!! bedę maial jakies 120pkt i dobre zachowanie :twisted: mam nadziję, że mnie przyjmą!!!!!
wybiera się tam któś jeszcze???
pisać co wiecie na temat tej klasy:))!!!
pozdrówki

Cytat Rince :
ja poszedlem do lingwistycznej a wyladowalem w humanie bo polaczyli obie klasy

qrcze,mam nadzieję, że mi utworzą tę klasę!!!!!

Cytat Rince :
teraz tez bym wybral lingwistyczna, z tym, ze niemiecki bym sobie odpuscil na rzecz rosyjskiego

no właśnie, powiedzmi jak to z Tymi językami jest w VIII LO!?! bo znajomi mi mówią, ze jestem "dziwakiem" że wybieram polączenie języków angielski + rosyjski!!!!
ale po rozmowie z rodzicami doszedłem do wniosku, że warto wybrać ten język!!!
a Ty wybrałbyś go dlatego że na niemieckim jest cieżko, czy dlatego że warto sie go uczyć???
pozdro i dzięx za odpowiedz

[ Dodano: 2007-04-21, 12:13 ]

Cytat Rince :
ja poszedlem do lingwistycznej a wyladowalem w humanie bo polaczyli obie klasy

qrcze,mam nadzieję, że mi utworzą tę klasę!!!!!

Cytat Rince :
teraz tez bym wybral lingwistyczna, z tym, ze niemiecki bym sobie odpuscil na rzecz rosyjskiego

no właśnie, powiedzmi jak to z Tymi językami jest w VIII LO!?! bo znajomi mi mówią, ze jestem "dziwakiem" że wybieram polączenie języków angielski + rosyjski!!!!
ale po rozmowie z rodzicami doszedłem do wniosku, że warto wybrać ten język!!!
a Ty wybrałbyś go dlatego że na niemieckim jest cieżko, czy dlatego że warto sie go uczyć???
pozdro i dzięx za odpowiedz

Cytat Viki :
zadecydowała o tym mozliwość wyboru języków w VI LO!!!
w VIII go niestety nie ma( a swoją drogą ciekawe dlaczego tak jest??

jak to nie ma wyboru!!! można wybrać rosyjski jako drugi język zamiat niemca!!!!!

PS. Czy gimnazjum uczy się razem z liceum, czy szkoła jest jakoś podzielona???
I ucza w liceum ci sami nauczyciele co w gimnazjum czy nie//

halo halo co tu tak cicho:)??

myślałem, że 8LO cieszy się większą popularnością:))
Pisać jak wam poszlo na egzaminie!!!??? mi tak srednio, ale nie powinno byc zle:))!!!!!
no i którą klasę wybieracie, zobczymy która z nich bedzie się cieszyć największym zainteresowaniem:))
pozdrawiam

Ja się wybieram z kolegą do 1b Ratownictwo medyczne (bio-chem) będę miał 130 punktów i bardzo dobre zachowanie. Mam nadzieje że się dostane. :o

heh widze ze ten turystyczno sportowy cieszy sie ogólnym zainteresowaniem:) jezeli ktos sie tam wybiera mowie wam bedziecie chodzic z fajnymikolami o ile oni sie dostaną<moi znajomi > :D sama jednak wybieram sie do 6 lo na pedagogiczno-psychologiczny.pozdrawiam goraco

Moj kumpel:Dfajny jest i przystojny:D

ja wybieram się do tej:D :
Ic
Turystyczno &#8211; sportowa
Przedmioty rozszerzone: geografia, WOS
Przedmioty o zwiększonej liczbie godzin: wychowanie fizyczne, język angielski

kto jeszcze się tam wybiera ?:>:D

Cytat apasciak :
hej.
mam pytanie ale tak szczerze odpowiedzcie czy warto isc od tej szkolki ?? VIII LO;>
chcialabym sie tam wybrac na klase sportowo turystyczna :]
gdzie dokladnie jest ta ulica????? :?: :?: :?:

ul.Wyspiańskiego 16a ;))) heh ja też się wybieram na turystyczno-sportowy :D

Cytat kaczuszka_91 :
A moze ktos idzie do 1 c?? :>

ja ide do 1 c :D

Cytat .::KaRoLiNkA::. :
ja wybieram się do tej:D :
Ic
Turystyczno &#8211; sportowa
Przedmioty rozszerzone: geografia, WOS
Przedmioty o zwiększonej liczbie godzin: wychowanie fizyczne, język angielski

kto jeszcze się tam wybiera ?:>:D

Ja tez sie zastanawiam nad tym profilem tylko ze nie wiem gdzie pojde: do VI czy do VIII :):) Ale jak wybiore do VIII to moze bedziemy razem w klasie :D:D ;)

A moze ktos idzie do 1 c?? :>

Cytat .::KaRoLiNkA::. :
Cytat kaczuszka_91 :
A moze ktos idzie do 1 c?? :>

ja ide do 1 c :D

Moja przyjaciolka idzie do tej klasy :) ja tez mialam tam isc ale przyjeli mnie do 6 lo :) Mam nadzieje ze sie polubicie ;)

podejrzewam, że mogłabym Ci udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania, choć mam dopiero 13 lat… moja ciotka jest tam wicedyrektorką .. liceum ma już pare lat, dosć dużo. ogólnie podobno jest spoko (chodziła tam moja znajoma, no i siora). więcej bym Ci powiedziała, gdybym miala ciotkę pod ręką, ale niestety mieszka kawałek ode mnie :P. pozdrawiam i życzę udanego wyboru! :D

hehe =) wiem, że mam super ciotkę, ale na szczęście ja się tam nie wybieram w życiu :P:P już mnie jedna ciotka uczy, więcej nie chce :P:P

u nas wprowadzili właśnie coś takiego jak rosyjski i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to będę w pierwszej takiej klasie =) oczywiście miałam wybór – zawsze mogłam wziąć jako dodatkowy język niemiecki. ale ja uważam że język rosyjki bardziej mi się w tej chwili przyda, bo Polska coraz więcej "interesów" robi właśnie z tym krajem.. ale dość znaczna część uczniów i ich rodziców powiedziała, że to głupi wymysł i nie warto . po prostu mieli okazję wyrazić swoje zdanie i wszystkim życzę, żeby też mieli tę szansę.. =)

Rastamanka jeżeli mogę coś powiedzieć :) to mam koleżankę na psychologiczno pedagogicznym w 6 Lo i mówi mi że porażka :)

Pewnie tyle samo co rok temu :D albo i więcej :). Którą klasę hmm to zależy od ciebie co preferujesz :) ja tam siedzę na humanie i nie narzekam :)

No proszę :D. Słyszałem że od was jedzie jakaś wiara na wymianę do tej Bułgarii czy coś :D bo my też się wybieramy :pp

No to ładnie. My jedziemy w 4 osoby 2kujony + Ja z kumplem :D taki kontrast :p. Wpierw się jedzie do Polski z projektem z Historii bo ogólnie cała ta akcja ma na celu " chwalenie się swoją historią". a Później Bułgaria ;). Głupie jest to, że nie może jechać kto chce tylko oni wybierają ;/.

Nie nie to w 3 miejsca sie jedzie :D. Dam ci rade pójdź pogadaj z pedagog i może akurat się uda :D. Ale teraz wakacje ! ! :D

Wyjazd jest we wrześniu do tej wioski w Polsce a później chyba początkiem października Bułgaria :D tak w ogóle to pisz na gg :) to prędzej się dogadamy :)

Jest jak jest :D Wg. mnie pozytywnie :D chcesz to odczuć to się wbij o 11:20 do kibla na parterze :lol:. Dokładnie tak jak mówi Rince jest spoko choć zależy komu :D

w sumie żałuje, że nie było opcji z rosyjskim rok temu bo w sumie nic z tego języka nie pojemaju ale właśnie dlatego było by prościej alfabet, liczebniki, słowa i takie tam a jak się 3 lata w gimnazjum na niemieckim rzucało kobite kredą i skakało przez okno to mało się wie i potem mogą wyniknąć z tego problemy :D oby nie ! :D

Nie wiem :D po prostu English is English and that s all z drugiej strony Dojczland Dojczland Uber Alles ;d haha nie no po prostu nie przepadam za tym językiem i tyle ;).

A rosyjski też tak jakoś uczyć się języka komuchów :P nie wiem ;D wolałbym rosyjski od niemieckiego tylko dla tego ze byłby od podstaw czyli alfabet i takie tam :lol:

Poza tym zawsze jak dostawaliśmy jedynki na niemieckim to śpiewaliśmy fragment Roty

nie będzie niemiec pluł nam w twarz ni dzieci nam germanił"

Ja jestem strasznie odporny na niemiecki ;/ i dlatego obawiam się żeby nie mieć kłopotów w 2 klasie teraz :). No ale trzeba będzie coś się zacząć uczyć chyba ;/

Wejdziesz to zobaczysz ;-) ja polecam maskę mp5 8) i pzdro dla kumatych :D

To zależy którzy są straszni ;-) niektórzy są świetni inni nijacy a jeszcze inni porażka :) Dam ci rade jak masz z Anią H biologie to lepiej się przepisz do innej klasy Chociaż Pani Nycz też wymaga :(. Jeszcze matma jest przypałową sprawą :) ale to zależy od twoich preferencji :)

Czy nie masz się czego bać to zobaczysz we wrześniu :D z tego co wiem to prawnicza rok temu miała Anie H z Biologi :lol:

Ja wiem czy dobrze :D w sumie ona z tego słynie że wszyscy u niej zaliczają na przerwach :) no ale któż to wie :D mnie osobiście nie uczy, ale kuzyna uczyła i wszyscy mieli same 2 :)

Cytat T4N :
a do klasy humanistycznej ktos sie wybiera? :smile:

Ilu gości liczy 1e w tym roku ? :) bo nas na 2 roku jest 4 :D

Tak Malisiewicz jest niezła tzn wymaga ale umie nauczyć :). Hmm z Fizyki kobieta to pewnie masz na myśli Dykiel osobiście uważam że nie jest taka zła nic nie robiłem ściągałem i
miałem 4 na półrocze potem Pietrzyk wrócił po operacji i miałem naciągane 3 ale też nic nie robiłem :lol:

Chcesz się spocić na sali gimnastycznej to polecam garniaka ;D a jak nie to obstawiałbym koszule jakaś ładną i jeansy 8)

P.s ale i tak sie spocisz :D tam jest gorąco jak w du%^e :lol:

Osz u Ani to masz miękko :lol: przepisz się póki możesz :p na inny profil :D

Cytat strawberry :
nio ja w tym roku juz 2d:P

Ale ten czas leci nie ? :) 2e je je je ! :d :lol:

Oj męczą jak sobie trawisz na duet Chamielec&Kozub to pojechane masz;P ew jeszcze możesz trafic na duet Nycz&Stawska lub ta nowa nie wiem jak jej tam Biegacz, Kopacz czy jakos tak :D

takze u tych pierwszych 2 nauczycielek jest ciezko natomiast u pozostałej dwójki tez wymagaja wiadomo natomiast jest przyjemniej szczegolnie na Chemi u Pani Stawskiej :). Bardzo milo wspominam te lekcje..

jeszcze mozesz miec problemy z fizyką jak trafisz na Pietrzyka ;p a jak na Kobiete( nie pamietam jak sie nazywa) to w sumie na luzie :)

Pozdrawiam

hej.
mam pytanie ale tak szczerze odpowiedzcie czy warto isc od tej szkolki ?? VIII LO;>
chcialabym sie tam wybrac na klase sportowo turystyczna :]
gdzie dokladnie jest ta ulica????? :?: :?: :?:

mieszkam w Dębicy i mam zamiar wybrac sie do tej szkoly do klasy lingwistycznej lub humanistycznej.. :) czy ktos moze mi powiedziec cos wiecej na temat tych kierunkow?:> :)

Też nie znosze niemieckiego :P a na podaniu ktore wyslalam przez neta wpisalam ze chce sie dostac do klasy humanistycznej a jako drugi kierunek klasa lingwistyczna :) jezyk wiodacy angielski a dodat. hiszpanski :P Mama nadzieje ze problemu z dostaniem sie do tego lo nie bedzie. xD osobiscie wolalabym isc do klasy lingwistycznej. xD czy jest ktos kto wybiera sie w tym roku na ktorys z tych kierunkow ? x] pozdraawiam :*

Dostałam sie do 8lo ale nie wiem co mnie czeka. Czy nauczyciele są aż tak straszni jak słyszałam?? Tzn nie wszystcy ale niektórzy. Czy to prawda??? :?: :?: :!:

Dzięki czyli ogólnie nie mam sie czego bać?? A tak to dostałam sie do kl prawniczej….. :). Czy ktoś sie tam wybiera? No i czy trudno jest na tym profilu? :?: :)

ale fajnie…. :D czyli jednak ktoś tam idzie… bo nie znam jeszcze nikogo kto idzie na ten profil…. :smile:

aha.. a to dobrze czy żle??? :?:

nie uważam że profil językowy jest zły ale to tak na prawde zwiększona liczba godzin języków. inne lekcje są na poziomie podstawowym i nie ma dodatkowego rozszerzenia innych przedmiotów(poprawcie mnie jeśli sie mylę). może dlatego było tak mało chętnych na ten profil…. :?: :?:

Myśle że te osoby które wybrały język rosyjski będą mogły się go uczyć ponieważ z tego co widzę dużo osób jest chętnych na ten język. Gdyby zdecydowali sie na rosyjski nie byliby skazani na naukę niemieckiego. To zależy od liczby chętnych… :smile: :?:

Słyszałam że fizyka jest straszna a dokładniej nauczycielka …. to prawda?? :?: :?:

a kto miał z nią lekcje?? :?:

no i czy w końcu ktoś wie kto będzie wychowawcą kl 1d ?? tzn. kto mógłby nim lub nią być?

Cytat belfer :
Chodziło mi o to, dlaczego zainteresowanie tego typu klasą było tak małe

ja tam byłam zainteresowana…nawet się dostałam, ale klasa nie powstała :cry:

jejuś ja idę na biol-chem rozszezenie nie straszcie mnie;P

ja wybieram jezykow ;)

wybieram sie do VIII lo na profil ratownictwo medyczne i chcialabym sie dowiedziec jak jest tam z bilogia i chemia bardzo jest nacisk (tepia) na te przedmioty czy nie bardzo

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top