Najlepszy żłobek!

Rozważam podjęcie decyzji o posłaniu mojej córci do żłobka (ma tylko7 miesięcy!) dlatego piszcie o swoich doświadczeniach, który żłobek jest godny zaufania? A może są u nas jakieś żłobki prywatne???????????/

Artystyczne przedszkole Piccolo w Trzebownisku, z grupą żłobkową Piccolino dla dzieci od 1 roku do 3 lat.
Tylko 6 km od rynku w Rzeszowie.
www.przedszkolepiccolo.pl

Zielony Motylek jest to nowopowstała kameralna placówka opiekuńczo – pielęgnacyjna oraz wychowawcza dla dzieci w wieku od 4 miesięcy do 3 lat dostarczająca dzieciom mnóstwo wrażeń a dzięki domowym warunkom i troskliwej opiece minimum stresu.

Podczas pobytu w naszym żłobku dzieci poznają świat poprzez codzienny kontakt z rówieśnikami, uczą się samodzielności a szeroki plan dydaktyczny wprowadza ich w świat wiedzy tworząc świetne przygotowanie do edukacji przedszkolnej.

Dlaczego właśnie Zielony Motylek? Wejdź na www.zielonymotylek.pl/ i dowiedz się sama

żłobek Rzeszów

Witajcie, jestem Basia i niedawno przeprowadzilam sie z rodzina do Rzeszowa, moj synek Stas ma 1 roczek i szukam dla niego zlobka:-) bede wdzieczna za opinie:-) Pozdrawiam serdecznie

2 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

  1. Lilia pisze:

    Ja posłałam 2 latka do żłobka Fair Play na Architektów w Rzeszowie i wszystko poszło gładko, jest zadowolony i chetnie zostaje.

  2. Kasia pisze:

    My polecamy przedszkole przy al. Armii Krajowej, fachowa i bardzo miła opieka krainaodkrywcy.pl/przedszkole-rzeszow-armi-krajowej-42b/

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top