Sklep FOTOGRAFICZNY!

to nieźle :D co to za aparacik kupiłeś?

ja przy zakupie ( hmm koło 3 lat temu) canon`a wyszedłem na + w foto-hurcie.
widocznie wszystko zależy od aparatu :) w każdym razie jeżeli ktoś chce pooglądać sprzęt to zdecydowanie największy wybór w Rzeszowie

w foto-hurcie zawsze można na cenie trochę zejść. Także trzeba potargować się przy kasie bo nieraz upust dają dość duży .

foto hurt na Rejtana 1

http://www.fotohurt.pl/

w FH mozna liczyc na dobre znizka, likwiduja punkt na Rejtana

Witam,
Poszukuje w Rzeszowie, lub obrebie, sklepu, z prawdziwego zdarzenia, z aparatami fotograficznymi i akcesoriami!

Poprosze o jakies namiary….

Pozdrawiam

sojka, dzieki wielkie, pozdrawiam

Witam Serdecznie,

Dziekuje serdecznie ze taka strona istnieje. Urodzilam sie w Rzeszowie i kocham to moje kochanemiasto. Wyjechalam za granice do USA 18 lat temu, ale jak mam mozliwosc to wracam czesto do Rzeszowa aby spendzic mily czas w tym naszym pieknym miescie.

Pisze do was wszystkich bo jestem Modelka w Ohio, Usa, i biore bardzo wazny dla mnie konkurs, abym wyjechala i pracowala dla agencji modeling w NYC i miac sesje zdjeciowa dla popularnej gazety " V MAGAZINE" gdzie sami znami aktorzy i slawne modleki biora udzial w sesjach zdjeciowych i imprezach. Prosze was o glos, kazdego dnia prez 11 dni.

Podaje strone i tlumaczenie

http://www.vmagazine.com/vamodel_viewprofile.php?model=7794

I prosze kliknac na "VOTE FOR ME" po lewej stronie i kliknac na drugiej stronie "submit"
prosze was serdecznie, jak wygram to przyjade do Polski i bedziemy sie wszyszy razem bawic:)

Serecznie Dziekuje

Justyna Rudny

nie pamietam ile samo body kosztowało Kupowałem w fotopanoramie w Krakowie

Aparaty cyfrowe, aparaty fotograficzne, lampy błyskowe oraz obiektywy w super cenach

teraz sama puszka tam jest za 1845zł

no niby tak ale jak sprawdziłem ceny w sklepach internetowych a foto hurcie to opłacało mi się pojechać kupić aparat do Krakowa i jak obliczyłem wtedy zostało mi w kieszeni ok 1200zł A za takie pieniądze to chyba warto się przejechać do Kraka. No ale jak kto woli tak kupuje. Pozdrawiam

Nikon D80+18-70mm+50mm
Sprawdziłem jakie są teraz wyświetlone ceny w sklepach i różnica pomiędzy sklepem w którym kupiłem a fotohurtem na samej puszce bez obiektywów jest ponad tysiąc zł No pewnie coś by opuścili cenę ale nie wierzę że o ponad tysiąc zł :) A jak zamawiałem przez neta i jechałem do Krakowa to akurat cena się zmieniła o stówkę w dół i mimo, że zamówiłem po starej cenie to sprzedawczyni była tak dobra że policzyła już po nowej.

Foto hurt jest chyba największy w Rzeszowie ale moim zdaniem drogi jak nie powiem co. Polecam np sprawdzić sprzęt który chcesz kupić a zamówić go później np przez neta. Na bank wyjdziesz na tym lepiej jak planujesz konkretny zakup

tez jestem zainteresowany kupnem takiego sprzetu, ile dales za body?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top